ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Dantų estetikos darbams ŠYPSENOS AKADEMIJOJE – 300 EUR DOVANA!* Išskirtinis pasiūlymas tobulai šypsenai

Dantų estetikos darbams ŠYPSENOS AKADEMIJOJE – 300 EUR DOVANA!* Išskirtinis pasiūlymas tobulai šypsenai Dantų estetikos darbams ŠYPSENOS AKADEMIJOJE – 300 EUR DOVANA!* Išskirtinis pasiūlymas tobulai šypsenai

Šypsenos akademija, UAB

sypsenosakademija.lt

Dantų estetikos sprendimai – visiems prieinamas kelias į išsvajotą šypseną. Dantų estetika yra taikoma tais atvejais, kai paciento netenkina ne tik esama dantų spalva, tačiau ir forma, padėtis, taip pat tarpeliai tarp dantų estetinėje zonoje. Norimam ilgalaikiam rezultatui pasiekti taikomi estetinio plombavimo arba dantų laminavimo (dantų laminatės, arba kitaip – venyrai) metodai.

Dantų estetikos procedūros žingsniai:

  • Lūkesčių nustatymas. Pirminės konsultacijos metu vertinant paciento poreikius kartu su gydytoju aptariami galimi estetikos metodai bei jų skirtumai.
  • Planavimas. Skaitmeninių tyrimų pagalba skaitmeninėje erdvėje laboratorijoje kuriamas paciento svajonių šypsenos dizainas.
  • Šypsenos pasimatavimas. Be jokios invazijos ar specialaus dantų paruošimo pacientas gali pasimatuoti norimos šypsenos modelį.
  • Dantų estetikos darbai (estetinio plombavimo metu gali užtekti vos vieno, pasirenkant dantų laminates – keleto vizitų, jei reikia tarp procedūrų gaminamos laikinos restauracijos, pacientui nesudaromas joks estetinis diskomfortas).
  • Rezultatas matomas iškart ir teisingai prižiūrint tarnauja ilgus metus.

Ar estetinis plombavimas kenkia dantims?

Procedūros metu siekiama atstatyti danties anatomiją naudojant kuo mažesnę invaziją. Estetikos specialistų tikslas – tausoti paciento danties emalį, todėl dažniausiais atvejais šlifuojamas danties paviršiaus plotas yra itin minimalus. Iš esmės estetinis dantų plombavimas yra labiausiai danties emalį tausojanti procedūra.

Kokie esminiai skirtumai tarp dantų laminačių ir estetinio plombavimo?

Kaina ir ilgaamžiškumas. Dantų laminatės yra brangesnės, tačiau priešingai nei estetinio plombavimo atveju – paprasčiau prižiūrimos ir patvaresnės. Jos nesidažo, jų nereikia poliruoti ir reguliariai atnaujinti. Savo tvirtumu laminatė nenusileidžia danties emaliui. O teisingai prižiūrima – tarnauja 10-20 metų ar net ilgiau.

Vidutiniškai laminatės tarnauja nuo 7 iki 15 metų. Dažniausiai jos keičiamos jei netinkama jų priežiūra, taip pat dėl traumų, esant netaisyklingam sąkandžiui, vengiant nešioti naktines apsaugines kapas ar nesilaikant kitų gydytojo rekomendacijų.

Estetinis dantų plombavimas tarnauja vidutiniškai 5-7 metus. Estetiškai plombuotus dantis reikėtų reguliariai papoliruoti, nusidėvėdami ilgainiui jie gali netekti blizgesio. Taip pat bėgant metams estetinės plombos gali keisti spalvą, ypač jei nesilaikoma gydytojo rekomendacijų (naudojama daug dažančių produktų, rūkant ir pan.).

Ar laminatės nusidažo?

Nors laminatės plonytės (0,3-0,5 mm) keramikos plokštelės, tačiau yra visiškai nepralaidžios ir saugo danties paviršių, nekaupia apnašos ir nesidažo.

Kuo skiriasi dantų laminavimas nuo įprasto dantų protezavimo?

Laminatės tai plonytės vos 0,3-0,5 mm storio keramikos plokštelės, tvirtinamos prie priekinio danties paviršiaus. Danties preparavimas (šlifavimas) lyginant su įprastu dantų protezavimo metodu yra kur kas mažesnis, išsaugoma daugiau danties emalio ir yra visiškai saugus. Dantų laminatės taikomos minimalioms estetikos problemoms spręsti, jei danties audinio pakanka. Jei danties audinio trūksta ir reikalinga pilnai atstatyti danties anatomiją – taikomas įprastas dantų protezavimo metodas vainikėliais.

Iš ko gaminamos dantų laminatės?

Laminačių medžiagiškumas gali būti įvairus, tačiau dažniausiai mūsų laboratorijose naudojama E-max keramika (ličio disilikatas). Tai naujos kartos visame pasaulyje pripažinta keramika, pasižyminti puikiomis fizinėmis ir cheminėmis savybėmis, o pats svarbiausias šio pasirinkimo pranašumas yra tas, jog presuota E–max keramika yra net kelis kartus stipresnė bei atsparesnė aplinkos poveikiui ir nusidėvėjimui nei bemetalė keramika ar metalo keramika.

IŠSKIRTINIS PASIŪLYMAS TOBULAI ŠYPSENAI – TIK DABAR ESTETIKOS DARBAMS „ŠYPSENOS AKADEMIJOJE“ 300 EUR DOVANA!*

*DOVANA taikoma atvejais, kai estetiškai restauruojami ne mažiau kaip 8 dantys, minusuojama iš estetinio plombavimo arba laminačių sumos.

Plačiau apie akciją ir jos terminus, skaitykite čia: https://sypsenosakademija.lt/pasiulymai/

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus