ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

cera

Cerame, UAB - suvenyrai, medaliai, ženkliukai, pakabukai, verslo dovanos

Adresas:
Rūtų g. 19 a, LT-10310, VILNIUS, Lietuva


Įmonės kodas: 120051786
PVM kodas: LT100003849518

Tel. Nr.: (8 5) 234 9337
Mob. Nr.: 8 682 54 432

El. paštas: [email protected]
Tinklapis: cera.lt


Cerame, UAB VEIKLA: suvenyrų, medalių, ženkliukų, pakabukų, verslo dovanų, apdovanojimų gamyba ir kūrimas. Pagal užsakymus gaminami prizai, apdovanojimo medaliai čempionatams, olimpiadoms ir įvairiems sporto renginiams. Kuriami ordinai, atminimo medaliai, garbės ženklai skirti įvairių organizacijų jubiliejams ir įžymioms datoms paminėti.

UAB „Cerame“, įkurtoje Kazimiero Šešelgio, gaminami aukštos kokybės gaminiai metaliniai, keraminiai, plastikiniai suvenyrai – medaliai, ženkliukai, varpeliai, pakabukai ir t.t. įvairioms Lietuvos, Anglijos, Vokietijos, Belgijos, JAV, Norvegijos, Japonijos, Rusijos ir kitų šalių organizacijoms bei įmonėms. Bendrovė savo veiklą pradėjo dar 1990 metais, kaip Kazimiero Šešelgio įmonė „CERA“, o  2020 metais įmonė pertvarkyta į UAB „Cerame“.

Įmonėje liejimo, štampavimo ir graviravimo būdu kuriami gaminami metaliniai suvenyrai – medaliai, ženkliukai ordinai, prizai, raktų pakabukai, butelių atidarytuvai, plaketės ir pan. Dirbiniai gaminami iš vario, bronzos, alavo, cinko su aukso, sidabro, bronzos, nikelio, chromo dangomis. Suvenyrai su įvairiomis – minkštosiomis, sintetinėmis, juvelyrinėmis kietosiomis emalėmis. Taip pat „Cerame“ siūlo ir keraminius gaminius – medalius, ženkliukus, pakabukus, glazūruotus gaminius su individualiais piešiniais.

Gaminami minkšti plastikiniai gaminiai iš spalvotų PVC masių – ženkliukai, pakabukai, magnetai. Gaminiai gali būti įpakuoti į standartines arba individualiai sukurtas plastikines ir odines dėžutes. Bendrovėje ne tik gaminami suvenyrai, bet ir suteikiamos įvairiapusės nemokamos konsultacijos, paruošiami projektai ir etalonai pagal užsakovo pageidavimus.

Cerame, UAB GAMINIAI:

METALINIAI DIRBINIAI

„Cerame“ metalinius gaminius štampuoja iš vario, žalvario, cinko lydinio arba liejami iš alavo ir vario lydinio. Metaliniai gaminiai gali būti įvairių formų ir dydžio, paprasto (2D) arba tūrinio (3D) graviravimo. Jie dengiami aukso, sidabro, žalvario, vario, nikelio, juodinto nikelio, chromo dangomis. Suvenyrų paviršius gali būti matinis, poliruotas, su tekstūra. Jie gali būti emaliuojami  arba tamsinami (Antiqua) – iškilios vietos būna šviesesnės, o įgilintos tamsesnės. Visi metaliniai gaminiai gali turėti kompiuteriniu – lazeriniu būdu darytus individualius užrašus.

Metaliniai ženkliukai. „Cerame“ metalinius ženkliukus štampuoja iš vario, žalvario, geležies arba cinko lydinio. Jie yra įvairių formų ir dydžio, paprasto (2D) arba tūrinio (3D) graviravimo. Paviršius pagal pageidavimą padengtas  auksu, sidabru, žalvariu, variu, nikeliu, juodintu nikeliu, chromu. Ženkliukų paviršius gali būti matinis, poliruotas, su tekstūra.

Emaliuoti ženkliukai. Emaliuoti ženkliukai dengiami aukso, sidabro, žalvario, vario, nikelio, juodinto nikelio, chromo dangomis. Jie gaminami su minkštosiomis, sintetinėmis arba juvelyrinėmis kietosiomis emalėmis.

Reljefiniai neemaliuoti ženkliukai. Reljefiniai neemaliuoti ženkliukai dengiami aukso, sidabro, žalvario, vario, nikelio, juodinto nikelio, chromo dangomis. Ženkliukų paviršius gali būti matinis, poliruotas, su tekstūra  arba tamsinamas (Antiqua) – iškilios vietos būna šviesesnės, o įgilintos tamsesnės.

Spausdinti ženkliukai. Ofsetinės spaudos būdu ant nerūdijančio plieno, žalvario arba aliuminio atspausdinamas piešinys. Jis iškertamas pagal norimą formą, ženkliuko paviršius padengiamas eboksitine danga.

Metaliniai medaliai. Metaliniai medaliai štampuojami iš vario, žalvario, cinko lydinio arba liejami iš alavo ir vario lydinio. Jie yra įvairių formų ir dydžio, paprasto (2D) arba tūrinio (3D) graviravimo, dengiami aukso, sidabro, žalvario, vario, nikelio, juodinto nikelio, chromo dangomis. Medalių paviršius gali būti matinis, poliruotas, su tekstūra. Jie emaliuojami arba tamsinami (Antiqua) – iškilios vietos būna šviesesnės, o įgilintos tamsesnės.

Emaliuoti medaliai.

Reljefiniai medaliai.

Medaliai su kaladėle.

Metaliniai apdovanojimai. Metaliniai apdovanojimai štampuojami iš vario, žalvario, geležies. Jie gali būti  liejami iš cinko lydinio arba alavo ir vario lydinio. Apdovanojimai yra įvairių formų ir dydžio, paprasto (2D) arba tūrinio (3D) graviravimo, dengiami aukso, sidabro, žalvario, vario, nikelio, juodinto nikelio, chromo dangomis. Paviršius gali būti matinis, poliruotas, su tekstūra. Jie emaliuojami arba tamsinami (Antiqua) – iškilios vietos  būna šviesesnės, o įgilintos tamsesnės. Pageidaujant gaminami su ąselėmis ir medžiaginėmis juostelėmis pakabinimui.

Metalinės monetos. Metalinės monetos štampuojamos iš vario, žalvario, geležies. Jos gali būti  liejamos iš cinko lydinio arba alavo ir vario lydinio. Monetos  gali būti 30 mm – 100 mm skersmens, paprasto (2D) arba tūrinio (3D) graviravimo, dengiamos aukso, sidabro, žalvario, vario, nikelio, juodinto nikelio, chromo dangomis. Jų paviršius gali būti matinis, poliruotas, su tekstūra. Jos emaliuojamos arba tamsinamos (Antiqua) – iškilios vietos  būna šviesesnės, o įgilintos tamsesnės.

Metaliniai raktų pakabukai. Metaliniai raktų pakabukai yra štampuoti iš vario, žalvario, cinko lydinio, geležies arba yra liejami. Dengiami aukso, sidabro, žalvario, nikelio, tamsinto nikelio dangomis. Galimas įvairus gaminių apdirbimas – tamsinimas, poliravimas, matinė paviršiaus danga.

Metaliniai butelių atidarytuvai. „Cerame“ siūlo štampuotus iš vario, žalvario, cinko lydinio, geležies  arba yra liejamus metalinius butelių atidarytuvus. Atidarytuvai yra dengiami aukso, sidabro, žalvario, nikelio, tamsinto nikelio dangomis. Galimas įvairus gaminių apdirbimas – tamsinimas, poliravimas, matinė paviršiaus danga.

Metaliniai kaklaraiščių segtukai. Metaliniai kaklaraiščių segtukai turi pagal individualius projektus pagamintas detales, kurios štampuojamos iš vario ir dengiamos aukso, sidabro, žalvario, nikelio, tamsinto nikelio dangomis. Galimas įvairus gaminių apdirbimas – tamsinimas, poliravimas, matinė paviršiaus danga.

Kiti metaliniai gaminiai. Vitražinės plaketės, plaketės, pinigų laikikliai – sąvaržėlės, knygų skirtukai, žetonai.

KERAMINIAI DIRBINIAI

Porcelianinės ir fajansinės lėkštutės. „Cerame“ gamina porcelianines ir fajansines lėkštutes su individualiai suprojektuotais piešiniais (dekolėmis), kurie atspaudžiami šilkografijos būdu viršglazūriniais dažais ir talpinami ant lėkštučių.

Puodukai. Individualiai suprojektuoti piešiniai (dekolės) yra atspaudžiami šilkografijos būdu viršglazūriniais dažais ir talpinami ant porcelianinių arba keraminių puodelių.

Keraminiai medaliai. Keraminiai medaliai gaminami iš gelsvo, balto arba raudono molio, natūralios molio spalvos. „Cerame“ gaminius formuoja rankiniu būdu, išdžiovina degami 1000°C temperatūroje ir tamsina arba nudažo. Medaliai gali būti įvairių dydžių, formų ir turėti skylutę su virvute pakabinimui.

Keraminės statulėlės. Keraminės statulėlės gaminamos iš balto arba rausvo molio. Skulptūrėlės dažomos arba glazūruojamos norima spalva. Pageidaujant ant jų talpinami individualiai sukurti piešiniai (dekolės).

Keraminiai varpeliai. Keraminiai varpeliai gaminami iš balto molio (akmens masės) ir dengiami norimos spalvos glazūra. Individualiai suprojektuoti piešiniai (dekolės) yra atspaudžiami šilkografijos būdu viršglazūriniais dažais ir talpinami ant abiejų glazūruotų varpelių pusių.

Keraminiai raktų pakabukai. Keraminiai raktų pakabukai gaminami iš balto molio (akmens masės). Individualiai suprojektuoti piešiniai (dekolės) yra atspaudžiami šilkografijos būdu viršglazūriniais dažais ir talpinami ant abiejų glazūruotų pakabukų pusių.

MAGNETAI

„Cerame“ gamina PVC arba plokščius lanksčius „šaldytuvo“ magnetus. Magnetai gali būti įvairių formų ir dydžių. Visi gaminiai antroj pusėj turi lanksčią 0,5 mm – 1 mm storio lanksčią magnetinę plokštelę.

MINKŠTI PLASTMASINIAI GAMINIAI

„Cerame“ gamina aktų pakabukus, ženkliukus, magnetus, mobilių telefonų pakabukus, segtukai popieriui ir kitus minkštus plastmasės gaminius. Minkšti (plastiški) plastikiniai suvenyrai gaminami iš spalvotų PVC masių. Gaminiai gali būti plokšti (2D), tūriniai (3D) arba kombinuoti 2D +3D, vienpusiai arba dvipusiai.

KIETI PLASTIKINIAI GAMINIAI

Kieti plastikiniai suvenyrai gaminami iš polirezino ir po to dažomi rankiniu būdu. Gaminiai gali būti plokšti (2D), tūriniai (3D) arba kombinuoti 2D +3D, vienpusiai arba dvipusiai.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Verslo dovanos, verslo dovanų gamyba, keramikinės dovanos, keraminiai suvenyrai, suvenyrų gamyba, verslo dovanų gamyba, emaliuoti metaliniai ženkliukai, ženkliukų gamyba, štampuoti medaliai, medalių gamyba, apdovanojimai, apdovanojimų gamyba, prizai, prizų gamyba, ordinai, ordinų gamyba, pakabukai, pakabukų gamyba, žetonai, žetonų gamyba, monetos, monetų gamyba, raktų pakabukai, raktų pakabukų gamyba, medalionai, medalionų gamyba, keraminiai suvenyrai, plastikiniai suvenyrai, keramikiniai glazūruoti varpeliai, varpelių gamyba, puodukai, puodukų gamyba, lėkštutės, lėkštučių gamyba, siuvinėtos emblemos, emblemų gamyba, auksavimas, sidabravimas, magnetukai, magnetukų gamyba, plastmasiniai suvenyrai, magnetai, apdovanojimo medaliai čempionatams, apdovanojimo medaliai olimpiadoms, prizai sporto renginiams, suvenyrų gamyba Vilniuje, atributikos gamyba, sporto atributika, rankų darbo suvenyrai, rankų darbo suvenyrų dovanų gamyba, molio gaminiai, Cera, Cerame, Kazimiero Šešelgio įmonė CERA

 • Cerame, UAB - suvenyrai, medaliai, ženkliukai, pakabukai, verslo dovanos
 • Cerame, UAB - suvenyrai, medaliai, ženkliukai, pakabukai, verslo dovanos
 • Cerame, UAB - suvenyrai, medaliai, ženkliukai, pakabukai, verslo dovanos
 • Cerame, UAB - suvenyrai, medaliai, ženkliukai, pakabukai, verslo dovanos
 • Cerame, UAB - suvenyrai, medaliai, ženkliukai, pakabukai, verslo dovanos
 • Cerame, UAB - suvenyrai, medaliai, ženkliukai, pakabukai, verslo dovanos
 • Cerame, UAB - suvenyrai, medaliai, ženkliukai, pakabukai, verslo dovanos
 • Cerame, UAB - suvenyrai, medaliai, ženkliukai, pakabukai, verslo dovanos
 • Cerame, UAB - suvenyrai, medaliai, ženkliukai, pakabukai, verslo dovanos
 • Cerame, UAB - suvenyrai, medaliai, ženkliukai, pakabukai, verslo dovanos

Vietovė:

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus