ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

alfadenta-logo

AlfaDenta, UAB - visi sprendimai estetinėje odontologijoje, dantų gydymas, estetinis plombavimas, greitasis estetinis dantų tiesinimas

Adresas:
Vytauto pr. 83-2, LT-44238, KAUNAS, Lietuva


Įmonės kodas: 303415894

Tel. Nr.: (8 37) 22 1566
Mob. Nr.: 8 612 03 030

El. paštas: [email protected]
Tinklapis: alfadenta.com


AlfaDenta, UAB VEIKLA: visi sprendimai estetinėje odontologijoje, dantų gydymas, estetinis plombavimas, „Six Month Smiles“ greitasis estetinis dantų tiesinimas, dantų tiesinimas skaidriomis kapomis „OrthoAligner“, estetinis dantų protezavimas ir restauravimas „COMPONEER“ bei „Edelweiss“ laminatėmis ir kt. „AlfaDenta“ – estetinės odontologijos klinika Kaune.

Profesionaliai. Progresyviai. Produktyviai. –  tokiomis vertybėmis grįsta estetinės odontologijos klinikos „AlfaDenta“ veikla. Klinikoje dirba patyrę „šypsenos architektūros“ profesionalai, kurie rūpinasi, kad šypsena būtų ne tik sveika, bet ir estetiškai patraukli. 

Odontologijos klinikoje „AlfaDenta“ ypatingas dėmesys yra skiriamas dantų funkcijai ir estetikai atkurti, todėl gydytojai gali pasiūlyti įvairius sprendimus šiuolaikinėje odontologijoje. Klinikoje teikiamos estetinio plombavimo (plombavimo sluoksniavimo metodu), estetinio protezavimo įvairiomis laminatėmis (porceliano, „Componeer“, „Edelweiss“), bemetalės keramikos, greit dantų tiesinimo suaugusiems („Six Month Smiles“), dantų tiesinimo skaidriomis kapomis („Invisalign“), dantų balinimo paslaugos.

Be kitų teikiamų paslaugų, daugelis klientų jau spėjo įvertinti „Six Month Smiles“ metodiką. Tai greitas dantų tiesinimas skirtas suaugusiems, kuomet dantys ištiesinami per labai trumpą laiką, naudojant dantų spalvos breketus. Teigiami pokyčiai jau pastebimi po kelių mėnesių, o vidutiniškai po šešių mėnesių turėsite simetrišką ir gražią šypseną.

Dantų tiesinimui „AlfaDenta“ klinikoje yra naudojamas naujas ir pažangus „Invisalign“ dantų tiesinimo metodas permatomomis, išimamomis kapomis.

Viena iš labiausiai patyrusių klinikos gydytojų yra Sigita Morkuvienė, kuri yra AACD (Amerikos Estetinės Odontologijos Akademijos) narė nuo 2006 m. ir ESCD (Europos Estetinės Odontologijos Asociacijos) narė nuo 2005 m. Gydytoja dalyvauja kasmetiniuose AACD ir ESCD konferencijose.

„AlfaDenta“ – proginė šypsena kiekvieną dieną.

AlfaDenta, UAB PASLAUGOS:

„Šypsenos architektūra“. „AlfaDenta“ veiklos principas grįstas pilnu „šypsenos architektūros“ kūrimu, išskirtinį dėmesį skiriant estetiniams šypsenos sprendimams. Teikiamos tradicinės dantų gydymo paslaugos užtikrina sveikos šypsenos pamatą. Estetinės odontologijos paslaugos: plombavimas, ortodontija, dantų tiesinimas, sąkandžio korekcija, padeda suformuoti Jūsų šypsenos architektūrą – estetišką šypseną be priekaištų.

Estetinis plombavimas. Estetinis plombavimas – tai danties audinį ir dantenas tausojantis restauracijos metodas, padedantis atkurti dantų funkciją, užtikrinant jų tvirtumą, atsparumą bei suderinamumą su supančia gleivine. Estetinio plombavimo metu: panaikinami tarpai ir (ar) susigrūdimai tarp dantų; „tiesinama“ dantų padėtis, keičiama dantų forma ir (ar) spalva; atstatomi nudilę, nuskilę ar kitaip traumuoti dantys.

Greitas dantų tiesinimas suaugusiesiems skaidriais dantų breketais tik per 6 mėn. „Six Month Smiles“. „Six Month Smiles“ – inovatyvi simetriškos ir estetiškos šypsenos architektūros programa, užimanti tarpinę vietą tarp klasikinės ortodontijos ir estetinio plombavimo.

„Six Month Smiles“ programos privalumai: dantys ištiesinami vidutiniškai per 6 mėnesius. Teigiami pokyčiai pastebimi jau po pirmųjų mėnesių; breketai yra skaidrūs, todėl aplinkiniams yra beveik nepastebimi; nešiojant „Six Month Smiles“, dantys yra veikiami mažomis jėgomis trumpą laiką, tai reiškia, kad, lyginant su klasikine ortodontija, ši dantų tiesinimo programa yra patogesnė pacientui; lyginant su klasikine ortodontija (dantų rovimas), „Six Month Smiles“ tausoja dantis ir padeda išsaugoti natūralią dantų funkciją; „Six Month Smiles“ nėra brangesnė už tradicinę ortodontiją, o gydymo laikotarpis trunka 3 – 4 kartus trumpiau.

Skaidrios kapos dantų tiesinimui „Invisalign“. „Invisalign“ – inovatyvi dantų tiesinimo permatomomis, nuimamomis, kas dvi savaites keičiamomis kapomis programa, leidžianti džiaugtis nepriekaištinga šypsenos architektūra jau po 9 – 15 mėnesių.

„Invisalign“ programos privalumai: „Invisalign“ kapos yra permatomos, todėl aplinkiniai jų beveik nepastebi; valant dantis arba valgio metu kapos yra nesunkiai išimamos; kiekviena kapa pritaikoma individualiai Jūsų šypsenai. Programa leidžia tiksliai numatyti gydymo trukmę, o rezultatai matomi jau pirmaisiais mėnesiais; gaminant kapas nenaudojamas metalas, todėl išvengiama nemalonaus dantenų dirginimo, įbrėžimų, sudirgimų ir alerginių reakcijų. Patogesnė dantų priežiūra leidžia efektyviai sumažinti periodontito riziką; „Invisalign“ yra šypsenos architektūros priemonė, padedanti pašalinti dantų sangrūdas, tarpus tarp dantų, gilius ar kryžminius sukandimus. Programa leidžia pastumti dantis iki 5 mm.

Skaidrios kapos dantų tiesinimui „OrthoAligner“. „OrthoAligner“ – inovatyvi dantų tiesinimo programa permatomomis, nuimamomis ir keičiamomis kapomis. Kapos pagamintos iš skaidraus, biologiškai suderinto ir nežalingo žmogaus organizmui plastiko.

„OrthoAligner“ programos privalumai: sudaromas individualus gydymo planas ir gaminamos tik konkrečiam pacientui skirtos dantų tiesinimo kapos, todėl šį  metodą galima taikyti beveik visais atvejais. Kapų veikimo principas yra spaudimo jėgos sukoncentravimas ir nukreipimas į dantį, taip po truputį stumiant jį į teisingą vietą; „OrthoAligner“ pagamintos iš skaidraus plastiko, kuris priglunda prie dantų paviršiaus ir aplinkiniams yra beveik nepastebimas; paciento kalba nesutrinka, nes kapos yra maksimaliai prigludusios prie dantų paviršiaus; jokio dantų ir dantenų dirginimo ar pažeidimų. „OrthoAligner“ kapos lengvai nuimamos ir uždedamos, todėl tai gerokai palengvina dantų valymą; dantų tiesinimas „OrthoAligner“ kapomis kainuoja panašiai, kaip gydymas breketais; priklausomai nuo atvejo sudėtingumo tiesinimo procedūra gali trukti 3-6 mėnesius ir ilgiau.

Skaidrios kapos dantų tiesinimui „AirNivol“. „AirNivol“ skaidrių kapų sistema skirta ne tik patraukliai šypsenai kurti, bet ir teisingam dantų lankų sąkandžiui formuoti. „AirNivol“ sulygiuoja dantis, nekeičiant gyvenimo įpročių ir nesukeliant nemalonių pojūčių.

„AirNivol“ sistemos privalumai: „AirNivol“ kapas patogu nešioti ir naudoti; kapos yra nepastebimos, nes skaidrios; nešiojant kapas galima užsiimti įprasta kasdienine veikla; jas galima išsiimti, esant poreikiui, nepabloginant gydymo rezultato; kapas lengva valyti, neapsunkinama dantų higiena; „AirNivol“ kapos yra atsparios dėvėjimuisi; jos nedirgina burnos audinių; kapos yra biologiškai suderinamos ir nesukelia alergijų; paciento kalba nesikeičia.

Porceliano ir tiesioginio kompozito („Componeer“, „Edelweiss“, „Visalys“) laminatės. „AlfaDenta“ siūlo šypsenos architektūros programas porceliano laminatėmis ir tiesioginėmis kompozito laminatėmis (venyrais).

Porceliano laminatės – tai labai plonos (iki 0,3 – 0,5 mm storio), daugiasluoksnės, šviesai pralaidžios plokštelės, klijuojamos ant danties paviršiaus. Ši programa yra viena iš alternatyvų estetiniam plombavimui.

Laminatės „Componeer“ – tai polimerizuotos ir iš nano-hibridinio kompozito pagamintos, ypatingai plonos plokštelės. Ši šypsenos architektūros programa yra tarpinis variantas tarp estetinio plombavimo ir laboratorijose gaminamų laminačių (venyrų).

„Edelweiss“ laminatės yra sukurtos naudojant naujausias technologijas, dėl kurių jos tampa itin patvarios ir natūraliai atrodančios.

Dantų balinimas.  Estetiškai šypsenai „AlfaDenta“ siūlo Jūsų poreikius atitinkančią dantų balinimo programą. Klinikoje taikomi profesionalaus dantų balinimo būdai: dantų balinimas namuose; dantų balinimas kabinete su „Beyond“ šaltos šviesos lempa.

Dantų balinimas namuose. Pacientui pagaminamos individualios abiejų žandikaulių kapos. Pacientas namuose pripildo kapas balinančios medžiagos ir, uždėjęs jas ant dantų, laiko nurodytą laiko tarpą. Aktyvus komponentas balinimo metu skyla, deguonis patenka į emalį ir skaido spalvotus junginius.

Dantų balinimas kabinete su „Beyond“ šaltos šviesos lempa. „Beyond“ sukūrė šiuolaikinį produktą, kuris nuvalo ne tik danties paviršių, bet išvalo šlaką ir iš vidinės danties struktūros. Šaltos šviesos dantų balinimo prietaisas naudoja siaurą aukšto intensyvumo mėlynos šviesos spindulį, kurio bangos ilgis nuo 480 iki 520 nanometrų. Specialiu optiniu procesu pašalinami žalingi infraraudonieji ir ultravioletiniai spinduliai. Balinimo gelyje yra medžiagos, kuri veikiama šaltos šviesos, aktyvuoja dantyje esantį deguonį ir šis pašalina iš danties emalio bei dentino šlaką, susikaupusį nuo dažančio maisto, gėrimų, spalvotų burnos higienos priemonių. Taigi per vieną trumpą procedūrą sugrąžinamas buvęs Jūsų dantų baltumas.

Burnos higiena – dantų apnašų valymas ir akmenų pašalinimas. Profesionalios burnos higienos rezultatai Jūsų šypsenai: panaikinamas blogas burnos kvapas; nuvalomos apnašos, kurios virsta akmenimis ir skatina ėduonies susidarymą bei dantenų kraujavimą; išvalomos dantenų kišenės, pašalinami akmenys virš dantenų ir po jomis; dantys tampa vienu ar net keliais tonais šviesesni; panaikinamas dantų jautrumas; informuojama apie burnos sveikatos būklę, sudaromas gydymo planas; pacientas supažindinamas, kaip taisyklingai prižiūrėti ir valytis dantis; ortodontinio gydymo metu, po implantacijos ir/ar protezavimo burnos higiena yra būtina sveikos ir estetiškos šypsenos sąlyga.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

AIR FLOW, balti dantys, BEYOND, breketai Kaune, breketai, dantenų korekcija, dantistas, dantų balinimas, dantų balinimas kabinete, dantų balinimas namuose, dantų gydymas, dantų gydytojai, dantų nuotrauka, dantų papuošalai, dantų plombavimas, dantų poliravimas, dantų priežiūra, dantų spalvos ir formos keitimas, dantų susigrūdimai, dantų tiesinimas, estetinė dantų restauracija, estetinė odontologija, estetinės odontologijos klinika, estetinis, estetinis plombavimas, estetinis protezavimas, geri odontologai, geri stomatologai, kaina, kainininkas, kapos, kosmetinė odontologija, kosmetinis plombavimas, laminatės, lazerinė odontologija, nuskilęs dantis, nuskilo dantis, odontologai, odontologas, odontologinė klinika, odontologinės paslaugos, odontologo konsultacijos, paslaugos, išsimokėtinai, porceliano laminatai, profesionali burnos higiena, rentgeno nuotrauka, Sigita Morkuvienė, silantai, skauda dantis, stomatologai, stomatologas, stomatologinė klinika, stomatologų konsultacijos, tarpai tarp dantų, terapinė odontologija, vaikų dantų gydymas, vaikų odontologas, venyrai, burnos higiena kaina, apnašų valymas kaina, akmenų nuėmimas kaina, fluoro aplikacijos kaina, terapinė odontologija kaina, dantų gydymas Kaune, burnos higiena Kaune, ortodontas Kaune, panoraminė dantų nuotrauka, rentgeno diagnostika, dantų nuotrauka, žandikaulio nuotrauka, dentalinė nuotrauka, Componeer, Six month Smiles, greitas dantų tiesinimas, suaugusiųjų dantų tiesinimas, Invisalign, skaidrios dantų tiesinimo kapos, tiesinimo kapos, specialisto konsultacija, vidinis (negyvo danties) balinimas, Edelweiss, alfadenta

 • AlfaDenta, UAB - visi sprendimai estetinėje odontologijoje, dantų gydymas, estetinis plombavimas, greitasis estetinis dantų tiesinimas
 • AlfaDenta, UAB - visi sprendimai estetinėje odontologijoje, dantų gydymas, estetinis plombavimas, greitasis estetinis dantų tiesinimas
 • AlfaDenta, UAB - visi sprendimai estetinėje odontologijoje, dantų gydymas, estetinis plombavimas, greitasis estetinis dantų tiesinimas
 • AlfaDenta, UAB - visi sprendimai estetinėje odontologijoje, dantų gydymas, estetinis plombavimas, greitasis estetinis dantų tiesinimas
 • AlfaDenta, UAB - visi sprendimai estetinėje odontologijoje, dantų gydymas, estetinis plombavimas, greitasis estetinis dantų tiesinimas
 • AlfaDenta, UAB - visi sprendimai estetinėje odontologijoje, dantų gydymas, estetinis plombavimas, greitasis estetinis dantų tiesinimas
 • AlfaDenta, UAB - visi sprendimai estetinėje odontologijoje, dantų gydymas, estetinis plombavimas, greitasis estetinis dantų tiesinimas
 • AlfaDenta, UAB - visi sprendimai estetinėje odontologijoje, dantų gydymas, estetinis plombavimas, greitasis estetinis dantų tiesinimas
 • AlfaDenta, UAB - visi sprendimai estetinėje odontologijoje, dantų gydymas, estetinis plombavimas, greitasis estetinis dantų tiesinimas
 • AlfaDenta, UAB - visi sprendimai estetinėje odontologijoje, dantų gydymas, estetinis plombavimas, greitasis estetinis dantų tiesinimas

Vietovė:

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus