visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

ABLOY atstovybė - spynos, rakinimo sisstemos, durų furnitūra

Adresas: Kareivių g. 6-506,09117, Vilnius, Lietuva


Tel. Nr.: (5) 261 11 74
Mob. Nr.: (699) 4 83 83ABLOY atstovybės VEIKLA: spynos, rakinimo sisstemos, durų furnitūra. SAUGIOS IR PATIKIMOS SUOMIŠKOS ABLOY SPYNOS! Firma Abloy yra viena iš pagrindinių Skandinavijos spynų, rakinimo sistemų, rankenų bei durų furnitūros gamintojų ir elektromechaninių spynų gamybos lyderė visame pasaulyje.

Abloy įeina į Assa Abloy grupę - tai didžiausias koncernas pasaulyje, jungiantis įmones, gaminančias spynas, rakinimo sistemas ir durų furnitūrą.
Labai platus Abloy gaminių pasirinkimas - juos galima pritaikyti biurų pastatams, individualiems ir daugiabučiams namams, mokykloms, ligoninėms, prekybos centrams, pramonės ir specialiosios paskirties pastatams, taip pat tokiems pastatams, kuriuose reikia įvairaus tipo spynų ir rakinimo sistemų.
Abloy cilindras su besisukančiais diskais nuo jo išradimo 1907m. yra aukščiausio saugumo lygio ir kokybės simbolis. Patentuoti Abloy raktai turi net 1,97 milijardų skirtingų rakto kombinacijų. Papildomi raktai yra gaminami tik pateikus rakto kortelę ir tik pas Abloy įgaliotus atstovus arba Abloy gamyklose.
Stiprioji Abloy pusė- objektinis užrakinimas, kadangi mes galime užrakinti bet kokias patalpas ar įrangą ir pasiūlyti visą tam reikalingą produkciją. Be to Abloy generalinio (karališko) rakto rakinimo sistemos objektams praktiškai turi neribotas galimybes, atitinkančias kiekvieno pastato specifinius poreikius ir saugumo reikalavimus. Didelę patirtį šioje srityje turinti firma Abloy gali pasiūlyti Jums pačias naujausias technologijas ir įvairiausius sprendimus.
Abloy gaminių asortimentas yra labai platus - tai mechaninių spynų korpusai, skirtingi cilindrai - ir medinėms, ir profilinėms durims, elektromechaninių spynų korpusai, durų uždarytuvai, rankenos ir durų furnitūra, durų automatikos įrenginiai, industrinės įrengimų spynos, pakabinamos spynos ir biuro baldų spynos.

ABLOY įgalioti atstovai - PARDUOTUVĖS:

UAB "TECTUM" Kalvarijų g. 98, Vilnius (8 5) 2757632

UAB "TRUKMĖ" Kęstučio g. 58, Kaunas (8 37) 321689

UAB "VAIREMA"

Verkių g. 44, Vilnius (8 5) 2316302

Vasario 16-osios g. 24A, Panevėžys (8 45) 510646

Vytauto g. 110, Šiauliai (8 41) 429236

Kauno g. 102, Marijampolė (8 343) 50812

MES GALIME UŽRAKINTI VISKĄ !

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

ABLOY, ASSA ABLOY, BODA, PRIMO, KEYAXXESS saugios ir patikimos suomiškos spynos medinėms, metalinėms ir profilinėms durims, užraktai, rakinimo sistemos objektams (generalinio karališko rakto sistemos), europietiško (DIN), skandinaviško ir suomiško standarto cilindrai (šerdelės), rankenos, traukiamos rankenos, durų pritraukikliai, mechaniniai spynų korpusai vidaus ir lauko durims, WC suktukai, durų pritraukėjai, uždarytuvai, elektromechaninės spynos, solenoidinės spynos, motorinės spynos, sklendės, priešgaisrinės sistemos, priešgaisriniai mechanizmai, EXIT, evakuacinių, avarinių išėjimų spynos, pramoninės spynos, pakabinamos spynos, spynos įrengimams, baldinės spynelės, raktų dangteliai, varstomų ir slankiojančių durų automatika, furnitūra, fiksatoriai, CLIQ IR SMARTDISC technologijos, CLASSIC, DISKLOCK PRO, NOVEL, SENTO, SENTRY IR PROTEC raktai, raktų gamyba, avarinis atidarymas, atrakinimas, raktas, spyna, FISKARS lankstai, vyriai, aukščiausio saugumo apsauginė BODAGUARD spyna su kablio formos liežuvėliu, durys, ABLOY spynos ir durų furnitūra atitinka aukščiausius LST EN1303, LST EN12209, LST EN1154, LST EN179 standartų reikalavimus, Įgalioti atstovai, parduotuvės Lietuvoje: UAB Tectum, UAB Trukmė, UAB VairemaPasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus