Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Aktyvi kineziterapija treniruoklių salėje – sveikatos problemų šalinimas

Aktyvi kineziterapija treniruoklių salėje – sveikatos problemų šalinimas Aktyvi kineziterapija treniruoklių salėje – sveikatos problemų šalinimas

„Sveikatingumo ir terapijos centre“ taikomos kineziterapijos gydymo metodikos paremtos fiziologo, kineziterapeuto, manualinės terapijos specialisto Dariaus Paknio funkcinės medicinos gydymo principais ir ilgamete darbo patirtimi.

„Sveikatingumo ir terapijos centras“ kviečia sportuoti su kineziterapeutais – taip pasiekimas individualus vertinimas ir teisingas judesys.

Jūsų laukia kiekvienam pritaikyti užsiėmimai treniruoklių salėje su individualia programa arba užsiėmimai grupėje su kineziterapeutų priežiūra. Grupiniai ir individualūs užsiėmimai stuburo stabilumui, sąnarių mobilumui ar gražių kūno linijų formavimui. Centre dirbama su laisvo kybojimo sistemomis („Redcord“ , „TRX“ , slystančiomis platformomis („Slide“ ), medicininiais kamuoliais („Gymnic“ ) ir kitomis terapinėmis priemonėmis.

„Sveikatingumo ir terapijos centro“ sveikatos priežiūros specialistų komanda jau daugiau nei septyniolika metų, padeda turint sveikatos problemų, norint išlaikyti optimalią sveikatos būklę ar ją pagerinti. „Sveikatingumo ir terapijos centro“ turi visas licencijas teikti reabilitacijos, kineziterapijos ir masažo paslaugas.

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus