ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje! Įmonių ir verslo info gidas kompiuteryje ir telefone

APŠILDYMO IR VENTILIACIJOS AUTOMATIZAVIMO CENTRAS, UAB - šildymo, vėdinimo, priešgaisrinių sistemų automatizavimas, projektavimas, montavimas

Adresas:
Panerių g. 169, LT-48435, KAUNAS, Lietuva


Įmonės kodas: 256719690
PVM kodas: LT567196917

Tel. Nr.: (8 37) 36 1015
Mob. Nr.: 8 698 37 352
Faks. Nr.: (8 37) 36 1015



APŠILDYMO IR VENTILIACIJOS AUTOMATIZAVIMO CENTRAS, UAB VEIKLA: Pastato inžinerinių sistemų: šildymo, vėdinimo, priešgaisrinių sistemų automatizavimas, projektavimas, montavimas,paleidimas, derinimas, priežiūra ir procesų valdymas.

UAB "Apšildymo ir ventiliacijos automatizavimo centras" įkurta 1996 m. 2007 metais įmonėje įdiegta kokybės vadybos sistema pagal ISO 9001:2008 standarto reikalavimus. Bendrovė turi Aplinkos ministerijos bei Energetikos inspekcijos prie LR Ūkio ministerijos bei VŠĮ Tuv Technika išduotus atestatus ir sertifikatus, būtinus veiklai vykdyti.

UAB "Apšildymo ir ventiliacijos automatizavimo centras" yra tiesioginiai Kieback&Peter, Belimo, OJ Electronics produkcijos importuotojai bei prekybininkai.

Objektai, kuriuose įdiegtos ir sėkmingai dirba pastato valdymo sistemos, įdiegta inžinerinių sistemų automatika, automatizuotos katilinės, įrengtos šildymo vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemos: Viešbutis "Reval Hotel Lietuva"; Lietuvos valstybinis vaizdo ir garso archyvas; Vilniaus ledo rūmai; Pramogų centras "Helios"; "Acme" pastatas Kaune; Vilniaus hidrometeorologija; Švyturio arena, Klaipėdoje; Žalgirio arena, Kaune; Grand Spa Lietuva; Vilniaus geležinkelių depas; Domino teatras Vilniuje; Sanatorija "Belorus" Druskininkuose; Kompleksas "Eglė" Palangoje; Marijampolės ligoninė; Alytaus kultūros ir komunikacijų centras; Alytaus apskrities S.Kudirkos ligoninė; UAB "Lietuvos sanatorija"; VŠĮ "Kauno klinikinė ligoninė" akušerijos skyrius; Pamatinių tyrimų laboratorija VĮ "Pieno tyrimai"; AB "Rokiškio sūris"; AB "Vilkyškių pieninė"; AB "Achema" karbamido cechas"; Prekybos centrai "Rimi", "Iki"; "Amerika pirtyje" patalpos "Šiuolaikinio Meno Centre" Vilniuje; UAB "Eoltas"; UAB "Palink" logistikos centras Panevėžio r.; UAB "Lemora" komercinės paskirties pastatas Vilniuje; Raigardo PKP; Prekybos tinklas "Šilas"; AB "Mažeikių nafta" degalinė Ilgakiemyje; "Lukoil" degalinės; Lietuvos valstybinis vaizdo ir garso archyvas; UAB "Ąžuolyno sporto ir sveikatingumo centras" ir daugelis kitų.

Nuo veiklos pradžios įmonė įgyvendino daugybę įvairios apimties ir sudėtingumo projektų. Viso projekto metu klientas yra profesionaliai aptarnaujamas nuo pirmosios idėjos iki veikiančios sistemos priežiūros.

UAB "Apšildymo ir ventiliacijos automatizavimo centras" siūlo platų inžinerinių sprendimų ir paslaugų spektrą:

pastatų inžinerinių sistemų automatizuotas valdymas;

automatikos spintų projektavimas, gamyba ir montavimas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas;

gyvenamųjų namų ir ūkinės paskirties pastatų katilinių įrengimas, jau esančių modernizavimas;

šildymo bei ventiliacijos sistemų ir jų automatikos projektavimas ir montavimas;

kondicionierių komplektavimas, montavimas ir remontas;

elektros instaliacijos darbai, santechnikos darbai;

ortakių ir kaminų įdėklų gamyba ir montavimas;

prekyba matavimo, analizės ir automatizavimo prietaisais, reguliuojamąja ir uždaromąja armatūra, vėdinimo, oro kondicionavimo, drėkinimo įranga;

autorinė ir techninė priežiūra;

projektų valdymas.

Įmonės UAB "Apšildymo ir ventiliacijos automatizavimo centras" veiklos kryptys:

PROJEKTAVIMAS:  Įmonė turi aplinkos ministerijos išduotus kvalifikacijos atestatus šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, inžinerinių tinklų automatikos projektavimui.

GAMYBA: Įmonė gamina įvairios paskirties elektros ir automatikos skydus, spintas, ortakius su nestandartinėmis fasoninėmis dalimis, pristatomus ir apšiltintus, įleidžiamus į mūrinius kanalus dūmtraukius.

MONTAVIMAS: Įmonė atlieka inžinerinių sistemų montavimo darbus vietoje pas užsakovus. Montavimo darbai vykdomi pagal išorinių dokumentų reikalavimus ir projektus.

PALEIDIMAS-DERINIMAS: Įmonė vykdo inžinerinių sistemų ir įrengimų, įvairios paskirties objektuose, paleidimo - derinimo ir pridavimo užsakovams bei valstybės institucijoms darbus, atlieka visus reikalingus matavimus, parengia visą reikalingą dokumentaciją, minėtiems darbams atlikti.

GARANTINĖ-POGARANTINĖ PRIEŽIŪRA IR APTARNAVIMAS: Sistemų garantinė ir pogarantinė priežiūra vykdoma, pasirašius aptarnavimo sutartį ir esant pavieniams iškvietimams raštu.

AUTORINĖ IR TECHNINĖ PRIEŽIŪRA: Įmonė vykdo autorinę priežiūrą, savo specialistų projektuotuose objektuose. Techninė priežiūra vykdoma pasirašius tiems darbams sutartis.

ĮRANGA: Kuomet projekto apimtis didelė, o vykdymo terminai trumpi, yra galimybė samdyti kvalifikuotus ir kokybiškai dirbančius partnerius tiems darbams paspartinti.

PROJEKTŲ VALDYMAS: Projektus valdo savo srities profesionalai, kurie ne vienerius metus vykdo įvairaus dydžio ir sudėtingumo projektus. Darbo kokybę užtikrina ne tik patirtis ir kompetencija bet ir vidinis kokybės auditas, atliekamas kiekvieno projekto etapo metu (pagal standarto EN ISO 9001:2008 reikalavimus).

AUTOMATIKOS SPINTOS: Gaminamos įvairios paskirties elektros ir automatinio valdymo spintos ir skydai.

KONDICIONIERIAI: Pagal užsakovo reikalavimus parenkami ir sumontuojami įvairaus tipo ir paskirties kondicionieriai bei atliekama jų garantinė ir pogarantinė priežiūra.

ELEKTROS INSTALIACIJA: Kvalifikuotų specialistų pagalba vykdomi elektros instaliacijos darbai.

ORTAKIŲ IR KAMINŲ ĮDĖKLAI: Vykdoma pristatomų ir įleidžiamų į mūrinius kanalus dūmtraukių gamyba. Įmonė specializuojasi ortakių (nestandartinių detalių) gamyboje.

MATAVIMO, ANALIZĖS IR AUTOMATIZAVIMO PRIETAISAI: CO detektoriai, oro kokybės detektoriai ir keitikliai, valdikliai, reguliatoriai, kontrolieriai, termostatai, hidrostatai, higrostatai, presostatai, oro ir vandens slėgio, diferencinio slėgio relės ir keitikliai, oro ir vandens temperatūros, drėgmės oro ir vandens srauto jutikliai ir davikliai.

REGULIUOJAMOJI IR UŽDAROMOJI ARMATŪRA: Vandens ir garo vožtuvai su pavaromis, oro sklendžių, langų pavaros, elektromagnetiniai vožtuvai.

VĖDINIMO, ORO KONDICIONAVIMO, DRĖKINIMO ĮRANGA: Pagal užsakovo reikalavimus parenkama ir sumontuojama vėdinimo, oro kondicionavimo, drėkinimo įranga bei atliekama garantinė ir pogarantinė priežiūra.

APŠILDYMO IR VENTILIACIJOS AUTOMATIZAVIMO CENTRAS, UAB PRODUKTAI IR PASLAUGOS:

Prekyba kietojo, skystojo ir dujinio kuro katilais, degikliais, katilinių įranga, katilinėmis, kaminų įdėklais, tvirtinamaisiais ventiliais, sklendėmis, vamzdeliais, ventiliais, dujų ir garo sklendėmis, dujų vamzdynais, plokšteliniais vandens šilumokaičiais, specialiosios paskirties siurbliais.

Vėdinimo, kondicionavimo įranga: Kondicionieriai, kaloriferiai, rekuperatoriai, oro šildytuvai, oro užuolaidos, filtrai, difuzoriai, detektoriai, ventiliatoriai, vožtuvai, ugnies vožtuvai, ortakiai, grotelės, sklendės, triukšmo slopintuvai.

Santechnika, šildymas, kanalizacija: Vandeniniai ir elektriniai radiatoriai, vandens ir elektriniai konvektoriai, daugiasluoksniai vamzdžiai ir fasoninės dalys, didelio skersmens PP ir PE vamzdžiai, varis ir fasoninės varinės dalys, termostatiniai ventiliai, temperatūros galvos, radiatorių armatūra, apsauginė armatūra, rutulinė plieninė armatūra, rutuliniai ventiliai, termometrai, manometrai, mineralinė izoliacija, pūsto polietileno izoliacija, kolektoriai, kolektorinės spintelės, šilumos skaitikliai, karšto ir šalto vandens skaitikliai, kanalizacijos vamzdžiai ir fasoninės kanalizacijos vamzdžių dalys, elektrinės pavaros.

Inžinerinių sistemų projektai, automatikos, pastatų valdymo sistemos (BMS), šildymo sistemos, vėdinimo sistemų, kondicionavimo projektavimas.

 RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Vėdinimas, kondicionavimas, kondicionieriai, šaldymo įranga, fancoil, aušintuvės, šaldymas, kaloriferiai, difuzoriai, detektoriai, katilinės, katilai, katilinių įranga, kaminų įdėklai, ventiliai, sklendės, vamzdeliai, vamzdynai, kanalizacija, siurbliai, santechnika, radiatoriai, konvektoriai, kanaliniai konvektoriai, vamzdžiai, armatūra, izoliacija, kolektoriai, skaitikliai, elektrinės pavaros, kietojo kuro katilai, dujų katilai, degikliai, katilinės, tvirtinamieji ventiliai, dujų ir garo sklendės, CO detektoriai, CO2 detektoriai, detektoriai, plastikiniai kanalizacijos vamzdynai, vamzdynai, plokšteliniai vandens šilumokaičiai, cirkuliaciniai siurbliai, vėdinimas, oro kondicionavimas, oro kondicionieriai, kaloriferiai, rekuperatoriai, oro šildytuvai, oro užuolaidos, filtrai, ventiliatoriai, specialios paskirties ventiliatoriai, stoginiai ventiliatoriai, vožtuvai, ugnies vožtuvai, ortakiai, grotelės, oro paskirstymo įrenginiai, sklendės, triukšmo slopintuvai, automatika, automatika vėdinimo sistemoms, automatika šildymo sistemoms,Inžinerinių sistemų automatizuotas valdymas, katilinių įrengimas, modernizavimas, šildymo, vėdinimo sistemų įrengimas,automatika, projektavimas, montavimas, kondicionierių komplektavimas, ortakiai, kaminų įdėklai, gamyba, montavimas, matavimo prietaisai




Žymės:
Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus