Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

BUHALTERIS, I. Pūrienės IĮ - raštinės prekės, dokumentų blankai, bylos

Adresas: Laisvės al. 99B -2, Centras,LT-44291, KAUNAS, Lietuva

Įmonės kodas: 133708456

Tel. Nr.: (37) 225652BUHALTERIS, I. Pūrienės IĮ VEIKLA: Raštinės prekės, dokumentų blankai, bylos, registrai, pažymos, dokumentų blankai yra pavyzdiniai ar laisvos formos, gali būti spausdinami su tam tikros įmonės rekvizitais ar logotipu, PVM sąskaitos-faktūros, CMR blankai, pinigų gavimo/mokėjimo kvitai, kasos pajamų orderiai, sąskaitos ar čekiai maitinimo įstaigoms, kelionės lapai, darbo sutartys ir žiniaraščiai...

per pusantro tūkstančio įvairiausių pavadinimų, pritaikytų skirtingoms ūkio sritims: gamybos, prekybos, paslaugų įmonėms, visuomeninio maitinimo įmonėms, degalinių apskaitai, personalo dokumentacija, darbų saugos registrai, sandėlio apskaitos pirminiai ir suvestiniai dokumentai, įvairūs dokumentai ikimokyklinėms įstaigoms ir mokykloms, medicininiai blankai, ūkininkų apskaitai skirti registrai, statybos žurnalai ar supaprastinti žurnalai gyventojams, vykdantiems individualią veiklą ir kt.

Kasdieniam dokumentų kaupimui esame pasiruošę pasiūlyti ir mūsų gaminamų bylų dokumentų srautui segti, o taip pat, archyvuoti. Specialias bylas gaminame Notarinėms ar Antstolių kontoroms.

Šių dienų įstaigos veikla apima ne tik dokumentų gamybą, spaudą, mes siūlome pagrindinių raštinės priemonių pasiūlą. Gaminame ir importuojame antspaudus - apvalius, kampinius, vardinius, įprastinius ir reprezentatyvius, galime pasiūlyti platų priedų spektrą ir tinkamai patarti, ką turint tokį antspaudą, galima naudoti maisto ar medicinos, jūrų ar oro uostų, ar kitų netipinių veiklų atveju.

Prisiderinant prie verslo poreikių, siūlome verslo dovanų ar įmonės stiliaus atributų, galime pagaminti pagal Jūsų užsakymus.

Įstaigą „Buhalteris" įsteigta 1993 m. yra viena iš Buhalterinių paslaugų centro atstovų, esame Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje dirbantis 25 žmonių kolektyvas, teikiantis kompleksines apskaitos ir audito paslaugas (apskaitos vedimas ir tvarkymas, auditas, apskaitos mokymai ir konsultacijos, buhalteriniai ir biuro reikmenys). Įstaigos „Buhalteris“ pradinė misija buvo aprūpinti Respublikos įmones buhalterijoje ir įmonės kanceliarijoje naudojamais dokumentais ir registrais.

Nuo 1993 m. augome ir stiprėjome, išplėtėme siūlomos produkcijos asortimentą ir geografiją. Esame ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose, kitiems miestams esame atviri per platų didmeninį tinklą.

Filialai
BUHALTERIS, I. Pūrienės IĮ, Vilniaus filialas, parduotuvė, buhalterių ir auditorių mokykla
Mindaugo g. 3, LT-03225 VILNIUS - (5) 2652212
BUHALTERIS, I. Pūrienės IĮ, Klaipėdos filialas, parduotuvė
S.Daukanto g. 27, LT-92231 KLAIPĖDA - (46) 312677
BUHALTERIS, I. Pūrienės IĮ, Kauno filialas, parduotuvė
Vilniaus g. 64, LT-44289 KAUNAS - (37) 226691
BUHALTERIS, I. Pūrienės IĮ, Kauno filialas, parduotuvė
Laisvės al. 99B, LT-44291 KAUNAS - (37) 225652

RAKTINIAI ŽODŽIAI:
Buhalterinė apskaita, Kanceliarinės prekės, raštinės reikmenys,  Antspaudai, Raštinės prekės, Apskaitos blankai ir žurnalai, Popierius, jo gaminiai, Mokyklinės prekės, Dovanos, verslo atributika, Biuro technika ir baldai, Maisto ir buities prekės
Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus