Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Buitiniai vandens šildymo katilai UT 2 - individualių gyvenamųjų namų, kuriuose įrengtos centrinio šildymo sistemos, apšildymui

Buitiniai vandens šildymo katilai UT 2 - individualių gyvenamųjų namų, kuriuose įrengtos centrinio šildymo sistemos, apšildymui Buitiniai vandens šildymo katilai UT 2 - individualių gyvenamųjų namų, kuriuose įrengtos centrinio šildymo sistemos, apšildymui

UAB "UT katilai" pristato UT 2 katilus, skirtus individualių gyvenamųjų namų, kuriuose įrengtos centrinio šildymo sistemos, apšildymui. Katilų kūrenimui naudojamas kietas kuras – malkos, medienos atliekos, akmens anglis, durpių briketai. Kuras užkraunamas iš priekio arba iš viršaus. Degimo procesas katile reguliuojamas automatiškai – traukos reguliatoriumi atidarinėjama arba uždarinėjama oro sklendė. Efektyvios nutraukimo sklendės neleidžia dūmams patekti į patalpą kuro užkrovimo metu.

Katilas pagamintas iš plieninio lakšto (korpuso sienelių storis ~6 mm) ir vamzdžių. Visas katilo paviršius izoliuotas mineralinės vatos sluoksniu, uždengtu dekoratyviniais skydais.

Buitiniai vandens šildymo katilai UT 2 - individualių gyvenamųjų namų, kuriuose įrengtos centrinio šildymo sistemos, apšildymui

Šiluminė galia, kW ±7% 20 25 30
Naudingo veikimo koeficientas, %  74…82
Degimo kameros talpa, m³   0,1 0,1 0,12

Orientacinis apšildomų patalpų plotas, m²

(pastato šiluminė varža ne mažesnė, kaip 2,5 m²/kW)

200 250 300
Vandens slėgis katile ne daugiau, MPa     0,4  

Vandens temperatūra katile, °C

- grįžtančio ne mažiau

- paduodama ne daugiau       

 

65

95

 
Vandens cirkuliacija katile   natūrali arba priverstinė
Išeinančių dūmų dujų temperatūra, °C   250  
Maksimalus malkų ilgis, mm 360 360 460
Trauka už katilo, Pa   20  
Katilo svoris, kg 265 302 353

UAB "UT katilai" – pramoninių vandens šildymo katilų patikimumo ir ilgaamžiškumo lyderiai Lietuvoje, teikiantys integruotus šilumos sistemų sprendimus iš vienų rankų. Siekdami garantuoti pilną aptarnavimą savo veiklą paskirstėme į tris pagrindines sritis ir sutelkėme jose geriausius specialistus. Utenoje vyksta gamyba, Ukmergės padalinys kuruoja projektavimą ir montavimą, o Vilniuje įkūrėme pardavimų skyrių.

Būdami gamintojais, puikiai išmanome savo gaminių charakteristikas, todėl rūpinamės ne tik gamyba, bet ir projektavimu bei montavimu per trumpiausią laiką. Pardavimo vadybininkai visuomet ras jums tinkamiausią patalpų šildymo sprendimą ir pasiūlys visas paslaugas nuo projekto parengimo iki katilo ar katilinės profilaktinės priežiūros.

Svarbiausia, jog katilas gerai atliktų savo pagrindinę šildymo funkciją bei naudotų ne iškastinius, o atsinaujinančius išteklius, todėl savo didžiausią dėmesį skiriame biokurą naudojantiems katilams, kurių galia svyruoja nuo 50 iki 2000 kW. Mūsų projektuojamų ir montuojamų katilinių galingumas gali siekti iki 2 MW, o apšildomų patalpų plotas – nuo 300 iki 20000 m2.

Paprastai pramoniniai biokuro katilai tarnauja apie 10 metų, tačiau UT katilai nustatė kitą ilgaamžiškumo svertą. Sisteminga ir savalaikė priežiūra užtikrina tvarkingą katilo darbą iki 15 metų ir daugiau. Investuojame ne į grožį, bet į patikimumą ir kokybę. Mūsų katilai pasižymi paprasta konstrukcija ir būtinomis funkcijomis, todėl tarnauja ilgesnį laiką ir juos kur kas lengviau prižiūrėti. Didžiuojamės savo produkcija ir džiaugiamės, jog mūsų katilams yra suteikti būtini

Dirbame su žinomomis šalyje įmonėmis bei įstaigomis: „Rokiškio sūris“, „Lyra group“, „Gardumėlis“, Telšių miškų urėdija ir kt.  Iš viso jau esame pagaminę daugiau nei 2000 pramoninių katilų.

Norime patenkinti visus jūsų poreikius, todėl atstovaujame Lenkijos kietojo kuro garo katilų gamyklą „FAKO“. Savo ateitį siejame su globaliu mąstymu ir eksporto plėtra. Lietuvoje pagamintus katilus eksportuojame į Rusiją, Ukrainą, Baltijos šalis, Skandinaviją.

UT KATILAI, UAB

Daugiau informacijos:

UT KATILAI, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus