visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Chip tiuningas - tai modernaus variklio valdymo programos korekcija

Chip tiuningas - tai modernaus variklio valdymo programos korekcija Chip tiuningas - tai modernaus variklio valdymo programos korekcija

Įmonės UAB "Galingas LT" pagrindinė veikla yra - kompiuterinis variklio programavimas, t.y. profesionalus chip tiuningas ir Eko tiuningas automobiliams, sunkvežimiams bei žemės ūkio technikai. Bendrovės specialistai programuoja transporto priemonių variklius, taip išgaudami gamykloje paliktą variklio tobulinimo rezervą ir sumažindami kuro sąnaudas, kiek tai yra įmanoma.

+20-50%

Variklio galios ir sukimo momento: dažnas modernus variklis turi nemažą galios ir sukimo momento rezervą: jis paliekamas tolimesniam variklio tobulinimui, galingesnėms to paties variklio modifikacijoms. esminiai pokyčiai išgaunami koreguojant variklio valdymo programą: turbinos darbą, kuro įpurškimo kampą, kuro slėgį bei jo kiekį, sukimo momento, greičio ir kitus ribotuvus, įvairių daviklių parametrus ir t.t.

Ekonomiškumas: Vidutinis galios padidinimas “neprievartaujant” variklio ir transmisijos mazgų siekia 20-30%. Pridedant daugiau kaip 30% galios ruošiamos programos pagal specialius užsakymus.

Iš kur papildomas ekonomiškumas? Kuro sąnaudos dyzeliniams varikliams važiuojant normaliu režimu sumažėja iki 15% (vidurkis – 8-10 %) – dėl didesnio ir efektyviau išdėstyto sukimo momento vairuotojui atsiranda galimybė naudoti šiek tiek mažiau kuro, norint važiuoti ramiai ir ekonomiškai.

Kodėl apsimoka programiškai tobulinti variklį? Papildomas galingumas ir didesnis sukimo momentas – tik dalis profesionalaus chip tiuningo rezultato. Išlieka galimybė toliau vairuoti ramiai ir papildomai taupyti kurą efektyvesnio sukimo momento bei programinių nustatymų dėka, tuo pačiu turint didelį galios rezervą, kurį momentaliai galima panaudoti.

Optimalus chip tiuningas atsiperka po 25.000-50.000km., priklausomai nuo variklio darbinio tūrio ir programos preciziškumo.

Chip tiuningas - tai modernaus variklio valdymo programos korekcija

UAB "Galingas LT" atlieka šiuos darbus:

Diagnostika;

Greičio ribotuvų korekcija;

Galios mažinimas komercinės paskirties transportui mieste;

Galingumo didinimas (galingumo korekcija lengvąjai ir sunkiąjai technikai);

Programinis galios didinimas vilkikams, traktoriams, kt. sunkiąjai technikai (variklio valdymo programos korekcija kuro sąnaudoms sumažinti);

DPF / FAP suodžių filtrų išjungimas bei pašalinimas, EGR vožtuvų išjungimas;

Oro įsiurbimo kolektoriaus sklendžių programinis išjungimas (intake manifold runner control);

02 sensorių (antrųjų lambda zondų) išjungimas benzininiams varikliams su pašalintu katalizatoriumi;

Pilnas Adblue sistemos išjungimas lengviesiems automobiliams, sunkvežimiams, traktoriams (unikalūs sprendimai, leidžiantys pilnai išmontuoti visą Adblue sistemą, arba kai kuriuos komponentus).

GALINGAS LT, UAB

Daugiau informacijos: www.galingas.lt

GALINGAS LT, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus