Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Cantoni Motor - elektros variklių gamybos lyderis

Cantoni Motor - elektros variklių gamybos lyderis Cantoni Motor - elektros variklių gamybos lyderis

Pristatome „PakMarko“ tiekėją, elektros variklių ir jų komponentų gamintoją ,,Cantoni Motor“. Kompanija priklauso Europoje pirmaujančios elektros variklių, stabdžių ir įrankių gamintojos ,,Cantoni Group“ įmonių grupei.

Ieškodamas tiekėjų, „PakMarkas“ kelia jiems labai aukštus kokybės, logistikos, įsipareigojimų laikymosi ir kitus reikalavimus. „Cantoni Motor“ atitiko visus mūsų keliamus kriterijus - kompanija griežtai kontroliuoja visą gamybos procesą (gaminių liejimą, perforavimą, impregnavimą, testavimą), laikosi kokybės vadybos ISO
9001 ir aplinkos apsaugos ISO 14001 standartų reikalavimų, visi varikliai ženklinami „CE“ ženklu ir atitinka Europos Sąjungos saugos direktyvas.

Bendradarbiaudami su „Cantoni Motor“, „PakMarkas“ Jums siūlo standartinių variklių (nuo 0,04 iki 5000 kilovatų) bei didelio efektyvumo variklių įvairovę. „Cantoni Group“ varikliai veikia daugiau nei 40 pasaulio šalių beveik visose pramonės segmentuose, pradedant paprastu ventiliatoriumi ar konvejeriu ir baigiant galingomis elektros energijos jėgainėmis. Pagrindinė kompanijos gamykla įsikūrusi Lenkijoje. Kiti padaliniai yra Austrijoje, Italijoje, Ispanijoje bei Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Per daugiau kaip 100 metų įmonė sukaupė didelę patirtį elektros variklių gamybos ir projektavimo srityje. Siekdama išsaugoti savo gilias gamybos tradicijas, didžiausią dėmesį ji skiria produktų kokybei ir pramonės pokyčiams.

„PakMarke“ taip pat galite įsigyti įvairiausių tipų reduktorių, dažnio keitiklių. Mūsų sandėlyje rasite ir instaliacijos priedų, kurie reikalingi įjungti ir apsaugoti variklius.

Siūlydami kokybiškus ir gerą vardą turinčius produktus savo klientams užtikriname ilgalaikį ir efektyvų įrenginių veikimą.

„PakMarko“ stipriosios pusės

Produktų pasiūla:

•     Rinkitės žymių prekės ženklų variklius ir reduktorius.

•     Rinkitės elektronikos ir automatikos komponentus.

•     Didelę dalį produkcijos įsigykite tiesiai iš sandėlio.

Kokybė:

•     Vadovaujamės ISO 9001 kokybės valdymo standartu.

•     Prekiaujame tik Europos (CE) saugos reikalavimus atitinkančiais produktais.

Patirtis:

•     Atstovaujame patikimiems, gerą vardą turintiems tiekėjams.

•     Esame subūrę patyrusių kvalifikuotų specialistų komandą.

PakMarkas, UAB

Daugiau informacijos:

PakMarkas, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus