Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

AVELANŽA, UAB - žaliuzių, romanečių, širmų, tinklelių nuo uodų gamyba ir montavimas

Adresas: Kosmonautų g. 1 - 4,LT-37382, PANEVĖŽYS, Lietuva

Įmonės kodas: 248240740
PVM kodas: LT482407416

Tel. Nr.: (8 45) 58 3252
Mob. Nr.: 8 655 45 890AVELANŽA, UAB VEIKLA: žaliuzių, romanečių, širmų, tinklelių nuo uodų gamyba ir montavimas. Apsauginės žaliuzės, plisuotos žaliuzės, horizontalios medinės žaliuzės, horizontalios aliuminio žaliuzės, ritininės žaliuzės, natūralaus pluošto žaliuzės, bambukai, roletai, plisetai, tinkleliai nuo vabzdžių ir kt.

UAB „Avelanža“ nuo pat įkūrimo pradžios (1998 m.) gamina ir montuoja žaliuzes. Klientui įmonė gali pasiūlyti aukščiausios kokybės žaliuzes ir kvalifikuotų darbuotojų pagalbą. Bendrovė teikia žaliuzių ir uždangų nuo saulės gamybos ir montavimo, žaliuzių ir uždangų nuo saulės remonto, garantinio ir pogarantinio aptarnavimo, pastatomų širmų gamybos, stiklo durų gamybos spintoms ar pertvaroms naudojant naujas 3D technologijas, paslaugas.

UAB „Avelanža“ siūlo vieną didžiausių spalvų bei audinių pasirinkimą visoje Aukštaitijoje. Įmonėje rasite virš 1000 skirtingų audinių roletams, taip pat vertikalių žaliuzių kolekcijas, horizontalių ir bambukinių žaliuzių audinius, kurių nerasite niekur kitur. Įmonė dirba su didžiausiais ir kokybiškiausias žaliavas importuojančiais tiekėjais Lietuvoje, todėl „Avelanža“ salone visada rasite tai, ko Jums reikia.

Jei Jūs nežinote, kokios žaliuzės Jums tinkamiausios – ateikite, „Avelanža“ specialistai patars bei padės išsirinkti. Įmonė savo veikloje teikia pirmenybę kokybiškoms paslaugoms už prieinamą kainą. Įmonės tikslas – ne parduoti brangiausią prekę, o rasti tinkamą sprendimą Jūsų namams.

UAB „Avelanža“ įmonėje dirba itin kvalifikuoti darbuotojai, kurie Jūsų užsakymą pagamins per trumpiausią įmanomą laiką.

„Avelanža“ dirba Jums, tad kiekvienas klientas yra svarbiausias, nesvarbu, ar užsakėte vieną gaminį ar žaliuzes visam namui – jos bus pagamintos per minimalų terminą.

AVELANŽA, UAB PRODUKTAI PASLAUGOS:

ŽALIUZIŲ IR UŽDANGALŲ NUO SAULĖS GAMYBA IR MONTAVIMAS

UAB „Avelanža“ išmatuoja, gamina arba surenka ir sumontuoja įvairių rūšių žaliuzes.

Ritininės žaliuzės. „Avelanža“ gali pasiūlyti ritinines žaliuzes bet kokiam langui, tarp jų ir segmentiniams langams bei stoglangiams. Konstrukcijos yra baltos ir 4 bazinių medžio imitacijos spalvų. Iš daugiau nei 800 skirtingų audinių kiekvienas išsirinks sau labiausiai tinkamą.

Apsauginės žaliuzės. „Avelanža“ siūlo 5-ių bazinių spalvų – baltos, rudos, pilkos, smėlinės ir metalo spalvos apsaugines žaliuzes. Apsauginių žaliuzių pagrindas (šarvas) yra pagamintas iš aliuminio profilio su poliuretano užpildu, kurio aukšta šiluminė varža. Apsauginė žaliuzė – papildomas būdas taupyti išlaidas šildymui ar patalpų kondicionavimui.

Plisuotos žaliuzės (plisetai). Plisetai tinka įvairiausių formų – trapeciniams, trikampiams, apvaliems, skliautiniams langams bei kitų geometrinių figūrų langams. Specialus jų profilis leidžia pritaikyti stoglangiams („Velux“) ir stogams iš stiklo (oranžerijoms). Gali būti keliamos iš viršaus į apačią, iš apačios į viršų arba dedamos viduryje stiklo. „Avelanža“ asortimente daugiau nei 100 spalvų.

Horizontalios medinės žaliuzės. „Avelanža“ siūlomų horizontalių žaliuzių juostelėms gaminti yra naudojama amerikinė liepa (basswood). Ši mediena gerai išlaiko savo formą ir nesikraipo. Ji nėra šakota, o pati medienos tekstūra yra švelnaus rašto. Žaliuzių juostelės yra padengtos specialiu UV laku, kuris apsaugo nuo saulės nudeginimo ir drėgmės. 

Vertikalios žaliuzės. „Avelanža“ siūlo labai platų pasirinkimą - apie 250 rūšių ir spalvų) tekstilinių vertikalių žaliuzių. Plastikinių žaliuzių privalumas tas, kad jos puikiai eksploatuojamos, itin tinka viešose patalpose, lengvai valomos ir yra nedegios. Kompiuterinėms ir kitoms patalpoms, kur yra TV ekranai ar PC monitoriai, „Avelanža“ siūlo specialius vertikalių žaliuzių audinius – SCREEN, kurie sulaužo šviesos spindulius, todėl monitoriai neduoda atspindžių, kartu patalpa nėra užtemdyta, matomas vaizdas lauke.

Natūralaus pluošto žaliuzės. Roletų, romanečių ir širmų iš natūralių pluoštų gamybai naudojami bambuko, džiuto, celiuliozės pluošto, medžio ir nendrių audiniai. „Avelanža“ salone galite užsisakyti ir pastatomas širmas, kuriomis galite skirstyti erdvę į laikinas atskiras patalpas ar paprasčiausiai atskirti tam tikras darbo zonas. „Avelanža“ siūlo ir natūralaus medžio tąšelių širmas, kurios yra labai patvarios, neirsta ir netrūkinėja.

Horizontalios žaliuzės. Horizontalias žaliuzes pritaikysite bet kokiems langams ir bet kokiam interjerui. UAB „Avelanža“ gali pasiūlyti 16 mm, 25 mm ir 50 mm juostelės pločio aliuminines horizontalias žaliuzes. Spalvų pasirinkimas yra labai didelis – apie 50 rūšių. Pačios juostelės taip pat yra įvairaus apdirbimo – dažytos, šiurkštintos, reljefinės, perforuotos. Horizontalios žaliuzės montuojamos su universaliais laikikliais, todėl galima jas pritvirtinti įvairiais būdais – į stiklajuostę, ant lango rėmo, į nišą ar ant jos, taip pat tarp stiklų (kaimiško tipo langams).

TINKLELIŲ NUO VABZDŽIŲ GAMYBA IR MONTAVIMAS

„Avelanža“ siūlo 3 konstrukcijų tinklelius – velkro, tinklelius - rėmelius ir ritininius tinklelius. Įmonės darbuotojai išsiaiškins Jūsų poreikius ir parinks jums tinkamiausią variantą. Visi tinkleliai yra itin patogūs naudoti ir patvarūs.

ROMANEČIŲ MECHANIZMŲ GAMYBA IR MONTAVIMAS

Bendrovė gamina pigų ir patvarų mechanizmą romanečių gamybai. Su „Avelanža“ siūlomu mechanizmu bet kuris, turintis siuvamąją mašiną gali pasisiūti puikios išvaizdos lango uždangalą – romanetę.

ŠIRMŲ IR PASTATOMŲ ŠIRMŲ GAMYBA IR MONTAVIMAS

UAB „Avelanža“ gamina trijų rūšių širmas – medžio tąšelių, pastatomas, kurioms naudojami roletų iš natūralių pluoštų audiniai, ir modifikuotas vertikalių žaliuzių širmas. Klientų pageidavimu ir neatsilikdami nuo naujausių tendencijų, „Avelanža“ pradėjo gaminti pastatomas širmas, kurios naudojamos kaip dekoratyvinis interjero elementas ar tiesiog gražus gaminys erdvėms atskirti

SLENKANČIOS SISTEMOS

„Avelanža“ siūlo dekoratyvines slenkančias sistemas su stiklo dekoru. Korpusinės, surenkamos, įvairiausių padengimų sistemos su tripsekso paviršiais ir tūkstančiais atvaizdų. Ant stiklo „Avelanža“ gali perkelti net Jūsų nuotraukas ar piešinius. Galimi ir 3D atvaizdai, įkeliami tarp stiklo plokščių – tai didžiulė naujovė.

ŽALIUZIŲ IR UŽDANGALŲ NUO SAULĖS REMONTAS

UAB „Avelanža“ remontuoja įvairių tipų žaliuzes (trumpina, ilgina, siaurina arba platina, perveria kopetėles, parduoda pamestas arba trūkstamas detales bei keičia sulūžusias juostas). Tvarkoma ir kitų įmonių produkciją.

GARANTINIS IR POGARANTINIS APTARNAVIMAS

Garantija metams suteikiama visiems gaminiams. Jos metu dėl gamintojo kaltės atsiradę gedimai ir brokas taisomi be papildomo mokesčio. Žaliuzės gali būti gražintos, keičiamos arba taisomos. Už papildomą mokestį vykdomas ir pogarantinis aptarnavimas.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

žaliuzės, vertikalios žaliuzės, roletai, romanetės, apsauginės žaliuzės, horizontalios žaliuzės, bambukinės žaliuzės, žaliuzių remontas, markizės, žaliuzių gamyba, grotos, tinkleliai nuo uodų, natūralaus medžio tašelių širmos, pastatomos širmos, apsauginių žaliuzių gamyba, žaliuzių ir uždangų nuo saulės montavimas ir remontas, stiklo durų gamyba, ritininės žaliuzės, plisuotos žaliuzės, plisetai, horizontalios medinės žaliuzės, natūralaus pluošto žaliuzės, bambuko žaliuzės, džiuto žaliuzės, celiuliozės pluošto žaliuzės, medžio audiniai, nendrių audiniai, slenkančios sistemos, romanečių mechanizmai, horizontalios aliuminio žaliuzes, vertikalios tekstilinės žaliuzes, žaliuzių atsarginės detalės, stumdomos grotos, romanečių užuolaidų mechanizmai, dvigubi roletai, diena - naktis roletai, roletai stoglangiams, glasgardai, SCREENai, žaliuzija

 • AVELANŽA, UAB - žaliuzių, romanečių, širmų, tinklelių nuo uodų gamyba ir montavimas
 • AVELANŽA, UAB - žaliuzių, romanečių, širmų, tinklelių nuo uodų gamyba ir montavimas
 • AVELANŽA, UAB - žaliuzių, romanečių, širmų, tinklelių nuo uodų gamyba ir montavimas
 • AVELANŽA, UAB - žaliuzių, romanečių, širmų, tinklelių nuo uodų gamyba ir montavimas
 • AVELANŽA, UAB - žaliuzių, romanečių, širmų, tinklelių nuo uodų gamyba ir montavimas
 • AVELANŽA, UAB - žaliuzių, romanečių, širmų, tinklelių nuo uodų gamyba ir montavimas
 • AVELANŽA, UAB - žaliuzių, romanečių, širmų, tinklelių nuo uodų gamyba ir montavimas
 • AVELANŽA, UAB - žaliuzių, romanečių, širmų, tinklelių nuo uodų gamyba ir montavimas
 • AVELANŽA, UAB - žaliuzių, romanečių, širmų, tinklelių nuo uodų gamyba ir montavimas
 • AVELANŽA, UAB - žaliuzių, romanečių, širmų, tinklelių nuo uodų gamyba ir montavimas


Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus