Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Antialerginiai tinkleliai langams - švarus namų oras

Antialerginiai tinkleliai langams - švarus namų oras Antialerginiai tinkleliai langams - švarus namų oras

Naujausia gamybos technologija leido sukurti naują produktą, kurio dėka oras Jūsų namuose išlieka švarus. Atlikti tyrimai rodo, kad naujas antialerginis tinklelis Poll-tex sulaiko žiedadulkes ir kitas priemaišas, esančias mūsų ore.

Visi žino, kad dideliame mieste dulkės tiesiogine prasme laikosi ore, o „nekviestų“ svečių (uodų ir panaš.) prasiskverbimas per langus ir duris – rimtas pavojus , ypač vaikams. Kasmet vis daugėja žmonių, turinčių įvairiausius alerginius susirgimus. Kaip suderinti švarų orą,ir atidarytus langus ir duris? Mūsų įmonė šiam atvejui siūlo paprastą sprendimą – antialerginį tinklelį. Tai gera apsauga ir nuo uodų ir nuo žiedadulkių vienu metu.

Testas, atliktas alergologiniame centre „Charite“ Berlyne rodo, kad šio tinklelio audinys 97 proc. sulaikė dviejų dažniausiai sutinkamų alergenų prasiskverbimą į patalpą (beržo ir žolių). Ir tokius pačius rezultatus parodė dilgelių ir ambrozijų žiedadulkių tyrimas.

Todėl galime teigti, kad mūsų tinklelis gali būti naudojamas, kaip efektyvi apsauga ne tik nuo vabzdžių, bet ir nuo alergenų.

 

ARDENA, UAB

Daugiau informacijos:

ARDENA, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus