ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

ALTERNATYVI ENERGIJA, UAB - saulės sistemos, šilumos siurbliai, LED šviestuvai

Adresas:
S. Dariaus ir S. Girėno g. 42, Ažubalių km., Luokesos sen., LT-33103, MOLĖTŲ RAJ., Lietuva


Įmonės kodas: 300643615
PVM kodas: LT100002908219

Tel. Nr.: 8 674 66 364
Mob. Nr.: 8 686 58 199
Faks. Nr.: (8 383) 5 2703ALTERNATYVI ENERGIJA, UAB VEIKLA: Saulės sistemos, šilumos siurbliai, LED šviestuvai, apšvietimo įranga, vėjo jėgainės, saulės kolektoriai, saulės pirtys, saulės baterijos. Alternatyvių atsinaujinančių energijos išteklių panaudojimas.

Nuo seno žmonės norėdami sušildyti savo būstą, kūrendavo ugnį. Tam naudojo medieną, paskui ir akmens anglį. Galiausiai atėjo ir dujų bei skysto kuro eilė. Taigi, milijonai ugnelių kasdien dega centrinio šildymo katiluose, šildymo krosnelėse ir senovinėse krosnyse. Gal būt tai būtų ir neblogai, jei nereikėtų jų prižiūrėti, "pamaitinti", kiekvieną kartą baimintis gaisro, o svarbiausia: atrėžti kurui didelę dalį savo biudžeto. O ir kuras turi tokią keistą savybę brangti. Teršiama gamta, žiūrėk dar ims ir sugalvos kokį taršos mokestį... Saulės šviesa, vėjo energija, žemės šiluma- visa tai mums gamtos nemokamai teikiama energija. Tereikia tik ją mokėti pasiimti. Jei mokėtume (o gal tik norėtume) paimti visą saulės energiją, krentančią tik ant Lietuvos stogų, mums nereikėtų nei atominės, nei kokios kitos elektrinės. UAB „Alternatyvi energija“ komanda į tai žiūri kaip į milžinišką energijos potencialą, kurį reikia išmokti efektyviai paimti. Tuo labiau, kad pasaulinės tendencijos būtent ir yra tokios. Tuo buvo įsitikinta paskutinio vizito pas kinų partnerius metu. Visi stogai net marga nuo saulės kolektorių gausos. Gatvėse irgi jau atsiranda labai ekonomiškas LED apšvietimas, pakraunamas saulės energija.

Visas šias idėjas įmonės komanda propaguoja ir "prikelia gyvenimui" čia, konservatyvioje Lietuvoje. Nuolat brangstantis kuras priverčia skaičiuoti, skaičiuoti ir dar kartą skaičiuoti. Tad siūlome ir jums tapti nepriklausomais nuo neprognozuojamai kintančių kastinio kuro kainų ir rinktis alternatyvų šildymosi būdą.

UAB „Alternatyvi energija“ įmonės kredo: kokybė, ekologija, taupumas, patogumas ir atsiperkamumas.

ALTERNATYVI ENERGIJA, UAB PRODUKTAI:

Saulės pirtys (Solar steam bath TM)– visiškai nauja koncepcija, tai pirtis kurioje šiluma ir garas generuojama pasitelkiant naują patentuotą technologiją, nenaudojant iškastinio kuro ar elektros energijos.

Saulės kolektoriai (įrenginiai saulės energijai paversti šilumine energija):

Slėginiai vandens šildytuvai (saulės kolektoriai) su integruota talpa;

Beslėgiai vandens šildytuvai (saulės kolektoriai) su integruota talpa;

Vakuuminiai saulės kolektorių moduliai;

Plokštieji saulės kolektoriai;

Didelės saulės kolektorių sistemos;

Šilumos siurbliai (įrenginiai, surenkantys oro, grunto, vandens šilumą ir ją perduodantys patalpų, vandens ir t.t. šildymui):

Patalpų šildymui/vėsinimui skirti šilumos siurbliai oras-vanduo, vanduo-vanduo, gruntas-vanduo.

Karšto vandens ruošimui skirti šilumos siurbliai;

Baseinų, avariumų šildymui/vėsinimui skirti šilumos siurbliai;

Saulės baterijos (įrenginiai, saulės energiją verčiantys elektros energija, dar vadinami fotovoltiniais moduliais):

Polikristaliniai ir monokristaliniai saulės baterijų moduliai;

Vėjo jėgainės (įrengimai, vėjo energiją verčiantys į elektros energiją):

Vėjo jėgainės individualiam ir kolektyviniam naudojimui;

Apšvietimo įranga (pramoniniai ir buitiniai šviestuvai ir lemputės ypač taupiam apšvietimui):

LED šviestuvai/lempos. Išskirtinai vienalusčiai, aukštos kokybės, išspinduliuojantys 80-100 lum/w, pasirenkamai 12v. ar 220v. maitinimo įtampos ir veikiantys 50000 val. šviesos šaltiniai;

CMH lempos. Dar kitaip vadinamos metalo halogenais, arba metalo halidų dujų lempomis;

CFL lempos. Didesnės galios (nuo 40 w.) taupiosios lemputės;

Valdikliai (įranga, kuri valdo ir automatizuoja šilumos siurblius, saulės kolektorius, saulės baterijas, apšvietimą ar bendrą kompleksinę energetinę pastato sistemą):

Saulės kolektorių valdikliai. Valdikliai įvairių tipų saulės kolektorių sistemoms;

Šilumos siurblių valdikliai;

Saulės baterijų valdikliai. Išskiriamos dvi grupės: valdikliai apšvietimo sistemoms su saulės baterijomis ir valdikliai DC (nuolatinės įtampos) sistemoms;

Apšvietimo įrangos valdikliai. Įvairi įranga šviestuvų valdymui, balastai CMH ir CFL lempoms;

Inverteriai (mūsų atveju, tai įranga kovertuojanti nuolatinę įtampą į 220 v. buityje naudojamą kintamą įtampą):

Modifikuotos sinuso bangos inverteriai. Inverteriai generuojantys kintamą įtampą, kurios sinusoidė neatitinka etaloninės sinusoidės formos;

Taisyklingos sinuso bangos inverteriai. Tai įrenginiai nuolatinę žemavoltę įtampą konvertuojantys į kintamą 220 v. įtampą;

Akumuliatoriai (įvairios talpos akumuliatoriai, optimizuoti alternatyvioms elektros energergijos sistemoms):

Gilaus ciklo akumuliatoriai. Akumuliatoriai, išsaugantys savo charakteristikas po gilių iškrovimų;

"Long life" akumuliatoriai. Ilgo tarnavimo laiko (8-13 metų) akumuliatoriai;

Kiti produktai:

Įvairios, pilnai sukomplektuotos UAB "Alternatyvi energija" sistemos ar jų rinkiniai;

Papildoma įranga, atsarginės dalys ir medžiagos energetinėms sistemoms.

ALTERNATYVI ENERGIJA, UAB PASLAUGOS:

Įrangos montavimas, sistemų projektavimas:

Termoviziniai tyrimai: Atliekame pastatų termovizinius tyrimus.

Saulės šiluminės sistemos (saulės kolektoriai): Montuojame ir projektuojame individualaus, kolektyvinio naudojimo saulės kolektorių sistemas, saulės kolektorių sistemas pramonės technologiniams procesams (individualūs namai, daugiabučiai, visuomeninės paskirties objektai, pramonės objektai). Kiekvienam projektui parenkame optimaliausią saulės kolektorių technologiją.

Geoterminės šilumos sistemos (šilumos siurbliai): Montuojame ir projektuojame individualaus, kolektyvinio naudojimo šilumos siurblių sistemas, šilumos siurblių sistemas pramonės technologiniams procesams (individualūs namai, daugiabučiai, visuomeninės paskirties objektai, pramonės objektai). Montuojame ir projektuojame šilumos siurblių sistemas baseinų ir jūrinių akvariumų šildymui ir vėsinimui.

Elektrinės  saulės sistemos (saulės baterijos): Montuojame ir projektuojame individualaus, kolektyvinio naudojimo saulės baterijų sistemas, saulės elektrines (individualūs namai, daugiabučiai, visuomeninės paskirties objektai, pramonės objektai, gatvių apšvietimas ir t.t.). Naudojame įvairaus galingumo monokristalinius ir polikristalinius saulės baterijų modulius.

Vėjo jėgainės: Montuojame ir projektuojame individualaus, kolektyvinio naudojimo vėjo jėgainių sistemas, vėjo energijos elektrines (individualūs namai, daugiabučiai, visuomeninės paskirties objektai, pramonės objektai, gatvių apšvietimas ir t.t.). Naudojame įvairaus galingumo (nuo 200 W iki 30 kW) generatorius.

LED ir CMH apšvietimas: Montuojame ir projektuojame individualaus, kolektyvinio naudojimo taupaus apšvietimo sistemas (individualūs namai, daugiabučiai, visuomeninės paskirties objektai, pramonės objektai, gatvių apšvietimas ir t.t.). Naudojame įvairaus galingumo LED ir CMH šviesos šaltinius. LED šviestuvai yra išskirtinai vienalusčiai (power LED), CMH lempose naudojamas keraminis degiklis, jos pasižymi ypač mažu ultravioletinių spindulių kiekiu.

Projektuodami ir montuodami sistemas papildomai naudojame: Inverterius, akumuliatorius, sistemų valdymo ir apjungimo valdiklius.

Didmeninė ir mažmeninė prekyba produktais, esančiais mūsų produktų kataloge. Garantinis ir pogarantinis mūsų diegtų sistemų aptarnavimas ir remontas.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Alternatyvių atsinaujinančių energijos išteklių panaudojimas, saulės sistemos, šilumos siurbliai, LED šviestuvai, vėjo jegainės, geoterminis šildymas, šildymas, šildymo įranga, šilumos siurbliai, saulės kolektoriai, saulės sistemos, saulės baterijos, fotovoltinės baterijos, vėjo turbinos, vėjo jėgainės, vėjo generatoriai, valdikliai, valdiklis, inverteris, inverteriai, įtampos keitikliai, įtampos keitiklis, LED apšvietimo sistemos, lempos, lemputės, apšvietimas, gatvių apšvietimas, kiemo apšvietimas, lauko apšvietimas, fasado apšvietimas, dekoratyvinis apšvietimas, taupus apšvietimas, saulės pirtys
Žymės:
Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus