Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Bituminės čerpės RUFLEX - tobula stogo danga

Bituminės čerpės RUFLEX - tobula stogo danga Bituminės čerpės RUFLEX - tobula stogo danga

UAB "Prestėja" galite įsigyti pagal aukščiausius ES standartus gaminamas čerpes RUFLEX, demonstruojančias neįtikėtiną atsparumą aplinkos poveikiui: smūgiams, tempimui, plėšimui, nuolatinei drėgmei, saulės kaitrai ar žiemos speigams. Su šia danga jūsų stogas bus ne tik gražus, estetiškas, bet ir patikimai apsaugotas nuo drėgmės bei puikiai izoliuos triukšmą.

RUFLEX čerpės yra gaminamos iš modifikuoto bitumo, o pagrindui naudojamas neaustinis stiklūnas. Jų dėka stogo danga tampa itin lanksti, tampri ir atspari temperatūros svyravimams. Kokybiškas bitumas gaminamas tik iš geriausių naftos rūšių. Pabarstui naudojamos tik natūralaus akmens – bazalto – granulės. Tai užtikrina spalvos ilgaamžiškumą ir atsparumą dėvėjimuisi. Stabilią produkcijos kokybę garantuoja visiškai automatizuotas gamybos kontrolės procesas. RUFLEX bituminių čerpių kokybė atitinka pačias griežčiausias ES ekologines normas. Tai saugi danga tiek žmogui, tiek jį supančiai aplinkai.

Bituminėmis čerpėmis dengta stogo konstrukcija, iš dalies primena “sumuštinį”, danga sukuria tiek estetinį vaizdą, tiek saugumo jausmą, nes stogo padengimas gaunamas itin storas ( OSB plokštė + paklotas + čerpelės).

Taigi, RUFLEX lanksčiosios bituminės čerpės išsiskiria itin patraukliomis savybėmis – jos yra ilgaamžės, lankščios, elastingos, patvarios, puikaus kainos ir kokybės santykio. Dėl savo puikių eksploatavimo charakteristikų ir patrauklios išvaizdos RUFLEX yra populiarios visoje Europoje. Ši stogo danga ne veltui vadinama naujos kartos produktu – ją gaminant suderintos naujausios technologijos ir ekologiškumas

RUFLEX – stogo danga bet kokiam orui

Tuo netruksite įsitikinti palyginę ją su metaline ar keramine stogo danga. Metalinė danga tvirtinimo vietose neretai ima rūdyti ir praleidžia drėgmę, jau nekalbant apie kurtinamą triukšmą, kai lyja ar krinta kruša, kuri, beje, dangą gali netgi pažeisti. Be to, metalinė danga nėra saugi priešgaisriniu požiūriu, o žiemą ant jos susikaupianti sniego masė gali nuslysti didele lavina ir kelti pavojų žmonėms. Keraminė stogo danga labai sunki, ypač kai ją užkloja sniegas, todėl pastato gegnių konstrukcija turi būti daug stipresnė. Lanksčiosios čerpės neturi trūkumų, kurie akivaizdūs naudojant metalinę ar keraminę stogo dangą. Ypatingos struktūros medžiagos lanksčiosios čerpės visiškai apsaugo nuo gamtos stichijų triukšmo, šiurkštus paviršius žiemą neleidžia besikaupiančiam sniegui kristi nuo stogo ištisine lavina. Bitumo nepažeidžia paukščiai. Tokia stogo danga nelaidi statinei elektros energijai, o iš kamino pažyrančios žiežirbos ant bitumo užgęsta. RUFLEX atlaiko nuo -50 iki +120 ºC temperatūrą, išsiskiria aukštu mechaniniu atsparumu, o jų paviršius yra iš natūralių akmeninių granulių, kurios saugo nuo ultravioletinių spindulių.

RUFLEX – šiuolaikiškas ir patikimas stogas

Stogo danga RUFLEX gaminama pačioje pažangiausioje gamykloje Europoje. Gamyklą įrengė dvi stambiausios pasaulio korporacijos – „The RDI Group“ (JAV) ir „Boato International“ (Italija). Jų bendradarbiavimo rezultatas stulbinamas – pati moderniausia Europoje įranga ir technologijos bituminių medžiagų, tarp jų ir lanksčiųjų čerpių RUFLEX gamybos srityje.

Europinis formatas

Stogo dangos RUFLEX, kaip ir bet kuris kokybiškas produktas, yra sertifikuotos – jos gaminamos pagal europines technines charakteristikas, t. y. EN 544 standartą. RUFLEX produkcija visiškai atitinka ES direktyvų reikalavimus ir harmonizuotus ES standartus, tai rodo СE sertifikatas. Ekologiškumas dabar labai vertinamas visame pasaulyje. Gaminant stogų dangą RUFLEX nedaroma žala regionui, netgi priešingai, imamasi visų priemonių aplinkai išsaugoti: pakartotinai naudojamas vanduo, gaminama be atliekų, naudojami filtrai dujoms ir bitumo kvapams pašalinti, energijos taupymo ir kitos technologijos. Svarbu tai, kad ir pati medžiaga taupo energiją: tinkamai sumontuota viso stogo danga sulaiko šilumą.

Auksinė kokybės garantija

Visoms RUFLEX kolekcijoms suteikiama 35 metų garantija. Ji apima pristatymą, senos dangos išmontavimą ir naujos sumontavimą, jei RUFLEX jau sumontuota ant stogo konstrukcijos.

RUFLEX – atradimas dizaineriams ir architektams

Profesionalūs stogdengiai jau žino, ką rinktis. RUFLEX lengvai montuojama ant įvairaus nuolydžio ir įvairių tipų stogų – kvadratinių, apskritų, trapecinių. Vadovaudamiesi detalia instrukcija ar techninių specialistų patarimais RUFLEX stogo dangą gali sumontuoti ir pradedantieji. Naudodamas RUFLEX kiekvienas dizaineris ar architektas galės įgyvendinti visus savo sumanymus. Stogo danga gali būti įvairiausių rūšių ir formų, įvairiausių spalvų ir atspalvių – o jų iš viso per 40. Įdomios bituminių čerpių geometrinės formos – prabanga pagal kiekvieno skonį ir kiekvienam namų savininkui. Lanksčiosios čerpės RUFLEX ypatingos, nes leidžia susimontuoti savą, individualų ir išskirtinį stogo piešinį. Tų pačių formų, bet skirtingų spalvų deriniai leidžia sukurti tikrus šedevrus!

RUFLEX siūlo šešias skirtingas bituminių čerpių kolekcijas, kurių formų ir spalvų įvairovė leidžia įgyvendinti sudėtingiausius architektūrinius sprendimus.

bitumines-cerpes-ruflex

Kolekcija RUFLEX ESTEN

kolekcija-ruflex-esten

Kolekcija RUFLEX BRISS

kolekcija-ruflex-briss

Kolekcija RUFLEX ORNAMI

kolekcija-ruflex-ornami

Kolekcija RUFLEX RUNA

kolekcija-ruflex-runa

Kolekcija RUFLEX SOTA

kolekcija-ruflex-sota

Kolekcija RUFLEX TAB

 kolekcija-ruflex-tab

 

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus