Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

BROLIŲ ŽIDINIAI, UAB - židiniai, akmens gaminiai, apdaila

Adresas: A.Juozapavičiaus pr.73,LT- 45264, KAUNAS, Lietuva

Įmonės kodas: 300084948
PVM kodas: LT100003932015

Tel. Nr.: (37) 200440
Mob. Nr.: (687) 51 776
Faks.: (37) 200440BROLIŲ ŽIDINIAI, UAB VEIKLA: Židiniai, akmens gaminiai, apdaila. Įvairių rūšių akmens apdirbimas, židinių projektavimas, montavimas ir apdailos darbai, palangių, laiptų, grindų bei stalviršių gamyba iš marmuro ir granito. Židininės krosnelės ir židiniai ugniakurai.

UAB "BROLIŲ ŽIDINIAI" savo veiklą pradėjo 2005 metais. Bendradarbiaudami su kitomis pardavimų organizacijomis ir norėdami užtikrinti kuo didesnį siūlomų paslaugų spektrą, įgyvendinant klientų poreikius, siūlome jums įvairių stilių, dydžių ir formų ugniakurų ir krosnelių platų asortimentą. Kiekvienas žmogus svajoja apie jaukų savo būstą. Jaukumas dažniausiai priklauso nuo žmogaus pasirinkto stiliaus, jo gyvenimo būdo, dvasinio pasaulio. Kokį interjerą susikuriam, tokia nuotaika ir vyrauja mūsų gyvenime. Šiais laikais įmanoma išpildyti įvairias fantazijas, bet grožis yra paprastume, patvarume, praktiškume. Jūsų pageidavimu mes atvažiuosime pas jus jums patogiu laiku. Profesionaliai konsultuojame salone bei Jūsų namuose, teikiame židinių apdailų bei kitų gaminių projektavimo paslaugas, išrenkame jums tinkamiausią produktą pagal poreikį bei techninius parametrus. Naudodami tik kokybiškas medžiagas, darbus atlikdami tik aukštos kvalifikacijos specialistų rankomis galime prisiimti atsakomybę už atliktus darbus bei suteikti ilgalaikes garantijas.

BROLIŲ ŽIDINIAI, UAB ATSTOVAUJAMI PREKINIAI ŽENKLAI:

INVICTA; FRANCO BELGE; KRATKI; ROMOTOP; THORMA; NIBE; SEGUIN DUTERIEZ; AXIS; SPARTHERM; SCHMID; HANSA; STEKO; Blanzek-Bef; DOVRE; DON-BAR; BORDELET

PAIEŠKOS ŽODŽIAI:

židiniai, krosnys, BIO židiniai, kieto kuro židiniai, židinių projektavimas, židinių įrengimas, ugniakuras, židinių apdaila, granitas, marmutas, marmuro gaminiai, granito gaminiai, stalviršiai, laiptai, grindys, interjeras, projektas, gamyba, prekyba, šildymas, šildymo įrangaPasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus