ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Balkonų stiklinimas aliuminio konstrukcijomis – komforto, jaukumo ir elegancijos derinys

Balkonų stiklinimas aliuminio konstrukcijomis – komforto, jaukumo ir elegancijos derinys Balkonų stiklinimas aliuminio konstrukcijomis – komforto, jaukumo ir elegancijos derinys

Balkono stiklinimas aliuminio konstrukcijomis tai komforto, jaukumo ir elegancijos derinys, siekiantiems greitai ir minimaliomis sąnaudomis išplėsti būsto erdvę.“ – sako balkonų ir terasų stiklinimo paslaugas Panevėžyje teikianti įmonė UAB „Metalika“.

Įstiklinti rėmai yra stumdomi horizontaliai, kas yra labai patogu, nes atidarius langą nesumažinama balkono erdvė. Langų rėmai efektyviai pašalina vandenį, gerai ventiliuojasi, o jų priežiūra yra ypač lengva ir paprasta. Šiam patogiam ir šiuolaikiškam balkonų stiklinimui, „Metalika“ meistrai naudoja ALU2 ir ALU3 aliuminio konstrukcijas. Profiliai yra lengvai pritaikomi ne tik naujai statomų, bet ir jau eksploatuojamų namų balkonuose.

ALU2 ir ALU3 aliuminio konstrukcijų skirtūmai

  • ALU2 balkonų stiklinimo sistema – tai dviejų bėgelių lango konstrukcija, galinti turėti dvi, tris arba keturias varstomas lango dalis. Sistemos staktų profilių gylis – 60 mm, o varčių profilių – tik 22 mm, todėl šios konstrukcijos yra ypač grakščios ir elegantiškos. Be estetinių ir kitų privalumų ALU2 konstrukcijos pasižymi ypač patrauklia kaina, o todėl yra labai populiarios.
  • ALU3 balkonų stiklinimo sistema – tai trijų bėgelių lango konstrukcija, galinti turėti 3-is arba 6-ias varstomas lango dalis. Sistemos varčių profiliai yra taip pat grakštūs kaip ir ALU2 sistemoje, tačiau dėl didesnio – 90 mm staktų gylio ir bėgelių skaičiaus galima pagaminti didesnio pločio balkonų konstrukcijas. ALU3 balkonų įstiklinimo konstrukcijų kainos yra neženkliai didesnės nei ALU2, tačiau atskirais atvejais, kai reikalinga įstiklinti plačius balkonus, jų ekonominiai parametrai yra geresni.

Balkonų stiklinimas aliumininėmis konstrukcijomis

Balkonų, terasų stiklinimas Panevėžyje

Įmonė „Metalika“ įkurta 2004 m. Panevėžyje, o 2011 m. tapo UAB „METALIKA“. Bendrovė stiklina, parduoda ir montuoja stumdomų aliuminimio profilio balkonus bei terasas, plastikinius langus, lauko, vidaus bei priešgaisrines duris, garažo vartus ir šiltnamius.

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus