visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

ALBI EDUKACINĖ FIRMA, UAB - mokslas Anglijos elitinėse mokyklose ir prestižiniuose koledžuose

Adresas: VILNIUS, Lietuva

Įmonės kodas: 121063542

Mob. Nr.: 8 698 24 402ALBI EDUKACINĖ FIRMA, UAB VEIKLA: Mokslas Anglijos elitinėse mokyklose ir prestižiniuose koledžuose. ALBI įsteigė Laima Rozalija Grigaliūnienė, filologė, anglų kalbos ir literatūros specialistė, vertėja ir pedagogė. Įmonė buvo įsteigta edukaciniams ryšiams su Anglija palaikyti ir vystyti.

Uždaroji akcinė bendrovė ALBI EDUKACINĖ FIRMA buvo įsteigta 1991 metais. Įsteigta kaip LAIMOS ROZALIJOS GRIGALIŪNIENĖS PERSONALI EDUKACINĖ FIRMA ALBI

ALBI EDUKACINĖ FIRMA siunčia vaikus, moksleivius ir suaugusius mokytis į Anglijos elitines mokyklas ir prestižinius koledžus jau 24 metus. Siunčia verslininkus patobulinti ne tik anglų kalbos įgūdžių, bet ir verslo anglų kalbos įgūdžius. ALBI per 24 metus iš savo klientų neturėjo jokių nusiskundimų. ALBI siunčia į įvairios trukmės kursus, trumpalaikius ir ilgalaikius, kelerių metų.

Jeigu norite, kad jūsų sūnus, dukra arba anūkai įgytų prestižinį išsilavinimą Anglijoje, ALBI jums suteiks profesionalias konsultacijas ir išsiųs juos mokytis į elitinę Anglijos mokyklą. Priimami asmenys nuo 5 metų. Galima įsijungti į mokslą bet kurioje amžiaus grupėje ir pasimokyti bent vienerius metus arba kelerius metus ir baigti elitinę mokyklą Anglijoje. Tuomet jūsų sūnui, dukrai ar anūkams atsivers kelias į prestižinius Anglijos Kembridžo, Oksfordo, Londono ir kitus universitetus.

ALBI taip pat siunčia vaikus ir moksleivius nuo 8 metų į įvairios trukmės vasaros kursus prestižiniuose koledžuose. Kainos labai įvairios.

Skambinkite telefonu: +370 698 244 02 ir rezervuokite vietas kuo anksčiau, nes vietų skaičius ribotas.

1995, 1996, 1997 metais ALBI EDUKACINĖ FIRMA organizavo respublikines anglų kalbos olimpiadas šešiolikmečiams. Laimėję konkursą būdavo išsiunčiami į Angliją 3 savaičių vasaros kursus nemokamai.

Kai kurie ALBI Klientai: Neringos viešbutis, Klaipėdos Nafta, Lietuvos Telekomas, Arthur Andersen, Vilniaus Vandenys, Megrame, Penki kontinentai, Žemaitijos Pienas, Biovela, Narbutas ir Ko, Audėjas, Stiklių restoranas, Aisvita, Lietuvos Avialinijos ir kiti.

ALBI didžiuojasi, kad ALBI Klientas buvo a.a. VYTAUTAS ŽALAKEVIČIUS. Kiti įžymūs ALBI Klientai: Benediktas Vanagas, Kaetana Leontjeva-Numavičienė, Pranas Šidiškis, Gintautas Kėvišas, Greta Zabukaitė, Agnė Armoškaitė Grigaliūnienė, Justas Musteikis, Laimis Bedalis, Gvidas Krolis, Vytautė Kuzmickaitė Zaman, Vika Paknytė, Agnis Magelinskas ir kiti.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Mokymas, mokymo kursai, mokymas Anglijoje, mokslas Anglijoje, mokslas Anglijos koledžuose, anglų kalbos įgūdžių tobulinimas Anglijoje, mokymo Anglijoje organizavimas, vasaros kursai Anglijos koledžuose, anglų kalbos mokymas, anglų kalba, anglų kalbos tobulinimas, vasaros kursai prestižiniuose Anglijos koledžuose, anglų kalba verslo žmonėmsPasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus