ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

d-treigienes-imone-logotipas

D.TREIGIENĖS ĮMONĖ - sodo, miško, parkų priežiūros technika ir įranga STIHL

Adresas:
Šiltnamių g. 7-1, LT-66255, DRUSKININKAI, Lietuva


Įmonės kodas: 152089026
PVM kodas: LT520890219

Tel. Nr.: (8 313) 5 6319
Mob. Nr.: 8 615 51 602
Mob. Nr.: 8 614 02 504
Faks. Nr.: (8 313) 5 6319

El. paštas: [email protected]
Tinklapis: treigienes.stihl-parduotuves.lt


D. TREIGIENĖS ĮMONĖS VEIKLA: sodo, miško, parkų priežiūros technika ir įranga „STIHL“: vejapjovės, sodo traktoriai, žoliapjovės, benzininiai pjūklai, sodo ir daržo įrankiai, gręžtuvai, šlifuokliai, diskiniai pjūklai, sėklos, trąšos, augalų apsaugos priemonės.

D. Treigienės įmonė savo veiklą pradėjo 1995 m. Druskininkuose. Bendrovė yra galiotas „STIHL“ įrangps pardavėjas, turintis didžiulę naujausių prietaisų bei jų priedų pasiūlą – nuo grandininių pjūklų iki gyvatvorių žirklių ir žoliapjovių. Taip pat įmonė siūlo pilną aptarnavimą (įrenginių remontas, grandinių galandinimas ir jungimas), originalių detalių pasiūlą, o specialistų komanda atsakys į visus Jums iškilusius klausimus. D. Treigienės įmonė atlieka garantinį ir pogarantinį aptarnavimą. Naudojamos tik originalios detalės.

„STIHL“ sodo, miško, parkų priežiūros technikos ir įrangos produktų gamyboje naudojamos naujausios technologijos ir novatoriškos idėjos.

D. TREIGIENĖS ĮMONĖS PRODUKTAI:

„STIHL“ akumuliatoriniai įrenginiai. Akumuliatoriniai įrenginiai yra sukurti naudoti triukšmui jautriose vietose, taip pat aplink namus ir sode. Naujieji 36-V akumuliatoriniai įrenginiai yra su moderniu varikliu ir akumuliatorine technologija, šios aukščiausios klasės įrenginiai yra su elektroniškai valdomu varikliu, kuris yra be šepetėlių (EC). Ličio jonų akumuliatorius yra optimizuotas, kad pasiekti didelį efektyvumą ir prailginti įrenginio veikimo trukmę. Galingas ličio jonų akumuliatorius tinkamas visiems „STIHL“ akumuliatoriniams įrenginiams. D. Treigienės įmonė parduoda „STIHL“ akumuliatorinius grandininius pjūklus, akumuliatorines aukštapjoves, akumuliatorines žoliapjoves, akumuliatorines gyvatvorių žirkles, akumuliatorinius karpytuvus, akumuliatorines šlavimo mašinas, akumuliatorinius pūtiklius, akumuliatorinius pjaustytuvus, akumuliatorines sodo žirkles, akumuliatorinių prietaisų priedus ir kitus įrenginius.

Grandininiai motoriniai pjūklai „STIHL“. Grandininiai motoriniai pjūklai atitinka visus tarptautinius standartus: naujoviškos technologijos, pagerintas valdymas, optimalus ergnomiškumas ir mažas svoris. Dėka nuolatinių tyrinėjimų ir tobulinimų mūsų pjūklai gali tenkinti įvairiausius poreikius: dirbant daugybę darbų sode, miško ir kraštovaizdžio priežiūrai. D. Treigienės įmonė parduoda benzininius pjūklus malkoms pjauti ir sodybos priežiūrai, benzininius pjūklus žemės ūkiui ir sodininkystei, benzininius pjūklus miškų ūkiui, akumuliatorinius grandininius pjūklus, elektrinius pjūklus, medžių priežiūros pjūklus, pjūklus gelbėjimo darbams, akumuliatorines aukštapjoves, pjovimo grandines, pjovimo juostas, pagalbinius pjovimo priedus, pjovimo grandinių apsaugas ir krepšius pjūklams bei pjovimo įrangos priežiūros įrankius.

„STIHL“ „Kombi“ ir „Multi“ sistemos. Dėka „Kombi“ sistemos, iš galingo variklio ir pasirinktų „Kombi“ įrankių Jūs pasidarysite iki dvylikos įvairiapusių sodo prietaisų. Pasirinkite įrankius pagal Jūsų individualius poreikius. O jeigu norite įveikti didesnius plotus, geriausias pasirinkimas bus „Multi“ sistema.

„STIHL“ žoliapjovės ir krūmapjovės. „STIHL“ motorinės žoliapjovės ir krūmapjovės ne tik nupjaus didelius pievų plotus, bet ir sutvarkys apleistus griovius bei stačius šlaitus. Įrenginiai gali būti atitinkamai komplektuojami taip, kad tiktų pjauti nedidelius žolynų plotus. Modeliai su „STIHL“ 4-MIX varikliais pasižymi mažesniu išmetamųjų dujų kiekiu lyginant su įprastais dvitakčiais varikliais, suvartoja mažiau degalų ir tausoja aplinką. D. Treigienės įmonė parduoda akumuliatorinės žoliapjoves, elektrines žoliapjoves, lengvąsias žoliapjoves, vidutinės galios žoliapjoves ir krūmapjoves, galingas krūmapjoves, ant nugaros nešiojamas krūmapjoves, pjovimo galvutes, pjovimo valus, pjovimo peilius ir diskus, galandinimo įrankius ir priedus krūmapjovėms.

„iMOW®“ vejos pjovimo robotai ir jų priedai. Puiki veja neįdedant daug pastangų galima su vejos pjovimo robotu „iMOW®“. Taip mažesnius, vidutinio dydžio ir didesnius vejos plotus jis prižiūri visiškai automatiškai, greitai ir nuolat.

„STIHL“ vejapjovės. D. Treigienės įmonė parduoda akumuliatorines vejapjoves, elektrinės vejapjovės, benzininės vejapjoves vidutinio dydžio vejai, benzinines vejapjoves dideliai vejai, mulčiuojančias vejapjoves, vejapjoves aukštai žolei pjauti su benzininiu varikliu ir priedus vejapjovėms.

„STIHL“ „T5“, „T6“ serijos vejos pjovimo traktoriai. Suderinta kokybė ir aukščiausios inovacinės technologijos puikiai atsiskleidžia pjovimo proceso metu, įrenginio valdymo sistemoje, kuomet galima mėgautis komfortabiliu vairavimu ir paprastu valdymu. „STIHL R4“ vejos pjovimo traktoriukas pasižymi aptakiu dizainu itin ergonomiškumu, šis modelis ypatingai manevringas, nes turi mažą apsisukimo spindulį.

„STIHL“ vejos aeratoriai. Vejos aeratoriai pasirūpina tuo, kad jūsų veja gautų tai ko reikia: oro, vandens, šviesos ir maistingųjų medžiagų, kad veja augtų tankesnė ir sodresnė. Pjaunant vertikaliai, iš vejos pašalinamos samanos, anksčiau nupjauta žolė ir išplitusi velėna. Taip užtikrinamas vėdinimas, o maistingosios medžiagos patenka iki pat šaknų.

Gyvatvorių žirklės ir karpytuvai. Darbai sode bei kraštovaizdžio gražinimui bus nepalyginamai lengvesni su „STIHL“ gyvatvorių žirklėmis, karpytuvais bei aukštapjovėmis. Siūlomų įrenginių konstrukcija leis mėgautis bet kokiais kirpimo ir karpymo darbais. Mažai sveriančios ir galingos gyvatvorių žirklės padės apkarpyti storą gyvatvorę ir peraugusius krūmus. Jeigu reikalingas aukštis, jums padės aukštai esančių šakų karpytuvas. „STIHL“ aukštapjovės su teleskopiniu kotu ypatingai padeda nupjauti aukštai esančias šakas.

D. Treigienės įmonė parduoda akumuliatorines gyvatvorių žirkles, akumuliatorinius pūtiklius, elektrinius surinktuvus – smulkintuvus, ant nugaros nešiojamus pūstuvus, benzininius surinktuvus – smulkintuvus priedus pūtikliams ir smulkintuvams, aukšto slėgio valymo įrenginius šaltu vandeniu, priedus aukšto slėgio plovykloms, universalius siurblius, priedus universaliems siurbliams, akumuliatorines šlavimo mašinas.

Sodo smulkintuvai. Su sodo smulkintuvais į mažiausias daleles galima susmulkinti viską, kas sode laikoma natūralia žaliava, pavyzdžiui, apkarpyti medžiai, gyvatvorės arba nupjauti augalai. Kietos augalų šakos sulaužomos, minkštos organinės atliekos ir lapai susmulkinami. Tai yra puiki žaliava kompostui ir mulčiui, kurie natūraliu būdu patręšia sodą. D. Treigienės įmonėje įsigysite elektrinius ir benzininius smulkintuvus.

Valymo įrenginiai. Visur, kur kaupiasi pjuvenos, smėlis, lapai, purvas ir šiukšlės, „STIHL“ valymo įrenginiai užtikrina pirmos klasės lygio švarą kiekviename kampe ir kiekviename plyšyje. Plačiame asortimente rasite nuo lengvo įrenginio, naudojamo savo malonumui, iki tvirto profesionalaus įrenginio ilgalaikiam naudojimui. Praktiški priedai praplečia eksploatacijos galimybes.

Purkštuvai ir purškimo įrenginiai. Nors ūkininkai, vaismedžių ar vynuogynų augintojai negali pasirinkti oro, tačiau gali suvaldyti savo daržovių laukų, vaismedžių ir vynmedžių augimą ir priežiūrą. Tai reikalauja žmonių ir prietaisų darbo. Todėl „STIHL“ purkštuvai yra skirti pretenzingiems ir profesionaliems naudotojams. Šie galingi universalūs įrankiai geriausiai atsiskleidžia sunkiai dirbamose vietovėse ir dideliuose plotuose. Jie yra ergonomiški ir tausoja jūsų jėgas, nes nešiojami ant nugaros, patogiai valdomi ranka ir lengvai patenka į sunkiai prieinamas vietas bei tiksliai paskleidžia skystį, granules arba sėklas. Tai suteikia palankiausias sąlygas gausaus derliaus vešėjimui ir auginimui.

Žemės gręžtuvai. Nuo grunto mėginių ir duobių augalams iki tvoros statybų – su „STIHL“ gręžtuvais niekada nebūsite palikti vieni. Tai patvarūs, universalūs ir galingi gręžimo prietaisai. Jie greitai ir galingai įsikasa į žemę ir puikiai tinka darbams sunkiame grunte. D. Treigienės įmonėje įsigysite žemės gręžtuvus, purkštuvus, rankinius purkštuvus ir priedus purkštuvams.

Betono pjūklai ir pjaustytuvai. „STIHL“ pjaustytuvai, kaip rinkos lyderis, dėl savo patvarumo ir lengvo naudojimo įveikia bet kuriuos darbus statybose, kelių tiesime ar atliekant kitus darbus. Dėl savo neginčijamos kokybės, patvarumo ir ilgaamžiškumo šie įrankiai yra nepakeičiami daugelyje darbo sričių. Parduotuvėje įsigysite akumuliatorinius pjaustytuvus, betono pjūklus ir priedus, pjovimo diskus ir kitą įrangą.

Priedai ir eksploatacinės medžiagos. D. Treigienės įmonėje įsigysite įvairius priedus, užtikrinančius didžiausią įmanomą komfortą dirbant su grandininiais pjūklais ir motoriniais įrenginiais. „STIHL“ miško darbų įrankių prieduose jūs rasite aukščiausios kokybės įrankius, skirtus įrankių priežiūrai, medienos kirtimui ir landšafto priežiūrai. Motoro darbo našumas ir tarnavimo trukmė iš esmės priklauso nuo naudojamos darbo medžiagų kokybės. Todėl „STIHL“ siūlo aukščiausios kokybės priedus degalams ir tepalams, kurie tiksliai atitinka įrenginių reikalavimus.

Saugos įranga. Dirbant su galingais įrenginiais labai svarbi saugi apranga ir apsauginė įranga. Labai svarbu pasitikėti apsauginėmis priemonėmis. „STIHL“ siūlo aukščiausios klasės apsaugos priemones, kurios yra patogios ir komfortiškos. Visuomet galite pasirinkti jums tinkamiausią apsaugą iš plataus funkcionalių bei praktiškų apsauginių rūbų asortimento ir užsitikrinti savo paties saugumą. D. Treigienės įmonėje galite įsigyti „DYNAMIC“, „FUNCTION“, „ADVANCE“ drabužių liniją, oro pokyčiams atsparius drabužius, kelnes su apsauga nuo įpjovimo, petnešas ir diržus įrankiams, vilnonio audinio aprangą, funkcinius apatinius, gerai matomus įspėjamuosius drabužius, šalmus, veido ir klausos apsaugos priemones, apsauginius akinius, darbines pirštines ir darbinius batus.

„STIHL® TIMBERSPORTS®“ kolekcija. Tiek alpinistams, gamtos mylėtojams, tiek „STIHL® TIMBERSPORTS® SERIES“ gerbėjams nuotykiai yra gyvenimo dalis. Vargu ar kas nors tai įkūnija taip gerai, kaip „STIHL® TIMBERSPORTS®“ kolekcija: lengvi madingi sportinės išvaizdos funkciniai drabužiai, pasiūti iš aukštos kokybės medžiagų ir praktiški aksesuarai patogūs bet kokioje veikloje.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Miško technika, sodo technika, parkų technika, sodo priežiūros įranga, sodo įrankiai, miško priežiūros technika, vėjapjovės, sodo traktoriai, žoliapjovės, benzininiai pjūklai, sodo įrankiai, daržo įrankiai, įvairūs įrankiai, gręžtuvai, šlifuokliai, diskiniai pjūklai, sėklos, trąšos, augalų apsaugos priemonės, prekyba miško technika, prekyba sodo technika, prekyba parkų technika, ūkinės prekės, benzopjūklai, grėbliai, chemikalai, motoriniai pjūklai, traktoriai, stalo įrankiai, keptuvės, technikos remontas, akumuliatoriniai grandininiai pjūklai, akumuliatorinės aukštapjovės, akumuliatorinės žoliapjovės, akumuliatorinės gyvatvorių žirklės, akumuliatoriniai karpytuvai, akumuliatorinės šlavimo mašinos, akumuliatoriniai pūtikliai, akumuliatoriniai pjaustytuvai, akumuliatorinės sodo žirklės, akumuliatorinių prietaisų priedai, benzininiai pjūklai malkoms pjauti ir sodybos priežiūrai, benzininiai pjūklai žemės ūkiui ir sodininkystei, benzininiai pjūklai miškų ūkiui, akumuliatoriniai grandininiai pjūklai, elektriniai pjūklai, medžių priežiūros pjūklai, pjūklai gelbėjimo darbams, aukštapjovės, akumuliatorinės aukštapjovės, pjovimo grandinės, pjovimo juostos, pagalbiniai pjovimo priedai, pjovimo grandinių apsaugos ir krepšiai pjūklams, pjovimo įrangos priežiūros įrankiai, Kombi varikliai, Kombi įrankiai, Multi varikliai, Multi įrankiai, akumuliatorinės žoliapjovės, elektrinės žoliapjovės, lengvosios žoliapjovės, vidutinės galios žoliapjovės ir krūmapjovės, galingos krūmapjovės, ant nugaros nešiojamos krūmapjovės, pjovimo galvutės, pjovimo valas, pjovimo peiliai, pjovimo diskai, galandinimo įrankiai, priedai krūmapjovėms, akumuliatorinės gyvatvorių žirklės, akumuliatoriniai pūtikliai, elektrinis surinktuvas, smulkintuvas, ant nugaros nešiojami pūstuvai, benzininis surinktuvas, smulkintuvas, priedai pūtikliams ir smulkintuvams, aukšto slėgio valymo įrenginiai šaltu vandeniu, priedai aukšto slėgio plovykloms, universalūs siurbliai, priedai universaliems siurbliams, akumuliatorinės šlavimo mašinos, šlavimo mašinos, žemės gręžtuvai, purkštuvai, rankiniai purkštuvai, priedai purkštuvams, DYNAMIC drabužių linija, oro pokyčiams atsparūs drabužiai, FUNCTION drabužių linija, ADVANCE drabužių linija, kelnės su apsauga nuo įpjovimo, petnešos ir diržai įrankiams, vlnonio audinio apranga, funkciniai apatiniai, gerai matomi įspėjamieji drabužiai, šalmai, veido ir klausos apsauga, apsauginiai akiniai, darbinės pirštinės, darbiniai batai, akumuliatorinės vejapjovės, elektrinės vejapjovės. benzininės vejapjovės vidutinio dydžio vejai, benzininės vejapjovės dideliai vejai, mulčiuojančios vejapjovės, vejapjovė aukštai žolei pjauti su benzininiu varikliu, vejos pjovimo traktoriai, R4 serijos Raider vejos pjovimo traktoriukai, vejos traktoriai, sodo smulkintuvai, elektriniai smulkintuvai, benzininiai smulkintuvai, priedai smulkintuvams

 • D.TREIGIENĖS ĮMONĖ - sodo, miško, parkų priežiūros technika ir įranga STIHL
 • D.TREIGIENĖS ĮMONĖ - sodo, miško, parkų priežiūros technika ir įranga STIHL
 • D.TREIGIENĖS ĮMONĖ - sodo, miško, parkų priežiūros technika ir įranga STIHL
 • D.TREIGIENĖS ĮMONĖ - sodo, miško, parkų priežiūros technika ir įranga STIHL
 • D.TREIGIENĖS ĮMONĖ - sodo, miško, parkų priežiūros technika ir įranga STIHL
 • D.TREIGIENĖS ĮMONĖ - sodo, miško, parkų priežiūros technika ir įranga STIHL
 • D.TREIGIENĖS ĮMONĖ - sodo, miško, parkų priežiūros technika ir įranga STIHL
 • D.TREIGIENĖS ĮMONĖ - sodo, miško, parkų priežiūros technika ir įranga STIHL
 • D.TREIGIENĖS ĮMONĖ - sodo, miško, parkų priežiūros technika ir įranga STIHL
 • D.TREIGIENĖS ĮMONĖ - sodo, miško, parkų priežiūros technika ir įranga STIHL

Vietovė:

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus