Visos reklamos paslaugos     www.visainfouab.lt

Tvirtinimo sistemos GRIPPLE panaudojimas žemės ūkyje, sodininkystėje bei statyboje

Tvirtinimo sistemos GRIPPLE panaudojimas žemės ūkyje, sodininkystėje bei statyboje Tvirtinimo sistemos GRIPPLE panaudojimas žemės ūkyje, sodininkystėje bei statyboje

Norite kuo paprasčiau, greičiau ir patogiau prikabinti ar įtempti vielą, tvirtai surišti kuolus, pritvirtinti tvoros tinklo vielą prie žemės, sujungti spygliuotą vielą? Tada įmonė „Rixs“ turi puikų sprendimą naudojant „Gripple“ produkciją.

„Gripple“ išsiskiria savo inovatyvumu, kadangi kuriant šiuos produktus, daugiausiai atsižvelgiama buvo į aukštą kokybę bei patogumą. Kuriant kuo paprasčiau naudojamą produktą, buvo siekiama sumažinti darbo kaštus ir sutaupyti laiko. Jis yra plačiai naudojamas – nuo tvorų montavimo iki pakabinamų lubų įrengimo.

UAB „Rixs“ pristato Jums labiausiai naudojamas ir paplitusias „Gripple“ sistemas: inkaravimo sistema, įtempėjai, sujungėjai ir montavimo įrankiai, smeigės geotekstilės tvirtinimui bei tvoros tinklo pritraukimui prie žemės.

Tvirtinimo sistemos GRIPPLE

UAB „Rixs“ iš inkaravimo sistemų siūlo įsigyti „Gripple GP Anchor“, kuris yra įkalamas į žemę su 1m ilgio trosu. Komplektą sudaro 1 inkaras ir 1m arba 1,5m ilgio trosas. Taipogi pataria išbandyti „Gripple Fencing pin“, kuris yra įsukamas į žemę, norint pritraukti vielą prie žemės paviršiaus. Dar plačiai naudojamas yra „Gripple GPAK“ vielos trosas, kuris būna 3,5mm, 4mm ir 4,5mm. Trosas skirtas prijungti nuo inkaro įtempiant sistemą, todėl gali atlaikyti dideles apkrovas.

Taip pat neatsiejami nuo inkaravimo sistemos yra „Gripple“ sujungėjai ir įtempėjai, kurie tinka įvairiai vielai – tiek spygliuotai, tiek lygiai. Tinkami tvirtinimui prie metalinių stulpų, medinių kuolų. Visi sujungėjai ir įtempėjai atlaiko dideles apkrovas. Taipogi yra prekiaujama ir „Gripple“ smeigėmis, kurios tvirtina geotekstilę bei tvoros tinklo pritraukimo prie žemės.

Tvirtinimo sistemos GRIPPLE

Įmonė UAB „Rixs“ yra pasiruošusi padėti išsirinkti tinkamą „Gripple“ produkciją pagal Jūsų poreikius bei lūkesčius, atsakys į visus iškilusius klausimus. Norėdami daugiau sužinoti apie įmonę ar jos teikiamus produktus, užsukite į www.tvoraplius.lt, kur Jūsų laukia platus produktų asortimentas.

RIXS, UAB

Daugiau informacijos: www.tvoraplius.lt

RIXS, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus