Visos reklamos paslaugos     www.visainfouab.lt

Plėvelės langams WINDOW GLOBAL FILM – aukščiausia kokybė namų apsaugai

Plėvelės langams WINDOW GLOBAL FILM – aukščiausia kokybė namų apsaugai Plėvelės langams WINDOW GLOBAL FILM – aukščiausia kokybė namų apsaugai

UAB „Langų servisas“ siūlo plačią JAV gamintojo „Window Global Film“ apsauginių plėvelių, mažinančių saulės spindulių pralaidumą plėvelių ir dekoratyvinių plėvelių gamą. Šios plėvelės langams jau daugelį metų užima lyderio pozicijas tarp stiklų tamsinimo plėvelių gamintojų pasaulyje. Plėvelės atitinka visus aukščiausios kokybės standartus, tai liudija ir ISO-9001:2000 sertifikatas.

UAB „Langų servisas“ leidžia pasirinkti iš kelių rūšių „Window Global Film“ plėvelių, priklausomai nuo paskirties.

Plėvelės langams WINDOW GLOBAL FILM

Apsauginės plėvelės langams

Sudaužytas stiklas yra pavojingas, kai įvyksta nelaimingas atsitikimas, vandalizmo išpuoliai. Skaidri plėvelė apsaugo nuo sužalojimų stiklo šukomis, žaibiškų vagysčių, įsilaužimų.  Šios plėvelės turi daugiasluoksnę apsaugą nuo subraižymų ir atmosferinio poveikio.

Mažinančios saulės spindulių pralaidumą plėvelės langams

Mažinanti saulės spindulių pralaidumą plėvelė HP CH50 LR AMS blokuoja 99% UV spindulių, sudaro filtrą nuo saulės, sumažina saulės kaitrumą. Viena iš priežasčių kam to reikia, tai apsaugoti brangius baldus nuo išblukimo. Ji apsaugo nuo temperatūrų pokyčių, kur patalpos per daug saulėtos ar vėsios. Plėvelė gali sumažinti oro kondicionavimo išlaidas.

Dekoratyvinės plėvelės langams

Matinė dekoratyvinė plėvelė „Decorative“ – tai greitas, gražus namo ar pastato išorės patobulinimas. Keletas langų plėvelių rūšių gali sukurti malonią išvaizdą. Gamintojas siūlo įvairaus laipsnio užtamsinimo veidrodinio atspindžio plėvelės, matinės, bronzos spalvos plėvelės.

Visoms langų plėvelėms yra suteikiama 5 metų garantija, o jas užklijuoja „Langų servisas“ specialistai.

UAB „Langų servisas“ nuo 2007 metų pagrindinė specializacija yra langų ir durų remontas. Įmonė profesionaliai atlieka visus savo darbus ir savo atliktiems darbams suteikia garantiją. Galite būti užtikrinti, kad Jūsų užsakymas bus atliktas greitai, kokybiškai ir iki nustatyto termino.

LANGŲ SERVISAS, UAB

Daugiau informacijos: www.languservisas.lt

LANGŲ SERVISAS, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus