Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Akumuliacinių talpų gamyba ir prekyba – ŠILUMA IR KO

Akumuliacinių talpų gamyba ir prekyba – ŠILUMA IR KO Akumuliacinių talpų gamyba ir prekyba – ŠILUMA IR KO

IĮ „Šiluma ir Ko“ užsiima akumuliacinių talpų gamyba ir prekyba. Akumuliacinės talpos yra skirtos šildymo sistemos šiluminės energijos kaupimui. Esant energijos pertekliui šildymo sistemoje, akumuliacinė talpa šilumą paima, o esant šiluminės energijos trūkumui – atiduoda. Taip pasiekiamas bendras sistemos balansas ir suretinamas katilo įkrovimas kuru. „Šiluma ir Ko“ siūlo kokybišką produkciją už konkurencingą kainą.

Vienareikšmiškai į klausimą, kuo gi kūrenti, atsakyti tikrai neįmanoma. Tai priklauso ne tik nuo objekto specifikos, bet ir nuo kliento įsitikinimų ir gyvenimo būdo. Susipažinus su aktualia medžiaga, vartotojui bus lengviau apsispręsti dėl pagrindinės kuro rūšies pasirinkimo (galima derinti ir dvi kuro rūšis, pvz., dyzelinas ir kietasis kuras) bei įvertinti išlaidas kūrenimui.

Akumuliacinių talpų gamyba ir prekyba – ŠILUMA IR KO

Akumuliacinės talpos yra naudojamos kietojo, dujinio kuro katilinėse bei kombinuotose katilinėse (norint sujungti kelis šiluminės energijos šaltinius į vieną sistemą, pvz., norint prie šildymo sistemos su kieto kuro katilu prijungti saulės kolektorius).

Akumuliacinių talpų gamyba ir prekyba – ŠILUMA IR KO

Akumuliacinės ir daugiafunkcinės akumuliacinės talpos gaminamos iš juodo bei nerūdijančio plieno. Visoms akumuliacinėms talpoms „Šiluma ir Ko“ gali pagaminti 100 mm storio minkšto poliuretano izoliaciją su polivinilo apdaila. Izoliacija lengvai uždedama, ji užsegama užtrauktuku.

Akumuliacinių talpų gamyba ir prekyba – ŠILUMA IR KO

IĮ „Šiluma ir Ko“ savo veiklą vykdo daugiau 15 metų – įgyta patirtis leidžia pasiūlyti optimaliausius, greit atsiperkančius sprendimus savo klientams. 2007 metais įmonė pradėjo gaminti akumuliacines talpas. Gamyboje naudojamos medžiagos atitinka Europos Sąjungos standartus. Renkami statistiniai duomenys iš jau surinktų šildymo sistemų leidžia ne tik stebėti įrangos būklę ir vertinti efektyvumą, bet ir nuolat tobulinti gaminius.

„Šiluma ir Ko“ specializuojasi akumuliacinių, daugiafunkcinių akumuliacinių talpų bei hidraulinių atskyrimo indų gamyboje.

Bendradarbiaujant su tiekėjais ir užsakovais nuolat keliama produkcijos kokybė ir didinamas asortimentas. Įmonės gaminami ir komplektuojami mazgai yra saugus vartotojui ir aplinkai. Visiems gaminiams ir paslaugoms suteikiama garantija, atliekamas pogarantinis aptarnavimas ypač geromis sąlygomis.

ŠILUMA IR KO, IĮ

Daugiau informacijos: www.siluma.eu

ŠILUMA IR KO, IĮ infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus