ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Dantų balinimas lazeriu ir burnos higiena su konsultacija savaitgaliais – tik 199 Eur!

Dantų balinimas lazeriu ir burnos higiena su konsultacija savaitgaliais – tik 199 Eur! Dantų balinimas lazeriu ir burnos higiena su konsultacija savaitgaliais – tik 199 Eur!

Šypsenos akademija, UAB

sypsenosakademija.lt


Odontologijos klinika „Šypsenos akademija“ tęsia puikių savaitgalio pasiūlymų maratoną ir skuba pranešti, kad dantų balinimas lazeriu ir burnos higiena su konsultacija savaitgaliais Jums kainuos tik 199 Eur! (*reguliari procedūros kaina 397 Eur).

Į akcijos kainą įskaičiuota:

 • dantų balinimo lazeriu procedūra;
 • burnos higiena;
 • higienisto konsultacija

Kokiais atvejais taikoma ši dantų balinimo lazeriu procedūra?

Ieškote būdų kaip išgauti tobulai baltą šypseną saugiai, greitai bei išvengti padidėjusio dantų jautrumo? Tokiu atveju, šis pasiūlymas – idealus sprendimas jums. Dantų balinimas lazeriu – tai estetinės odontologijos inovacija, kurios pranašumus įvertino daugybė pacientų. Nevaržykite savęs, leiskite tobulai baltai šypsenai tapti jūsų mėgstamiausiu aksesuaru.

Vos 4 paprasti dantų balinimo lazeriu žingsniai:

 1. Lūkesčių nustatymas. Specialistas įvertina esamą dantų būklę bei atspalvį.
 2. Apsauga. Tam jog išvengti nemalonių pojūčių uždedama dantenų apsauga.
 3. Balinimas. Dantys dengiami balinamąja medžiaga, kuri aktyvinama lazeriu.
 4. Rezultatas. Jau po 30-45 min. specialistas įvertina dantų baltumą, teikia priežiūros rekomendacijas.

Ar dantų balinimas lazeriu kenkia dantims?

Dantų balinimas lazeriu yra visiškai saugi procedūra. Manoma, kad svarbiausi faktoriai, galintys pakenkti dantims, ypač emaliui ir giliau esantiems pulpos audiniams, yra rūgštinis baliklio medžiagos pH ir ekspozicijos trukmė. Manoma, kad kritinis pH lygis, kai įvyksta emalio demineralizacija, yra tarp 5,2 ir 5,8, todėl saugiausiais pripažįstami balikliai, turintys šarminį ar neutralų pH. Trumpinant balinimo medžiagos ekspozicijos trukmę, mažėja emalio pakenkimo rizika. Balinant lazeriu, baliklio ekspozicija dažniausiai būna bent kelis kartus trumpesnė lyginant su balinimu įvairiomis lempomis (LED, plazminėmis), todėl emalio pažeidimo rizika yra kur kas mažesnė palyginti su kitais dantų balinimo būdais.

Kodėl šis dantų balinimo metodas laikomas pažangiausiu?

Paslaptis slypi metodikoje. Lazerio energija naudojama suaktyvinti dantų balinimo priemonę, pasiekia ne tik emalį, bet ir dentiną (kietą kaulinį danties audinį, sudarantį pagrindinę danties vainiko ir šaknies masę). Dantų balinimo medžiaga, kurios pagrindinė veiklioji medžiaga vandenilio arba karbamido peroksidas danties paviršių veikia perpus trumpesnį laiką. Trumpesnį laiką balinamąja medžiaga veikiamas danties emalis sudaro sąlygas holivudine balta šypsena mėgautis nuo pirmos minutės išėjus iš odontologinio kabineto ir sumažina galimą dantų jautrumą.

Ar balinamos dantų plombos? Vainikėliai?

Deja, tačiau balinti plombos ir vainikėlių negalime. Jei plombos estetinėje zonoje ir jų spalva netenkina, rekomenduotina kreiptis į dantų estetikos specialistą.

Kiek laiko trunka procedūra?

Dantų balinimo lazeriu vizitui skiriama nuo 60 min iki 90 min.

Kaip turėčiau pasiruošti procedūrai?

Atskiro pasiruošimo šiai procedūrai nėra, tačiau maksimaliam rezultatui išgauti prieš procedūrą visuomet rekomenduojama atlikti profesionalią burnos higieną.

Kaip dažnai galima atlikti dantų balinimą lazeriu?

Profesionalų dantų balinimą lazeriu rekomenduojama atlikti ne dažniau kaip 1 2 kartus per metus. Tačiau tarp apsilankymų pas specialistą dantų baltumą namuose palaikyti galima dantų balinimo kapomis.

Kaip ilgai išlieka dantų baltumas?

Rezultato tvarumas tiesiogiai priklauso nuo įpročių bei specialisto rekomendacijų laikymosi. Įprastai dantų baltumu pacientai džiaugiasi ištisus metus.

Daugiau apie akciją, jos galiojimo terminą skaitykite čia: https://sypsenosakademija.lt/pasiulymai/dantu-balinimas-uz-puse-kainos/

 

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus