Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Altas informacinės technologijos, UAB - transporto kontrolės sistemos

Adresas: Mėnulio g. 7-3A,LT- 04326, Vilnius, Lietuva

Įmonės kodas: 301673643
PVM kodas: LT100003954117

Tel. Nr.: (5) 2059955
Faks.: (5) 2305009Altas informacinės technologijos, UAB VEIKLA: Transporto kontrolės sistemos, taksi įranga, GPS/GSM transporto kontrolės sistemoms ir skaitmeninė vaizdo stebėjimo įranga Mobotix.

Transporto kontrolė "Altas" telekomunikacinių projektų padalinys vienas iš pirmųjų Lietuvoje pradėjo diegti GPS/GSM technologijomis veikiančias Transporto Kontrolės Sistemas (TKS). Per dešimtį produktyvaus darbo metų sukaupta patirtis ir kvalifikacija, atrinkti patikimi ir funkcionalūs produktai leidžia ir šiandien išlaikyti tvirtas lyderių pozicijas. Savo klientams mes siūlome pažangiausius telemetrinės transporto kontrolės sistemų sprendimus už priimtiną kainą - NaviFleet (RCN-Conti, Latvija), Combo (Keratronik, Lenkija), SeeMe (Oskando, Estija), L30 (Lincor, Lenkija).

UAB "Altas informacinės technologijos" yra oficialus šių produktų atstovas Lietuvoje. Mūsų klientai - tai šiuolaikiškos privataus verslo įmonės ir valstybinės institucijos, kurios naujų technologijų pagalba siekia padidinti darbo efektyvumą ir sumažinti transporto eksploatacijos kaštus. Įmonėms, turinčioms savo transporto parką, aktualu gauti informaciją apie transporto priemonių būklę ir judėjimo maršrutus. Mobiliųjų objektų kontrolės ir valdymo sistemos operatoriai bei vadybininkai bet kada gali gauti visą reikalingą apibendrintą informaciją ataskaitų pavidalu. Tai leidžia didinti transporto kompanijų produktyvumą, palengvina vairuotojų kontrolę, veiklos apskaitą, saugumą, mažina krovinių pristatymo laiką, kuro ir kitas veiklos išlaidas. Transporto kontrolės sistemų nauda pasitvirtino tiek mažuose, tiek dideliuose transporto parkuose.

Įmonės veiklos išskirtinis bruožas - kiekvienam klientui individualiai parinktas sprendimas. Nesame varžomi įsipareigojimų vienam iš produktų, dirbame su keletu, siūlome tai kas tuo metu yra geriausia. Be to klientas gauna viską iš vienų rankų - mes parenkame, parduodame, montuojame ir vėliau prižiūrime sistemą. Altas servisų tinklas pasiruošęs jums teikti savo paslaugas ne tik visoje Lietuvoje, bet ir kitose Pabaltijo šalyse. Apsaugos vaizdo kameros Mobotix “Altas informacinės technologijos” yra oficialus MOBOTIX AG prekybos atstovas Lietuvoje. Vokiečių kompanija MOBOTIX gamina unikalias IP kameras. Tai vaizdo kamera ir kompiuteris viename produkte.

Altas informacinės technologijos, UAB PASLAUGOS:

Pagal kliento individualius poreikius parenkame jam tinkama sprendimą

Atliekame profesionalų montavimą bet kuriame Lietuvos regione

Atliekame priežiūros ir aptarnavimo darbus, konsultuojame

Vykdome didmeninę Mobotix kamerų prekybą, nuolat ieškome partnerių

informacinės technologijos, UAB ATSTOVAUJAMI PREKINIAI ŽENKLAI:

MOBOTIX AG; GETAC; PREDATOR COMBO; NAVIFLEET; SKYBRAKE; OSKANDO MK3; LINCOR

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

transporto kontrolės sistemos, sekimo sistemos, stebėjimo sistemos, stebėjimas, sekimas, GPS sistemos, GPS/GSM sistemos, navigacijos sistemos, maršrutų kontrolė, vaizdo kamera, stebėjimo kamera, video kamera, vaizdo stebėjimo sistemos, web kamera, tiesioginis vaizdas, ip kameros, video kameros, video stebėjimas, video stebėjimo kameros, video stebėjimo sistemos, stebėjimo kameros, stebėjimo sistemos, stebėjimo iranga, vaizdo kameros, kameros vilniuje, kameros vilnius, apsaugos kameros, apsaugos video kameros, belaides kameros, sekimo kameros, wifi kamera, mobotix kamerosPasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus