Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Dekoratyvinis akmuo – estetiška ir ilgaamžė namo fasado apdaila

Dekoratyvinis akmuo – estetiška ir ilgaamžė namo fasado apdaila Dekoratyvinis akmuo – estetiška ir ilgaamžė namo fasado apdaila

Neretai tenka sukti galvą, kaip vienu šūviu nušauti du zuikius, tai yra, kad, neviršijus apdailai skirto lėšų limito, būtų galima džiaugtis išsipildžiusiomis svajonėmis – gyventi išskirtiniame, skoningą prabangą liudijančiame name.

Įmonė UAB „Stonesta“ daugiau nei 10 metų gamina dekoratyvinį akmenį lauko ir vidaus apdailai. Per ilgus veiklos metus sukaupta patirtis ir ištobulinta technologija leidžia jums pasiūlyti daugiau nei 60 skirtingų rūšių akmens gaminių, naudojamų tiek vidaus, tiek lauko apdailai: fasadams, pamatams, pertvaroms, kolonoms, atskiriems sienų fragmentams, židiniams, tvoroms ir laiptams, kitiems dekoravimo darbams.

Dekoratyvinis akmuo

Apdaila iš dirbtinio akmens visiškai atkartoja natūralių akmenų faktūrų, spalvų ir reljefų įvairovę. Ji vizualiai atrodo lygiai taip pat prabangiai bei estetiškai, kaip apdaila iš natūralių, gamtos sukurtų akmenų – plika akimi jų beveik neįmanoma atskirti. Dėl mažo akmens svorio ir ypač nesudėtingo klijavimo tai ir labai ekonomiškas pasirinkimas. Dekoratyvinis akmuo gali puikiai apsaugoti paviršius nuo purvo, pažeidimų gali tarnauti, kaip apsauga nuo karščio ar šalčio. Tai viena iš nedaugelio medžiagų, kuri nekelia papildomų reikalavimų nei architektams, nei dizaineriams nei šeimininkams.

Dekoratyvinis akmuo

Dekoratyviniu akmeniu pagyvinama kamino, cokolio, kolonų, tvorų išvaizda. Juo apdailintas cokolis harmonigai įsilieja į aplinką, padeda sukurti jaukią poilsio kieme zoną. JGalima sukurti akmenines poilsio zonas, lauko židinius, jaukumo oazes jūsų kieme. Be to, tokia apdaila ne tik puošni – ji puikiai gali užmaskuoti statybos klaidas ar kai kuriuos statybinių konstrukcijų defektus.

Dekoratyvinis akmuo

Dekoratyvinis akmuo pagal ekologišką ir novatorišką technologiją, gaminamas iš aukščiausios kokybės medžiagų. Naudojamas baltas danų gamybos „Aalborg“ cementas, aukščiausios klasės lietuviškas smėlis, ekologiški „Bayer“ pigmentai. Kiekvienas „Stonesta“ pagamintas gaminys yra kruopščiai tikrinimas, kad atitiktų tiek Lietuvoje tiek užsienyje galiojančius aukštus standartus. Visi produktai turi kokybės atitikties sertifikatus.

Dekoratyvinis akmuo

„Stonesta“ gaminama produkcija parduodama tiek Lietuvoje, tiek kitose Europos šalyse.

STONESTA, UAB

Daugiau informacijos: www.stonesta.lt

STONESTA, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus