ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje! Įmonių ir verslo info gidas kompiuteryje ir telefone

Antikvariniai baldai. Rokoko epochos antikvarinis minkštų baldų komplektas

Antikvariniai baldai. Rokoko epochos antikvarinis minkšų baldų komplektas Antikvariniai baldai. Rokoko epochos antikvarinis minkšų baldų komplektas

Antikvariniai baldai. Rokoko epochos antikvarinis minkštų baldų komplektas - „Rumšiškių baldai" naujienos. Norite atnaujinti namų interjerą ir paversti juos ištaiginga prabanga kvepiančiais namais? Rinkitės antikvarinius baldus, kurie pakeis Jūsų gyvenamas patalpas neatpažįstamai ir suteiks Jūsų namams išskirtinio žavesio ir paslapties.  

„Rumšiškių baldų“ centre rasite didelį antikvarinių, klasikinių svetainės baldų pasirinkimą. Didžiąją dalį iš Jums siūlomų senovinių svetainės baldų sudaro Prancūzijos karalių Liudviko XV bei Liudviko XVI stiliaus baldai, labai patogios konstrukcijos, puošnūs bei prabangūs, tinka papuošti tiek mažas, tiek dideles namų erdves, dažnai degti spindinčiais atlaso, arba ryškiaspalviais veliūro audiniais, dekoruotais preciziška, augaline ornamentika. Antikvariniai minkšti baldai yra patogūs ir, be abejo, ilgaamžiški.

Antikvarinis minkštas kampas 

Minkšų baldų komplektas, rokoko epochos, Liudviko XV stiliaus, XIX a. II p., Olandija. Matmenys: 2,5 x 2,5 m., h - 0,9 m.; fotelio 0,86 x 0,86 m., h - 0,92 m.
Komplektą sudaro net 6 vietų minkštasuolis, vadinamasis kampas, bei du krėslai. Šie baldai - "wing chair" (iš ang. sparnuotoji kėdė) kėdžių tipo. Šis stilius buvo labai populiarus Prancūzijoje valdant karaliui Liudvikui XV (1710 - 1774), Anglijoje - paprastesnės konstrukcijos - Anglijos karalienės Anos (1702-1714) epochoje. Prancūzijoje tokie krėslai yra vadinami „bergeres", kas pažodžiui iš prancūzų kalbos išvertus reikštų „piemenėlį, ganantį avis". „Bergeres" tipo krėslai atsirado apie XVII a. Prancūzijoje ir iš karto tapo labai mėgiami dvaruose bei rūmuose prie židinio: patogi, plati konstrukcija, simboliniai „sparneliai" - tarsi sulaikydavo židinio ugnies skleidžiamą šilumą šaltais vakarais.

Baldų karkasas - natūralios, rudos spalvos, vietomis dekoruotas precizškais, reljefiniais, augaliniais ornamentais bei masyviais kriauklių motyvais centrinėje dalyje. Kojelės - žemos, profiliuotos, „cabriole" tipo. Krėslai išsiskiria itin plačiais atlošais - todėl yra labai ergonomiški. Net 6 vietų minkštasuolis - taip pat gana retas tarp rokoko stiliaus baldų, nes klasikiniais bei įprastais dažniausiai laikomi dviejų, rečiau trijų vietų rokokiniai minkštasuoliai. Itin originalu bei autentiška. 

Baldai dengti natūralios, švelnios rusvos spalvos veliūro audiniu, pakraščiais apkaltu žalvario vinutėmis, atlošų srityse priveržtu dekoratyvinėmis sagutėmis.

antikvariniai-baldai

Erdvūs svetainės kambariai ir minkšti baldų komplektai – vienas idealiausių duetų namuose. Reta svetainė neturi baldų: sofos bei fotelių. Juk ne tik Jums, bet ir ateinantiems svečiams gera įsitaisyti patogiuose balduose ir visiems kartu bendrauti, mėgautis kava ar vakariene, arba paprasčiausiai skaityti mėgiamą knygą.

Minkšti komplektai suteikia jaukumo namų ar ofiso erdvei. Jie sutalpins ne tik visus šeimos narius, bet ir atėjusius svečius. Dažniausiai dėvėti minkšti komplektai turi dvivietę arba trivietę pagrindinę sofą ir vieną, du ar net daugiau fotelius. Senoviniai minkšti komplektai yra pačių įvairiausių spalvų audinių, todėl tikrai nebus išsirinkti tinkamą Jūsų svetainei. Dažniausiai tai būna tamsiai raudonos (vyno), rudos ir pačių įvairiausių atspalvių – nuo tamsios iki labai šviesios, gelsvos, melsvos arba žalsvos spalvų. Ypač mūsų dėmesį prikausto šių baldų puošnūs porankiai bei kojelės. Viskas taip subtilu, rafinuota ir elegantiška. Regis, tokie minkšti komplektai gali būti naudojami tik aristokratų ir kitų ponų. Tačiau dabar šių baldų kainos dažnai prilygsta naujiems kokybiškiems baldams. Bet niekada nepamirškite, kad antikvariniai baldai yra dalis istorijos, jie visi pasižymi ilgaamžiškumu ir unikaliu dizainu. Beje, minkšti baldų komplektai Kaune gali būti užsakomi ir internetu.

„Rumšiškių baldai" - didžiausia Lietuvoje antikvarinių ir senovinių baldų parduotuvė, kurios moto: „Nauja - tai vėl atrasta sena!".

Įmonė susilaukė klientų dėmesio ne tik dėl itin originalios produkcijos, kokybiško darbo bei ilgametės patirties, bet ir dėl bendradarbiavimo bei atsakingo požiūrio į klientą: čia Jums ne tik suteikiamos profesionalios konsultacijos klausimais, susijusiais su baldais ir interjeru, bet ir teikiamas nemokamas pristatymas tiesiai į namus! „Dėvėti baldai" pristatys Jūsų išsirinktą produkciją Jums patogiu laiku Vilniuje ir Kaune visiškai nemokamai. Viskas parengta Jūsų patogumui!

JB GROUP, UAB Rumšiškių baldai

Daugiau informacijos:

JB GROUP, UAB Rumšiškių baldai infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus