Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Dažnio keitikliai indukcinių asinchroninių variklių ir variklių su nuolatiniais magnetais (PM) sukimosi greičiui ir sukimo momento valdymui

Dažnio keitikliai indukcinių asinchroninių variklių ir variklių su nuolatiniais magnetais (PM) sukimosi greičiui ir sukimo momento valdymui Dažnio keitikliai indukcinių asinchroninių variklių ir variklių su nuolatiniais magnetais (PM) sukimosi greičiui ir sukimo momento valdymui

UAB „Automatikos centras“ siūlomi dažnio keitikliai yra skirti indukcinių asinchroninių variklių ir variklių su nuolatiniais magnetais (PM) sukimosi greičiui ir sukimo momento valdymui. Pagal poreikį galima valdyti variklius ir taupyti energiją, užtikrinant, kad elektros variklis didžiausią sukimo momentą pasiektu esant mažoms apsukoms, variklių greitį reguliuoti sklandžiai bei atitinkamai valdyti stabdžius.

Bendrovė siūlo platų žemos įtampos (230 Vac, 400 Vac, 690 Vac bei Vdc) ir vidutinės įtampos (> 1 kVac) dažnio keitiklius, naudojamus pramonėje, HVAC ir kituose automatizavimo procesuose. Siūlomi dažnio keitikliai yra patikimi, paprasti naudoti, funkcionalus bei skirtingų apsaugos klasių: IP00; IP 20; IP54; IP55 ir IP66, taip pat su dviguba izoliacija, kuriuos galima naudoti ir chemijos pramonėje.

Platus pritaikymas, patikimumas ir efektyvumas leidžia dažnio keitiklius naudoti tiek pramonėje tiek buityje ir taip taupyti kiekvieną dieną.

Dažnio keitikliai indukcinių asinchroninių variklių ir variklių su nuolatiniais magnetais (PM) sukimosi greičiui ir sukimo momento valdymui

Įmonė UAB „Automatikos centras“ yra pramoninės automatikos ir komunikacinės įrangos tiekėja. Bendrovės siūlomi komponentai ir sprendimai pasižymi naujausiomis technologijomis, lankstumu ir vartotojų palaikymu. Mes galime patenkinti visus jūsų poreikius nuo operatoriaus terminalo iki išbaigtų sprendimų konkrečioje pramonės šakoje.

Mes galime padėti: Padidinti našumą, sumažinti neigimą poveikį aplinkai, sumažinti energijos suvartojimą, sukurti patogumą vartotojui, pagerinti ekonomiką.

Kompanija, apima tris komercinės veiklos sritis: automatizavimą, operatoriaus komunikacijų (HMI) taikymus ir pramoninių duomenų komunikacijų (IDC) diegimą. Mes palaikome nuolatinį technikos vystymąsį ir didžiuojamės plačiu, kompetetingu taikymų spektru.Techninė pagalba taip pat, kaip ir išsami mokomoji programa - tai kitos mūsų klientams siūlomos paslaugos.

Operatoriaus komunikacijų srityje mes siūlome tarptautinių produktų asortimentą, susidedantį iš firminių operatoriaus panelių ir funkcionalių, patrauklaus dizaino pramoninių kompiuterių. Mūsų pramoninių duomenų komunikacijų tinklų, su pažangia Ethernet technologija, atsparumas aplinkos poveikiams lemia lyderio pozicija šioje srityje globaliu mastu.

AUTOMATIKOS CENTRAS, UAB

Daugiau informacijos:

AUTOMATIKOS CENTRAS, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus