visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

APGAMAS, Juozo Prušinsko IĮ - apgamų šalinimas ir diagnostika, nekontaktinė elektrochirurgija, gydymas šalčiu, veido masažas šalčiu

Adresas:
A. Goštauto g. 12, LT-01108, VILNIUS, Lietuva



Įmonės kodas: 123217170

Tel. Nr.: (8 5) 262 0101
Mob. Nr.: 8 672 70 042




APGAMAS, Juozo Prušinsko IĮ VEIKLA: Apgamų šalinimas ir diagnostika, nekontaktinė elektrochirurgija (Hyfrekaterinė chirurgija), gydymas šalčiu (Kriochirurgija), veido masažas šalčiu (Kriomasažas). Bioenergetinė giminės ligų diagnostika pagal apgamus, karpų imunostimuliacija ir šalinimas hyfrekateriu, melanomų ankstyvoji diagnostika.

Beveik prieš ketvirtį amžiaus viename iš Lietuvos onkologijos centro “Galvos ir kaklo navikų chirurgijos skyriaus” kabinetų buvo intensyviai gvildenamos šalčio (kriochirurgijos), elektros, skalpelio galimybės įveikiant odos ikivėžines ir vėžines ligas. Kartu kaupėsi ir atstatomosios bei kosmetinės plastikos archyvas. Štai tada ir gimė teiginys - Oda puošia, oda saugo, oda kenčia, oda įspėja, oda išduoda, o ką mes odai?

Daug minčių, didžiulis praktinio darbo su odos ir gleivinių ligomis patyrimas, vėliau kartu su žingeidžiais specialistais „iškeliavo“ į kabinetą "APGAMAS". Pirmas rimtas onkologijos ir kosmetikos susilietimas įvyko 1984 metais: vieną vakarą populiaraus kosmetikos salono šeimininkė savo klientams pristatė ... onkologą. Lankytojai buvo truputį šokiruoti. Po trumpo paaiškinimo jie buvo konsultuojami dėl įvairių odos defektų, išaugų, apgamų ir ten pat pradėti gydyti. Procedūrų paklausa vertė ieškoti vis naujų odos defektų šalinimo būdų, tuo pačiu kurti kuo universalesnį instrumentų rinkinį. Gimė naujas, daug kam nesuderinamas žodis - onkokosmetika.

Iki šiol jau beveik 25 metus vykdoma programa SSS „Save Stebėti Sveika“, kurios tikslas yra odos, gimdos kaklelio ikivėžinių ligų, naujagimių kraujagyslinių navikų profilaktika.

„Oda – tai mūsų vidaus organų veiklos, kūno santykių su gamta, jausmų, polėkių ir nesėkmių gelmių išklotinė, – sako gydytojas onkologas Juozas Prušinskas, kuris jau daugelį metų studijuoja bioenergetinį ryšį tarp apgamų ir vidaus organų veiklos.

Oda yra didžiausias, išraiškingiausias ir kerštingiausias organas. Todėl mokantiesiems iš jos skaityti nereikia nei echoskopų nei rentgeno aparatų. Kryptingai ją tyrinėjant ir stebint galima rasti organą, kurio veikla dabar arba ateityje gali sutrikti. Tik apžiūrėjus odą, galima žmogų siųsti pas konkretų specialistą, kuris tuo metu jam geriausiai padės arba tiesiog pašalins atsiradusį odos darinį, o kartu ir kokią nors vidaus organų ligą. Pavyzdžiui, į mane dažnai kreipiasi labai neracionaliai besimaitinantys studentai dėl veido srityje, skrandžio meridiane atsiradusio ar padidėjusio apgamo. Pagal apgamo lokalizaciją galima iš karto pasakyti, kad žmogų vargina skrandžio opa. Tokiu atveju aš siūlau arba operuoti opą, arba šalinti apgamą. Pašalinus apgamą, po trijų mėnesių užgyja ir opa. Kiekvienas taškas, dėmelė ar apgamas ant veido atskleidžia tam tikrą informaciją. Veido apgamai dažniausiai yra virškinamojo trakto funkcinių ir organinių pokyčių žymekliai. Galvos plaukuotoje dalyje esantys apgamai rodo giminės psichines ir onkogenines ligas. Šie apgamai būna dviejų rūšių: riebaliniai (parodo centrinės nervų sistemos padidėjusį aktyvumą) ir pigmentiniai, arba rudieji (rodo, kas iš giminės mirė nuo piktybinės onkologinės ligos). Jeigu apgamas yra kairėje galvos pusėje, galima sakyti, kad nuo šios ligos mirė kas nors iš tėvo pusės, dešinėje - iš motinos, galima net pasakyti konkrečią ligą.

Pigmentiniai apgamai - Tai ribota dėmelė ar mazgelis, sudarytas iš melanocitų kilmės ląstelių. Jei gimstama su apgamu (vad. įgimtu apgamu), manoma, kad jis yra susijęs su sutrikusiu odos struktūrų vystymusi embrioniniu periodu. Vėliau susiformavęs apgamas laikomas gerybiniu odos naviku (įgytas apgamas). Nors yra manoma, kad pirmoji ląstelė , iš kurios vėliau, susidaro apgamas jau būna odoje gimimo momentu.

Ląstelės, sudarančios apgamą, yra panašios į melanocitus, bet turi ir skirtumų. Jos gali būti, arba navikiškai pakitę melanocitai, arba jiems giminingos neuroektoderminės kilmės ląstelės nevocitai. Pagal tai skiriami nevusinių ląstelių ir melanocitų kilmės apgamai. Nevusinės ląstelės yra didesnės už normalius melanocitus, išsidėsto viena šalia kitos, sulaiko citoplazmoje melaniną ir linkusios migruoti iš epidermio į spenelinį tikrosios odos sluoksnį. Besiskverbdamos gilyn, jos bręsta ir įgauna verpstės formą (vyksta apgamo „neurotizacija“). Tuo gerybinių apgamų ląstelės skiriasi nuo melanomos ląstelių, kurios nebręsta ar bręsta labai silpnai. Palaipsniui apgamo ląstelės praranda gebėjimą gaminti melaniną ir apgamas išnyksta.

Hemangiomos (HA) - Tai nenormalūs tankių ir išsiplėtusių smulkių kraujagyslių dariniai. Jie gali atsirasti bet kuriame vaskuliarizuotame audinyje, bet dažniausiai odoje. Tai pavieniai ar dauginiai kraujagysliniai navikai.HA yra patys dažniausi naujagymių nepiktybiniai augliai, dažniausiai nesukeliantys rimtų sveikatos problemų. Tačiau,jei paliečiami gyvybiškai svarbūs organai, ar HA išopėja, kraujuoja, sukelia sunaudojimo koaguliopatiją (krešėjimo sutrikimą, padidina širdžiai tenkantį krūvį, sukelia struktūrines deformacijas, situacija tampa sudėtinga, o kartais net grėsminga.
Melanoma - tai piktybinis melanocitų kilmės navikas, atsirandantis odoje (80-90%), gleivinėse, tinklainėse, ausyse, smegenų dangaluose. Odos melanoma gali susiformuoti :
- iš apgamo 50 % ir lygioje doje 50 % (de novo)

Karpos – suragėjusių mazgelių arba spenelių pavidalo odos arba gleivinės išaugos, susidarančios vešant epidermiui ir speneliniam dermos sluoksniui. Histologiškai: epidermio hiperplazija, dygliuotojo sluoksnio ląstelių vakuolizacija su bazofiliniais intarpais (viruso dalelių) branduolyje, gali būti parakeratozė ir papilomatozė. Karpos dažniausiai būna šiurkščios, odos spalvos, tačiau gali būti tamsios, plokščios ir lygios. Karpos išvaizda priklauso nuo vietos, kuri ji auga. Dažniausiai karpų atsiranda ant plaštakų, padų ir kelių. Jos retai būna skausmingos, tačiau jeigu karpų yra ant padų, einant gali atsirasti spaudimo pojūtis arba imti kraujuoti (kai dėl mechaninio dirginimo įplyšta karpos paviršius).

Dažnai traumuojamus ar neestetiškai atrodančius apgamus galima pašalinti hifrikaterinės fulguracijos (tai elektrochirugijos metodas- nekontaktinis išgarinimas) pagalba arba derinant šį būdą su kriodestukcija (šaldymas azotu). Jei įtariamas atipinis apgamas ar piktybinis navikas, daroma incizija ir apgamas siunčiamas histologiniam ištyrimui. Atliekant kai kurias medicinines atvirų kūno vietų procedūras, kurių metu šalinami įvairūs defektai (apgamai, kraujagyslinės ar pigmentinės dėmės), 1-1,5 mėnesio rekomenduojama vengti saulės spindulių. Todėl, kad odos pigmentacija bus nevienoda. Šias procedūras geriau atlikti rudenį ir žiemą ar ankstyvą pavasarį, kai mažiau rodome savo kūną:)

APGAMAS, Juozo Prušinsko IĮ PASLAUGOS:

DIAGZNOZUOJAME, KONSULTUOJAME, GYDOME:

nepiktybinius odos navikus

karpas

kraujagyslinius darinius

MASAŽAI:

Mūsų centre atliekami masažai pagal šias metodikas:

Gydomasis masažas: Gydomasis masažas taikomas įvairioms ligoms gydyti, pažeistoms organizmo funkcijoms atkurti bei normalizuoti. Jis pagerina kraujo ir medžiagų apykaitą, sumažina skausmą ir raumenų hipertonusą, atkuria sąnarių funkciją. Kartu su gydomuoju masažu gali būti taikoma manualinė terapija.

Taškinis masažas: Masažo metu pirštų galais masažuojami biologiškai aktyvūs taškai. Darant taškinį masažą organizme susidaro ryškūs pakitimai: pagerėja kraujo apytaka, reguliuojama vidaus sekrecijų liaukų veikla, gerėja medžiagų apykaita, sumažėja skausmai, nervinė įtampa, raumenų tonusas, taip pat ramina arba stimuliuoja vegetacinę nervų sistemą.

Segmentinis masažas: Segmentinis masažas taikomas įvairių ligų ir traumų gydymui. Masažas pagrįstas tuo, kad žmogaus organai ir funkcinės sistemos glaudžiai tarpusavyje susiję. Darant šį masažą yra masažuojamos priestuburinės nugaros sritys, iš kurių išeina nervinės šaknelės, duodančios atšakas į kūno paviršių ir vidaus oraganus.

Limfodrenažinis masažas: Tai specialus viso kūno masažas, skiriamas ląstelių medžiagų apytakos produktų, toksinų ir skysčių pertekliui pašalinti iš audinių. Atliekant masažą gerėja lastelių aprūpinimas krauju, deguonimi ir maisto medžiagomis, suaktyvėja ląstelių atsinaujinimo procesai, pašalinamos nenaudingos medžiagos. Masažas gali būti daromas kaip procedūrų kursas po įvairių susirgimų, nervinių stresų, plastinių veido ir kūno operacijų, esant „sunkių kojų“ sindromui.

Masažas šiltais akmenimis: Masažas šiltais akmenimis siejamas su indų ir šamanų kultūromis, tačiau išliko iki mūsų dienų, nes harmonizuoja teigiamos energijos tėkmę, atpalaiduoja raumenis, stimuliuoja imuninę sistemą, gerina kraujotaką, medžiagų apytaką ir toksinų šalinimą.Masažui naudojami šlifuoti vulkaninės kilmės akmenys iš Havajų, kurie susidarė veikiančių ugnikalnių šlaituose ir ilgainiui atvėso. Tose vietose, kur uždėti akmenys, padidėja kapiliarinis kraujospūdis, pagerinantis kraujotaką kraujo sąstovio zonose. Dėl stimuliacijos, detoksikacijos ir paspartėjusios mikrocirkuliacijos pagerėja ląstelių aprūpinimas deguonimi, 10–15% pagreitėja medžiagų apykaita, todėl greičiau šalinami susikaupę šlakai.

Aromaterapinis: Masažas daromas pagal Kinijos tradicijas Chi Nei Tsang. Jis padeda atgauti kūno ir dvasios pusiausvyrą, todėl populiarus ne tik tarp moterų. Jį renkasi ir vyrai.
Masažas atliekamas naudojant specialų taukmedžio sviestą, į kurį įpilami energiją teikiančių aromatinių aliejų koncentratai. Masažas remiasi In ir Yan teorija, kurioje teigiama, kad žmogus yra neatskiriama visatos dalis ir paklūsta jos dėsniams. Kiekviena diena turi varomąją jėgą Yan, kuri vadinama aktyviąja, o po jos seka pasyvioji – In.

Anticeliulitinis masažas: Celiulitas būdingas beveik kiekvienai moteriai: tiek jaunai, tiek vyresnio amžiaus, tiek lieknai, tiek apkūnesnei. Celiulitas – tai riebalai, vanduo ir toksinai labai giliai susikaupę odoje. Juos sąlygoja paveldimumas, organizmo hormonų veikla, sėslus gyvenimo būdas bei netaisyklinga mityba. Masažuojant atliekami specifiniai gilūs judesiai. Po anticeliulitinio masažo kurso pastebėsite pokyčius – oda taps lygesnė, stangresnė ir gražesnė.

Atpalaiduojamasis masažas: Raminantys muzikos garsai, maloni aplinka, mėgstami aromatai ir švelnus masažas – visa tai, ko reikia, kad gerai atsipalaiduotum ir pailsėtum. Darant šį masažą sukuriama ypatinga aplinka, tad nenuostabu, kad klientai iš malonumo užmiega. Valandos ramybės seansas leidžia pajusti tikrą palaimą tiek kūnui, tiek sielai.

Ajurvedinis masažas „ABJANGA“ ( 4-ių rankų masažas): Tai masažas, praktikuojamas Indijoje nuo senų senovės. Jis atliekamas 4-iomis rankomis (2-jų asmenų). Šis masažas išvalo kūną nuo šlakų ir toksinų bei atjaunina audinių ląsteles, mažina skausmus, nuima įtampą, stresą ir nuovargį. Klientai pripažįsta, kad šis masažas – palaimos viršūnė, o kai kurie vyrai sako, pasijuntą tarsi būtų tikri sultonai.

Medaus masažas: Gydomosios medaus savybės žinomos taip seniai, kaip Tibeto kraštuose medus yra naudojamas masažo procedūrose. Masažas atliekamas keliomis technikomis – plekšnojant ir aktyviai bei stipriai glostant, taip pat tempimo judesiais. Medaus masažas atstoja viso kūno pilingą. Oda tampa švari, švelni, prisotinta deguonimi ir meduje esančiomis vertingomis maistinėmis medžiagomis. Gilūs masažuotojo judesiai ir medaus tąsumas suaktyvina kraujotaką. Masažas puikiai nuima nuovargį, teikia lengvumo ir gaivumo pojūtį.  

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

gydymas šalčiu Vilniuje, apgamų šalinimas Vilnius, hemangiomos, kraujagyslių darinių gydymas, apgamų diagnostika, nekontaktinė chirurgija Vilnius, karpų šalinimas Vilnius, kriochirurgija, odos ligos

  • APGAMAS, Juozo Prušinsko IĮ - apgamų šalinimas ir diagnostika, nekontaktinė elektrochirurgija, gydymas šalčiu, veido masažas šalčiu
  • APGAMAS, Juozo Prušinsko IĮ - apgamų šalinimas ir diagnostika, nekontaktinė elektrochirurgija, gydymas šalčiu, veido masažas šalčiu




Žymės:
Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus