Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

AUDILONA, UAB - buhalterinė apskaita, auditas

Adresas: Medkirčių g. 2a,LT-63394, ALYTUS, Lietuva

Įmonės kodas: 150104390
PVM kodas: LT100001039115

Tel. Nr.: (8 315) 7 6020
Mob. Nr.: 8 612 77 443
Faks.: (8 315) 2 0220


Filialai: VILNIUS

AUDILONA, UAB VEIKLA: Buhalterinė apskaita, auditas, buhalterinės paslaugos, konsultacijos buhalterinės apskaitos, mokesčių klausimais. Teikiame buhalterinės apskaitos, mokesčių, verslo konsultacines paslaugas juridiniams asmenims Vilniaus, Alytaus regionuose, o Audito paslaugas - visoje Lietuvoje.

UAB „Audilona“ už prieinamą kainą, siūlo audito ir buhalterines paslaugas bei konsultacijas.

Klientų patogumui atidarytas UAB „Audilona“ Vilniaus filialas adresu Žalgirio g, 90 - 407. Savo klientams UAB „Audilona“ Vilniaus filialas siūlo visas tokios pačios kokybės  paslaugas, kurias teikia UAB „Audilona“ jau daugiau nei 10 metų.

UAB „Audilona“ įsteigta 2001 m. įstatymų numatyta tvarka ir į LR audito įmonių sąrašą įregistruota įmonė. Mes neskirstome savo klientų į mažus ir didelius. Kiekvienam iš Jūsų mes galime pasiūlyti labiausiai Jums tinkamą produktą. Savo laiką ir energiją skiriame ne tik pažinti Jūsų verslo aplinką bei įmonę. Mokėjimas prisitaikyti prie kintančios aplinkos bei sąlygų, rinkos, kurioje dirbame, supratimas, adekvati reakcija į pokyčius padeda rasti pačius optimaliausius sprendimus.

UAB „Audilona“ įsipareigoja paslaugas teikti kvalifikuotai, veikti sąžiningai ir protingai, rūpintis klientų interesais, vadovautis LR įstatymais ir kitais galiojančiais teisės aktais.

Mes visada pasiekiami ir visada turime Jums laiko!

AUDILONA, UAB PASLAUGOS:

AUDITAS:

• Metinio finansinių ataskaitų rinkinio auditas: Auditas yra neatskiriama kiekvienos įmonės kontrolės procedūrų dalis, būtina įmonei siekiant įgyti klientų ir partnerių pasitikėjimą bei užtikrinti veiksmingą įmonės valdymą.

Papildomu susitarimu taikomos procedūros: Įmonės vadovams ar savininkams gali atsirasti poreikis kontroliuoti tam tikras ataskaitų eilutes, finansines ataskaitas ar kai kurias apskaitos sritis. Tokiu atveju su auditoriumi galima susitarti dėl skiriamų konkrečių užduočių apimties, neužsakant tuo pačiu metinės ataskaitos pilno audito.

• Specializuoti mokesčių patikrinimai: Pagal mokesčių audito patikrinimo sutartį, kuri gali būti sudaryta vienam arba keliems mokesčiams patikrinti, auditorius įvertina mokesčių apskaičiavimo ir sumokėjimo teisingumą, pagrįstumą ir savalaikiškumą, remiantis LR galiojančiais įstatymais bei poįstatyminiais teisės aktais. Patikrinimo metu identifikuojame esamą ir galimą mokestinę riziką bei pasiūlome efektyvius jos pašalinimo ar sumažinimo būdus.

• Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis finansuojamų projektų auditas: Vertiname fondų ar institucijų, atsakingų už užsienio finansinės pagalbos teikimą ir jos naudojimo priežiūrą, valdymo ir kontrolės sistemų atitikimą, fondo gairėse nustatytiems reikalavimams.

BUHALTERINĖS APSKAITOS PASLAUGOS:

• Buhalterinė apskaita pagal nuolatines sutartis: Užtikriname Jus, kad apskaita bus vedama kvalifikuotai ir tvarkingai. Reguliariai ir laiku gausite naudingą informaciją apie įmonės finansinę padėtį, skolas, įsiskolinimus, likučius pagal Jūsų pateiktus pirminius apskaitos dokumentus ir Jūsų pageidaujama forma.

• Apleistos buhalterijos tvarkymas: Mes sutvarkysime visą dokumentaciją, parengsime ir pateiksime valstybinėms instancijoms reikiamus duomenis ir, reikalui esant, patikslinsime mokestines ataskaitas. Pasitaisyti niekada nevėlu.

• Vyriausiojo buhalterio funkcija: Mes atliekame - apskaitininko atliktų ūkinių operacijų patikrinimą, apskaičiuojame mokesčius, sudarome mokestines ataskaitas ir pateikiame jas atitinkamoms instancijoms, konsultuojame Jus ir Jūsų apskaitininką apskaitos ir mokesčių klausimais, o taip pat Jūsų pageidaujama forma parengiame ataskaitas Jūsų vadovybei.

KONSULTACIJOS:

• Mokesčių konsultacijos: Mokesčių apskaičiavimo klausimai; mokesčių įstatymų, galiojančių LR, taikymo klausimais; mokesčių deklaracijų pildymo klausimais; mokesčių planavimo klausimais; nusiskundimų ir atsikirtimų, kilus ginčui su mokesčių administratoriumi, rašymo klausimais; atstovaujame Klientą mokestinio ginčo su mokesčių administratoriumi procese ir t.t.

• Apskaitos konsultacijos: Verslo apskaitos standartų taikymo klausimais; apskaitos vedimo klausimais; metinio finansinių ataskaitų rinkinio sudarymo klausimais; apskaitos sistemų ir vidinės kontrolės kūrimo klausimais; apskaitos politikos rengimo klausimais ir t.t.

ĮMONIŲ PERTVARKYMAS, LIKVIDAVIMAS:

• Likviduojamoms įmonėms: Rengiame dokumentus, reikalingus likvidavimo procedūroms atlikti, bei teikiame juos atitinkamoms instancijoms, atstovaujame Registrų centre, VSDF valdyboje, Mokesčių inspekcijoje, parengiame dokumentus archyvui ir t.t.

Pertvarkomoms įmonėms: Klientui nusprendus pradėti pertvarkymo procedūrą iš individualios įmonės į uždarąją akcinę bendrovę, iš įmonės pateiktų buhalterinių duomenų parengiame balansą pertvarkymo datai, paruošiame reikiamus sprendimus, paruošiame pertvarkymo sąlygas, parengiame įstatus ir t.t.

AUDILONA, UAB FILIALAI:

ALYTUS: AUDILONA, UAB centrinė būstinė; Medkirčių g. 2a; Tel. (8 315) 7 6020; Faks. (8 315) 2 0220

VILNIUS: Žalgirio g. 90 - 407; Tel. (8 5) 205 1227; Mob.tel. 8 698 32 938 / 8 698 43 700

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Auditas, projektų auditas, apskaita, apskaitos, mokesčiai, buhalterija, buhalterinės paslaugos, LR norminiai aktai, finansai, įvertinimas, vertinimas, audito paslaugos, auditavimas, buhalterinė apskaita, verslo valdymo konsultacijos, konsultacijos mokesčių klausimais, revizorius, revizoriaus paslaugos, teisinės konsultacijos, Audilona, audito paslaugos, buhalterinės konsultacijos, auditas visoje Lietuvoje, buhalteris, buhalterijos paslaugos visoje Lietuvoje, audito paslaugos visoje Lietuvoje, metinės finansinės ataskaitos, ataskaitų ruošimas, mokesčiai, mokesčių skaičiavimas, mokesčių patikrinimas, ES projektų auditas, skolos, įsiskolinimai, apskaitos dokumentai, finansinė informacija, apleistos buhalterijos tvarkymas, vyriausio buhalterio funkcija, mokesčių konsultacijos, mokesčių įstatymai, mokesčių deklaravimas, deklaracijos, mokesčių planavimas, apskaitos konsultacijos, apskaitos vedimas, vidinės apskaitos kūrimas, finansinių ataskaitų rinkinys, įmonių steigimas, įmonių likvidavimas, buhalterija Alytuje, buhalterinė apskaita Alytuje, buhalterija Vilniuje, buhalterinė apskaita Vilniuje, auditas Alytuje, auditas Vilniuje, buhalteris, buhalteriaiPasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus