ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

arpekas-logo

Arpekas, UAB - stogo dangos, stogo langai, palėpės laiptai, fasadai, klinkeris, kaminai ir kt. apdailos medžiagos

Adresas:
Justiniškių g. 8, LT-05131, VIILNIUS, Lietuva


Įmonės kodas: 302647555
PVM kodas: LT100006262816

Mob. Nr.: 8 685 71 902
Mob. Nr.: 8 620 17 031

El. paštas: [email protected]
Tinklapis: www.arpekas.lt
Tinklalapis: www.stogocerpes.lt


Arpekas, UAB VEIKLA: stogo dangos, stogo langai, palėpės laiptai, fasadai, klinkeris, kaminai ir kt. apdailos medžiagos. UAB „Arpekas“ siūlo viską kas yra susiję su stogais, stoglangiais, klinkeriu ir moduliniais laiptais. Aukščiausio lygio aptarnavimas, platus apdailos produktų pasirinkimas ir konkurencingos kainos. Didmeninė ir mažmeninė prekyba. Dirbama visoje Lietuvoje.

UAB „Arpekas“ – tai specializuotas statybos ir apdailos medžiagų tiekėjas, siūlantis optimalius ir racionalius sprendimus statybinių medžiagų ir darbų atlikimo srityje. Įmonė vysto šias veiklos kryptis – stoglangių, laiptų, stogų ir fasadų dangų pardavimas ir įrengimas. Stogų bei fasadų dangos, stoglangiai ir palėpių laiptai įrengti daugelyje privačių objektų: butuose, kotedžuose, gyvenamuosiuose namuose, taip pat ir įvairiuose visuomeniniuose objektuose.

UAB „Arpekas“ atstovauja įvairius gamintojus iš Vokietijos, Danijos, Austrijos, Ispanijos, Lenkijos ir kt. Europos valstybių. Įmonė siūlo tik aukštos kokybės ir technologiškai išvystytus gaminius. Pristatoma produkcija yra ilgaamžė ir išlaiko estetinę išvaizdą ilgus metus. Tai įgyvendinti padeda gamintojų gamybinių normų ir aukštų pagamintos produkcijos kokybės kontrolės normų laikymasis.

„ROTO“, „MINKA“, „VELUX“, „FAKRO“ – Lietuvoje bei Europoje gerai žinomi stogo langų, laiptų bei palėpės laiptų gamintojai. Įmonės siūlomi sraigtiniai laiptai, tai viena iš galimybių kaip pakeisti nuobodų plotą namuose į vieną ryškiausių ir įdomiausių, juolab, kad tam neprireiks ypatingų investicijų ir pastangų. O patogūs montuoti, estetiško dizaino ir puikiai veikiantys  stogo langai įgyvendins svajones apie idealius namus ir išpildys namus statančių vartotojų lūkesčius. UAB „Arpekas“ siūlo be ne plačiausią įvairių modifikacijų, matmenų bei įvairios paskirties palėpės laiptų ir stoglangių pasirinkimą.

Pasirinkdami UAB „Arpekas“ Jus dirbsite su kompetetingais savo srities specialistais, gausite optimaliausią kainos ir kokybės santykį ir platų medžiagų pasirinkimą vienoje vietoje. Jums nebereikės analizuoti ir gilintis į produkto technines charakteristikas ir įvairius kainų pasiūlymus, nes įmonės meistrai parinks tinkamiausią produktą. Visi pasiūlymai bus teikiami greitai, o teisingam įrengimui reikalingos medžiagos – iš vienų rankų. Jums nereikės patiems rūpintis jei įrengimo/montavimo metu meistrai pritrūktų medžiagų, nereikės patiems atvykti pasiimti medžiagų, taip pat nereikės rūpintis dėl garantinių gamintojo įsipareigojimų. Tuo pasirūpins UAB „Arpekas“ meistrai, o Jūs džiaugsitės sutaupę begalės brangaus laiko.

Dirbdami su UAB „Arpekas“ Jus kontroliuosite savo išlaidas, išvengdami Jums netinkamos produkcijos ir įrengimo medžiagų įsigijimo ir tiksliai žinodami, kiek kuri komplektuojanti medžiaga kainuoja. Galėsite nustatyti (aptarti) pasiūlymo/biudžeto suplanuoto šiai produkcijai įsigyti limitą. Nepatirsite, kad ir nedidelių išlaidų, bereikalingoms panašios produkcijos paieškoms kitur.

Su UAB „Arpekas“ Jus galėsite jaustis saugiai, nes visa atsakomybė už teisingai parinktą produkciją ir įrengimo medžiagas – bus įmonės. Produkcija bus pristatyta pagal išankstinį susitarimą sutartu laiku į sutartą vietą. Gausite asmeninius patarimus ir pagalbą dėl produkcijos įrengimo, eksploatavimo ir po jos įsigijimo neribotą laiką. Ir niekada nepermokėsite.

UAB „Arpekas“ kviečia bendradarbiauti visus besistatančius ar rekonstruojančius namą privačius klientus, darbų vykdytojus, statybines ir prekybines organizacijas, architektus bei projektuotojus – kiekvieną ieškantį kokybiškų gaminių ir palankios kainos, patikimo tiekimo ar patarimo realizuojant novatoriškus sprendimus.

Arpekas, UAB PRODUKTAI IR PASLAUGOS:

STOGLANGIAI, STOGLANGIŲ MONTAVIMO GAMINIAI

UAB „Arpekas“ siūlo „Velux“, „Roto“, „Fakro“, „Okpol“ stoglangius ir jų aksesuarus: tarpines, apsaugas nuo saulės bei vabzdžių. Stoglangiai ne tik apšviečia vidų, bet ir atlieka estetinę funkciją. Būtent stogo langai suteikia palėpės patalpoms reikiamą šviesos kiekį, kuris teigiamai veikia namiškių savijautą. Jie puikiai papildo interjerą, padeda sukurti erdvius ir šviesius kambarius, o mūsų svetainei ar virtuvei suteikia jaukumo.

STOGO LIUKAI, KUPOLAI

UAB „Arpekas“ siūlomi stogo liukai – vienas patogiausių būdų papildomam gyvenamų ir negyvenamų bei neapšildomų palėpės patalpų apšvietimui ir vėdinimui. Liukai yra skirstomi į tris rūšis: liukai į negyvenamas patalpas (dar vadinami šalti liukai), liukai skirti gyvenamoms patalpoms (kitaip šilti liukai) ir evakuaciniai liukai, skirti išėjimui pavojaus atveju.

MODULINIAI IR PALĖPĖS LAIPTAI

UAB „Arpekas“ parduoda „Minka“, „Fakro“, „Roto“ modulinius ir palėpės laiptus, įvairius palėpės laiptų priedus. Įmonės asortimente surenkami moduliniai (stacionarūs) ir sraigtiniai (spiraliniai stacionarūs) laiptai bei specialios paskirties – išlipimui ant plokščio stogo ir ugniai atsparūs laiptai.

LIETAUS NUVEDIMO SISTEMOS

Lietaus nuvedimo sistemos paskirtis yra surinkti lietaus vandenį nuo stogo, jį  nukreipiant vartotojui reikiama kryptimi. Taip apsaugomos pastato konstrukcijos nuo galimai neigiamo lietaus poveikio. Lietaus nuvedimas nuo stogo reikalingas ir tam, kad būtų apsaugotos fasado, cokolio ir pan. medžiagos nuo didesnio lietaus. UAB „Arpekas“ siūlo aukštos kokybės „Struga“ latakus.

KLINKERIO PLYTOS FASADŲ APDAILAI

Klinkerio plytos turi labai ilgą eksploatacijos laikotarpį: pastatai iš tokio tipo medžiagos gali išlikti šimtmečius, o išorinė išvaizda ir charakteristikos keičiasi mažai, tai yra vienas iš pagrindinių privalumų. Ši medžiaga turi platų naudojimo spektrą, plytų universalumas leidžia jas naudoti tiek išorės, tiek vidaus darbams. Plytos yra tvirtos ir patvarios, puikiai atrodo įvairiuose dizaino deriniuose. UAB „Arpekas“ parduoda: „TERCA“, „ROBEN“ klinkerio plytas bei „MUHR“, „FELDHAUS“ fasadines plytas.

KLINKERIO PLYTELĖS FASADŲ APDAILAI

Klinkerio plytelės puiki medžiaga namo fasadui. Nesvarbu, ar plytelės bus aštrių briaunų, sendintos ar glazūruotos – jos tikrai suteiks namui išskirtinį žavesį ir prisidės prie namo vertės padidinimo. Klinkerio plytelės tinka naudoti tiek lauko fasadui, tiek namo viduje. Jos nėra toksiškos, nes pagrindinė sudedamoji dalis yra molis. Plytelių spalva skiriasi priklausomai kokių rūšių molis sumaišomas ir kokioje temperatūroje degamas. Tokiu būdu galima išgauti tiek šviesias (baltas kremines), tiek ir tamsias (tamsiai rudos, pilkos, juodos) plyteles. UAB „Arpekas“ parduoda „Feldhaus Klinker“ klinkerio plyteles.

GRINDINIO TRINKELĖS

UAB „Arpekas“ parduoda įvairaus storio, faktūros ir spalvų gamos trinkeles. Tai duoda plačiausias panaudojimo galimybes, nuo miesto gatvių iki privačių namų projektinių dizaino eksperimentų. Grindinio trinkelė – tai labai tvirta danga, pajėgi išlaikyti labai dideles mechanines apkrovas. Ji pasižymi aukštu atsparumu šalčiui, nesideformuoja ir neįtrūkinėja esant žemai temperatūrai. Betoninės plytelės yra atsparios bet kokiems oro pokyčiams. Grindinio plytelių gamybai nenaudojamos kenksmingos priemaišos ir kaitinant jos nesukelia kancerogeninių medžiagų, neturi nemalonaus kvapo, lyginant pavyzdžiui su asfaltu. Grindinio plyteles lengva prižiūrėti, pakanka jas nuplauti vandeniu, kuris patenka į tarpus tarp plytelių ir palieka plytelę švarią bei sausą. Įmonė siūlo „MUHR“, „FELDHAUS“, „ROBEN“, „WIENERBERGER“ klinkerines trinkeles ir „BENDERS“ betonines trinkeles.

BETONINĖS STOGO ČERPĖS

Betoninės čerpės – ekologiška, nebrangi ir patikima stogo danga. Pagrindinės šių čerpių  sudedamosios dalys cementas ir vanduo. Jos ypač vilioja savo kaina ir yra gerokai pigesnės nei keraminės čerpės. Pagrindinės betoninių čerpių formos: vienbangė, dvibangė ir plokščia. Pastaroji čerpė yra naudojama ne tik stogams, bet ir fasadams dengti. Betoninės čerpės puikus pasirinkimas mėgstantiems klasikinio dizaino stogus. Ši medžiaga yra atspari nepalankioms oro sąlygoms, sniego apkrovoms ir laikui bėgant praktiškai išlieka nepakitusi. UAB „Arpekas“ parduoda „EURONIT“, „BENDERS“ ir „S:T ERIKS“ betonines čerpes.

BITUMINĖS STOGO ČERPĖS

Bituminės čerpės – tai minkšta, gerai sugerianti triukšmą stogo danga. Kadangi šios čerpės pasižymi ypatingu lankstumu, jomis ypač patogu dengti netaisyklingų formų, netradicinius stogus. UAB „Arpekas“ parduoda „RUFLEX“ bitumines čerpes.

KERAMINĖS STOGO ČERPĖS

Keraminės čerpės – viena seniausių ir ilgaamžiškiausių stogo dangų. Dėka pačių įvairiausių čerpių formų, padengimo variantų ir atspalvių architektai projektuoja ne tik namus su keraminių čerpių stogais, tačiau šia danga siūlo dengti ir pastatų fasadus. UAB „Arpekas“ asortimente „CREATON“, „KORAMIC“, „ROBEN“, „TEJAS BORJA“ ir „TONDACH“ keraminės čerpės.

SKALŪNO STOGŲ DANGOS

UAB „Arpekas“ parduoda natūralią akmens dangą – skalūną. Įmonės asortimente „DOMIZ“ ir „MATACOUTA“ natūralus skalūnas.

PLIENINĖS STOGŲ DANGOS

Plieninė stogo danga – puikus pasirinkimas ieškantiems nebrangaus, tačiau puikiai atrodančio stogo. Ši stogo danga skirstoma į: čerpinį, trapecinį ir klasikinį (valcuotą) profilius. UAB „Arpekas“ parduoda „RUUKKI“ ir „DACH LUCZAJ“ plieninę stogo dangą.

STOGO PRIEDAI

Stogo priedai ne mažiau svarbūs, kaip ir pati stogo danga. Būtiniausi priedai kokybiškam stogo įrengimui paprastai būna šie: stogo plėvelė (difuzinė), ventiliacinės juostos, laikikliai (čerpėms), savisriegiai  varžtai (metalinėms stogo dangoms), paukščių užtvaros, lietaus nuvedimo sistemos ir kita. Kokios kokybiškos bus naudojamos medžiagos stogui, taip stogas ir tarnaus metų metus. UAB „Arpekas“ parduoda šiuos stogo priedus: stogo komplektuojančias medžiagas, garo izoliacines plėveles, vėjo izoliacines plėveles, difuzines plėveles, lietaus nuvedimo sistemas, palėpės laiptus, stoglangius, kaminus ir kt.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Arpekas, stogo cerpes, stogocerpes, klinkerio, klinkerinės, plytos, plytelės, trinkelės, klinkerio plytos kaina, klinkerio plytelės kaina, klinkerio plytos kaina, klinkerio kainos, klinkerio kaina, klinkeris kaina, klinkerines plyteles kaina, klinkerio fasadai, fasadai, fasadinės, klinkerio palangės, apdailos plytos, apdailinės plytos, sendintos, rankų darbo plytos, rankų darbo plytelės, klinkerio apdaila, klinkerio fasadai, keramines čerpės, čerpiniai, skardiniai, stogai, stogo, stogų, stogams, čerpės, keraminės, betonines, bitumines, molinės, molio, cerpės stogui, bituminės čerpės, stogo priedai, ventiliaciniai, ventiliacijos kaminėliai, difuzines, pleveles, Corotop, COROTOP plėvelė, Skardiniai stogai, lietaus nuvedimo sistemos, lietvamzdžiai, lietaus sistemos, rievėjimo ir mūro mišiniai klinkeriui, Statybinės medžiagos, klinkeris, difuzines pleveles, klinkerio plytos kaina, lietaus nuvedimo sistema Struga, Struga, Feldhaus klinkeris, Feldhaus plyteles, vokiskos plyteles, BENDERS, Skardiniai stogai, trapeciniai skardos profiliai T16, T18, Stogo danga Classic, stogo danga Monteray, spalvota skarda, stogo langai, stoglangiai, stogo langai Roto, stogo langai Velux, stogo langai FAKRO, VELUX, stoglangiai Balio, stogo liukai, išlipimo liukai, priešdūminiai liukai, kupoliniai stoglangiai, kupolai, švieslangiai, šviesos tuneliai, Velux balkonai, WIENERBERGER, CREATON, ABC klinker, Minka, Laiptai, palepes laiptai, laiptai į palėpę, atsparūs ugniai laiptai, Laiptai, laipteliai, laiptukai, atsparūs ugniai stoglangiai, palepes laiptai, sudedami laiptai, moduliniai laiptai, sraigtiniai laiptai, išlankstomi laiptai, laiptai su liuku, Coramic čerpes, Creaton čerpes, Coramic, ROBEN, Roben kinkeris, Roben cerpes, Bendres cerpes, betonines čerpės, klinkerio čerpės, keraminės čerpės, keramikinės čerpės, molinės čerpės, molio čerpės, angobuotos čerpės, glazuruotos čerpės, plytos fasadams, plytos fasadų apdailai, fasadų apdaila, trinkelės, grindinio trinkelės, betoninės trinkelės, klinkerio trinkelės, Minka, Minka laiptai, Minka palėpės laiptai, MInka sraigtiniai laiptai, Minka surenkami laiptai, Fakro laiptai, Fakro pelepes laiptai, namo statyba, slaitiniai stogai, stogai, Stogų dengimas, kaminai, kaminų sistemos, keramikiniai kaminai, kaminai Tona, Tona kaminas, tona kaminai, TONDACH čerpės, Tondach, Samba11, TERCA, MUHR, Feldhaus, Terca plytos, Muhr plytos, Terca plytelės, EURONIT čerpės, steriks cerpes, stogo dengimo darbai, Statyba, namo statyba, trinkeliu klojimas, plyteliu klijavimas, stoglangiu kainos, stogo langu kainos, plano11 cerpes, Tejas Borja, Tejas Borja klinkeris, LODE, Lode klinkeris, King klinker, klinker king, tiles, langai, roto, stoglangio montavimas, stogo langų montavimas, stoglangių montavimas, stogo darbu kaina, stoglangio montavimo kaina, laiptų kaina, stogo priedai, stogo kaminėliai, ventiliaciniai kamineliai, ventilaicines cerpes, garo izoliacija, garo izoliacinės plėvelės, paukščių užtvara, sniego gaudytuvai, stogo sniego gaudytuvai, čerpių tvitrinimas, čerpių laikiklai, lipnios juostos, lippnios dvipuses juostos, lipnios juostos stogui, hidroizoliacinės medžiagos, dvipusės lipnios juostos, sąlajos, įlajos, lankstiniai, RUUKKI, Dachluczaj, plienine danga, fasadai, lygios cerpes, banguotos cerpes, bebro uodega, Muhr fasadinės plytos

 • Arpekas, UAB - stogo dangos, stogo langai, palėpės laiptai, fasadai, klinkeris, kaminai ir kt. apdailos medžiagos
 • Arpekas, UAB - stogo dangos, stogo langai, palėpės laiptai, fasadai, klinkeris, kaminai ir kt. apdailos medžiagos
 • Arpekas, UAB - stogo dangos, stogo langai, palėpės laiptai, fasadai, klinkeris, kaminai ir kt. apdailos medžiagos
 • Arpekas, UAB - stogo dangos, stogo langai, palėpės laiptai, fasadai, klinkeris, kaminai ir kt. apdailos medžiagos
 • Arpekas, UAB - stogo dangos, stogo langai, palėpės laiptai, fasadai, klinkeris, kaminai ir kt. apdailos medžiagos
 • Arpekas, UAB - stogo dangos, stogo langai, palėpės laiptai, fasadai, klinkeris, kaminai ir kt. apdailos medžiagos
 • Arpekas, UAB - stogo dangos, stogo langai, palėpės laiptai, fasadai, klinkeris, kaminai ir kt. apdailos medžiagos
 • Arpekas, UAB - stogo dangos, stogo langai, palėpės laiptai, fasadai, klinkeris, kaminai ir kt. apdailos medžiagos
 • Arpekas, UAB - stogo dangos, stogo langai, palėpės laiptai, fasadai, klinkeris, kaminai ir kt. apdailos medžiagos
 • Arpekas, UAB - stogo dangos, stogo langai, palėpės laiptai, fasadai, klinkeris, kaminai ir kt. apdailos medžiagos


Vietovė:
ĮMONĖS STRAIPSNIAI IR NAUJIENOS:
Stogo čerpės – ekologiškumas, patvarumas ir itin žema kaina rinkoje Stogo čerpės – ekologiškumas, patvarumas ir itin žema kaina rinkojeStogo langai mums padeda mėgautis kokybiškais namais Stogo langai mums padeda mėgautis kokybiškais namaisStogo čerpės – svarbus ir atsakingas pasirinkimas Stogo čerpės – svarbus ir atsakingas pasirinkimasStoglangių populiarumas sparčiai auga – apžvelkime jų teikiamą naudą Stoglangių populiarumas sparčiai auga – apžvelkime jų teikiamą naudąKeraminių čerpių stogas – ilgaamžiškumo, kokybės ir natūralumo derinys Keraminių čerpių stogas – ilgaamžiškumo, kokybės ir natūralumo derinysKeraminių čerpių stogo danga – elegantiškas ir patvarus stogas Keraminių čerpių stogo danga – elegantiškas ir patvarus stogasStoglangių varstymo tipai Stoglangių varstymo tipaiStoglangių montavimo vietos. Stiklo plotas, reikalingas kambario apšvietimui Stoglangių montavimo vietos. Stiklo plotas, reikalingas kambario apšvietimuiModuliniai laiptai MINKA – dabar taikomos ypatingos kainos! Moduliniai laiptai MINKA – dabar taikomos ypatingos kainos!Keraminės stogo čerpės – protingas pasirinkimas Keraminės stogo čerpės – protingas pasirinkimasStogo langai – kokia yra pilna jų komplektacija ir kokios dažniausios stoglangių montavimo klaidos Stogo langai – kokia yra pilna jų komplektacija ir kokios dažniausios stoglangių montavimo klaidosStogo kainos apskaičiavimo klaidos Stogo kainos apskaičiavimo klaidosModulinių laiptų elementai – paprastai ir aiškiai Modulinių laiptų elementai – paprastai ir aiškiaiAkcija trinkelėms – tikros vokiškos trinkelės nuo 19,50 Eur su PVM/m2 su pristatymu į vietą! Akcija trinkelėms – tikros vokiškos trinkelės nuo 19,50 Eur su PVM/m2 su pristatymu į vietą!AKCIJA čerpinėms stogo dangoms! AKCIJA čerpinėms stogo dangoms!AKCIJA -40% pusiau panoraminiams gamykloje apšiltintiems stoglangiams ROTO R79H WD AKCIJA -40% pusiau panoraminiams gamykloje apšiltintiems stoglangiams ROTO R79H WDKlasikiniai gamykloje apšiltinti stoglangiai ROTO R45H WD net 45 proc. pigiau! Klasikiniai gamykloje apšiltinti stoglangiai ROTO R45H WD net 45 proc. pigiau!Kaip atnaujinti namo fasadą? Kaip atnaujinti namo fasadą?Modulinių laiptų ypatybės, privalumai ir trūkumai Modulinių laiptų ypatybės, privalumai ir trūkumaiModulinių laiptų montavimas – patarimai ir rekomendacijos Modulinių laiptų montavimas – patarimai ir rekomendacijosKeraminių čerpių dengimo taisyklės trumpai Keraminių čerpių dengimo taisyklės trumpaiČerpių montavimas ir tvirtinimas Čerpių montavimas ir tvirtinimasModulinių laiptų privalumai Modulinių laiptų privalumai-40% nuolaida stoglangiams energetinės A klasės namams ir roletams! -40% nuolaida stoglangiams energetinės A klasės namams ir roletams!Kaip užtikrinti stogo sandarumą? Kaip užtikrinti stogo sandarumą?Kodėl verta pasirinkti šlaitinį stogą? Kodėl verta pasirinkti šlaitinį stogą?Apdailos plytų pasirinkimas pagal jų parametrus Apdailos plytų pasirinkimas pagal jų parametrusKlinkerinių grindinio trinkelių pranašumai Klinkerinių grindinio trinkelių pranašumaiPagrindiniai austriškų palėpės laiptų modeliai – trumpai ir aiškiai Pagrindiniai austriškų palėpės laiptų modeliai – trumpai ir aiškiaiĮ ką atkreipti dėmesį renkantis stogo langus? Į ką atkreipti dėmesį renkantis stogo langus?Keraminės čerpės – universali stogo danga Keraminės čerpės – universali stogo dangaKeraminių čerpių stogo danga – elegantiškos ir patvarios medžiagos privalumai Keraminių čerpių stogo danga – elegantiškos ir patvarios medžiagos privalumaiModuliniai laiptai – kaip išsirinkti tinkamiausius? Moduliniai laiptai – kaip išsirinkti tinkamiausius?Statybos iš molio gaminių pranašumai Statybos iš molio gaminių pranašumaiLietaus nuvedimo sistemos: priežastys, kodėl reikia reguliariai valyti latakus Lietaus nuvedimo sistemos: priežastys, kodėl reikia reguliariai valyti latakusČerpinis stogas – įdomūs faktai Čerpinis stogas – įdomūs faktaiTeisingas palėpės laiptų pasirinkimas Teisingas palėpės laiptų pasirinkimasBetoninių čerpių stogo danga – paplitę mitai ir realybė Betoninių čerpių stogo danga – paplitę mitai ir realybėModuliniai laiptai arba pristatomos kopetėlės – paprasti ir patogūs sprendimai užlipimui į antresolę Moduliniai laiptai arba pristatomos kopetėlės – paprasti ir patogūs sprendimai užlipimui į antresolęČerpių stogo danga – komfortas ir ekonomija Čerpių stogo danga – komfortas ir ekonomijaPagrindinės klinkerio plytų savybės Pagrindinės klinkerio plytų savybėsSraigtiniai laiptai: tipai ir teisingas jų pasirinkimas Sraigtiniai laiptai: tipai ir teisingas jų pasirinkimasStoglangio pasirinkimas – medinis ar plastikinis? Stoglangio pasirinkimas – medinis ar plastikinis?Klinkerinės apdailos plytos – vienas patraukliausių fasadų architektūros stilių Klinkerinės apdailos plytos – vienas patraukliausių fasadų architektūros stiliųPakeltos varstymo ašies stoglangis Roto R79 Pakeltos varstymo ašies stoglangis Roto R79Keraminių čerpių stogas – tai ne tik stogas Keraminių čerpių stogas – tai ne tik stogasStogo renovacija – dažniausiai daromos klaidos Stogo renovacija – dažniausiai daromos klaidosMedinio stoglangio priežiūra Medinio stoglangio priežiūraKeraminių čerpių stogas – po juo vėsiau ar šilčiau? Keraminių čerpių stogas – po juo vėsiau ar šilčiau?Roletai stoglangiams – kokio tipo roletus rinktis? Roletai stoglangiams – kokio tipo roletus rinktis?Tinkamų palėpės laiptų pasirinkimas Tinkamų palėpės laiptų pasirinkimasKeli paprasti patarimai planuojantiems įsigyti stogą. Galbūt to nežinojote? Keli paprasti patarimai planuojantiems įsigyti stogą. Galbūt to nežinojote?Kodėl turėtume rinktis šlaitinį, o ne plokščią stogą? Kodėl turėtume rinktis šlaitinį, o ne plokščią stogą?Kokybiškos lietaus nuvedimo sistemos pasirinkimas Kokybiškos lietaus nuvedimo sistemos pasirinkimasKeraminis dūmtraukis – kaip išsirinkti kokybiškiausią? Keraminis dūmtraukis – kaip išsirinkti kokybiškiausią?Kiek kainuoja kokybiškas čerpinis stogas? Kiek kainuoja kokybiškas čerpinis stogas?Pagrindiniai keraminių ir betoninių čerpių skirtumai Pagrindiniai keraminių ir betoninių čerpių skirtumaiLaiptai su LED apšvietimu elegantiškiems ir išskirtiniams namams Laiptai su LED apšvietimu elegantiškiems ir išskirtiniams namams9 žingsniai siekiant apsaugoti jūsų stogą nuo audrų, lietaus, vėjo, ledo ir sniego 9 žingsniai siekiant apsaugoti jūsų stogą nuo audrų, lietaus, vėjo, ledo ir sniegoPlanuojate statybas? Atkreipkite dėmesį į namo stogą ir fasadą Planuojate statybas? Atkreipkite dėmesį į namo stogą ir fasadąVokiškų klinkerinių plytelių, klinkerinių plytų, klinkerinių trinkelių pasiūlymai palankiomis kainomis Vokiškų klinkerinių plytelių, klinkerinių plytų, klinkerinių trinkelių pasiūlymai palankiomis kainomisČerpės – ar verta jas rinktis namo stogui? Čerpės – ar verta jas rinktis namo stogui?Klinkeris – ilgaamžė, ekologiška statybinė medžiaga Klinkeris – ilgaamžė, ekologiška statybinė medžiagaStoglangiai – kaip pasirinkti tinkamiausius? Stoglangiai – kaip pasirinkti tinkamiausius?

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus