Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Aliuminio profilio balkonai ir konstrukcijos. Kodėl verta rinktis aliuminio profilio konstrukcijas - ALIUMITA

Aliuminio profilio balkonai ir konstrukcijos. Kodėl verta rinktis aliuminio profilio konstrukcijas - ALIUMITA Aliuminio profilio balkonai ir konstrukcijos. Kodėl verta rinktis aliuminio profilio konstrukcijas - ALIUMITA

Aliuminio profilio balkonai ir konstrukcijos. Kodėl verta rinktis aliuminio profilio konstrukcijas. UAB „Aliumita“ įmonės pagrindinė įmonės veiklos kryptis – dažytų bei anoduotų aliuminio profilių konstrukcijų gamyba ir jų pardavimas. Įmonės specialistai, turintys daugiau nei 15 metų gamybos ir montavimo patirtį teigia, kad labai svarbu, jog balkonų stiklinimui būtų naudojamos tik aukščiausios kokybės aliuminio sistemos.

UAB „Aliumita“ įmonės balkonai iš aliuminio stiklo konstrukcijų gaminami iš dažyto baltai arba anoduoto aliuminio profilio, kuris ypatingai atsparus braižymui, korozijai, bei klimato poveikiui.

Tokį balkoną labai patogu eksploatuoti, nes stumdomos dalys lengvai ir tyliai suvažiuoja viena už kitos iki 75%, taip pat kiekvienas langas lengvai išimamas, išvalomas ir vėl įstatomas. Balkonas yra apsaugotas nuo įsilaužimų specialiais užraktais. Gumos ir dvigubi šepetėliai apsaugo nuo vėjo, drėgmės bei triukšmo ne tik balkoną, bet ir jūsų butą.

Naudojama sistema

Balkonų stiklinimui yra naudojama šiuo metu pažangiausia architektūrinių profilių sistema ”Provedal C640 “, kuri tiksliai tiko mūsų atšiauriam klimatui pagal savo technines charakteristikas, bei prieinamą kainą. Šios konstrukcijos yra skirtos senesnės statybos namų balkonų renovacijai ir naujai statomų namų balkonų ir lodžijų stiklinimui. Stiklinimas šia aliuminio sistema yra šiuolaikiškas ir patogus, reikalaujantis tik minimalios priežiūros.

Sistema pasižymi didžiausiu sandarumu. Tarp šiuo metu Lietuvoje siūlomų balkonų ir terasų aliuminio stiklinimo sistemų, kuris reikalingas temperatūrai išlaikyti, apsaugoti balkono patalpą nuo išorinių veiksnių: triukšmo, dulkių, lietaus ir sniego, bet kartu jos leidžia išsaugoti aukštesnę temperatūrą žiemą. Įstiklinus balkoną buto temperatūra šaltu metų laiku yra 7-9 laipsniais aukštesnė.

Naujoji rėminė balkonų stiklinimo sistema ”Provedal C640 ” pasižymi:

• Ilgu eksploataciniu laikotarpiu

• Minimalia priežiūra, t.y. aliuminio profilių nereikia dažyti

• Mažina triukšmą patalpoje iki 25%

• Aliuminio profilis nereaguoja į temperatūrų svyravimus (-50 iki +50)

• Ekologiškas gaminys

• Guminės tarpinės, bei šepetėliai apsaugo nuo dulkių ir lietaus

• Ispaniška furnitūra patikima ir ilgaamžė

Naujoji Provedal C 640 sistema pasižymi savo tvirtumu ir konstrukcijų įvairove, tai suteikia galimybę gaminti įvairias balkonų stiklinimo konstrukcijas:

• Konstrukcija nuo grindų iki lubų - iki vidurio nevarstoma dalis - vitrina, nuo vidurio stumdomų varčių sistema

• Konstrukcija nuo grindų iki lubų - stumdoma varčia nuo grindų iki lubų

• Stumdomu varčių sistema statoma ant turėklų

Stumdomos sistemos gali būti dviejų arba trijų bėgelių. Dviejų bėgelių konstrukcija gali turėti dvi, tris arba keturias varstomas lango dalis. Rėminių stumdomų profilių plotis– 60 mm, o varčių profilių - tik 22 mm. Šios konstrukcijos - ypač grakščios ir elegantiškos. Didžiausias šios sistemos privalumas - labai patraukli kaina. Trijų bėgelių konstrukcija gali turėti tris arba šešias varstomas dalis. Dėl storesnės, net 90 mm storio staktos, šios sistemos naudojamas tada, kai reikia pagaminti didesnio pločio balkonų konstrukcijas.

balkonai

 

 

ALIUMITA, UAB

Daugiau informacijos:

ALIUMITA, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus