visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Automobilių stiklų tamsinimas plėvele - tai paprastas būdas padidinti komfortą Jūsų automobilyje

Automobilių stiklų tamsinimas plėvelėmis Automobilių stiklų tamsinimas plėvelėmis

Stiklų keitimo įmonėje „AGN stiklai“ dirbantys specialistai automobilių stiklams tonuoti naudoja tik patikimų gamintojų plėveles. Tokiu būdu užtikrinamas kokybiškas automobilio langų tamsinimas. Iš plataus skirtingų tonų plėvelių asortimento bus pasiūlytas labiausiai Jūsų automobiliui tinkantis stiklų tamsinimas.

Privalumai, kuriuos suteiks tonuoti automobilio stiklai

Tamsintas plėvele automobilio langas puikiai sugeria saulės blyksnius, taip pat neutralizuoja akinančias prasilenkiančių automobilių šviesas, kas ypač trukdo vairuojant.

Tamsintas automobilio stiklas apsaugo nuo ultravioletinių spindulių. „Metalizuotos“ tonavimo plėvelės atspindi net iki 99 proc. ultravioletinių spindulių ir tokiu būdu jūsų automobilio salonas apsaugomas nuo išblukimo.

Automobilio langas padengtas tamsinimo plėvele daug sunkiau dūžta, o dūžio atveju apsaugo keleivius ir vairuotoją nuo stiklo šukių, kurios nepatenka į automobilio saloną, nes lieka prilipusios prie plėvelės.

Vasarą tamsinti plėvele automobilio langai sustabdo šilumos prasiskverbimą į salono vidų, o žiemą, atvirkščiai – sumažina šilumos atidavimą į išorę, išlaikant šilumą automobilio viduje.

Kadangi per tamsintą langą sunku matyti automobilio salono vidų, vertingesni daiktai, esantys automobilyje, apsaugomi nuo ilgapirščių.

Tamsinti plėvele langai suteiks jūsų automobiliui ne tik išskirtinumo, pagerins jo išvaizdą, bet ir leis jums mėgautis privatumo komfortu.

„AGN stiklai“ dirbantys profesionalai tinkamai ir sėkmingai pasirūpins jūsų transporto priemonės stiklais bei kokybiškai atliks visą spektrą paslaugų, į kurį įeina ne tik automobilio langų tamsinimas plėvele, bet ir stiklų remontas, stiklų keitimas, perklijavimas, poliravimas ir kita.

AGN Stiklai, UAB

Daugiau informacijos: agnstiklai.lt

AGN Stiklai, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus