Visos reklamos paslaugos     www.visainfouab.lt

Oro kondicionieriai - šilumos siurbliai oras oras net su 25% nuolaida!

Oro kondicionieriai - šilumos siurbliai oras oras net su 25% nuolaida! Oro kondicionieriai - šilumos siurbliai oras oras net su 25% nuolaida!

Atėjus pavasariui ypač norisi lengvumo ir gaivos, todėl tik sušilus orams skubame Jums pranešti džiugią naujieną. Visą pavasarį „Cooper&Hunter“ oro kondicionieriams - šilumos siurbliams oras oras įmonė UAB „City-Line LT“ taiko net 25% nuolaidą!

Išskirtinis dizainas, įspūdingos galimybės ir nepriekaištinga kokybė suteiks Jūsų namams tobulą komfortą. Įrenginiai taupo net iki 40% elektros energijos ir užtikrina tylų veikimą. Nuotolinis Wi-Fi valdymas telefonu ar kita kompiuterine įranga suteikia galimybę įjungti ir išjungti oro kondicionierių, pakeisti režimą ar temperatūros nustatymus dar paprasčiau. Valdymas galimas iš bet kurios pasaulio vietos.

Oro kondicionieriai/šilumos siurbliai oras-oras net su 25% nuolaida!

Oro kondicionieriai su akcija www.specdarbai.lt elektroninėje parduotuvėje prieinami kiekvienam. Susikurkite tinkamą mikroklimatą namuose sau ir savo šeimai bei palaikykite optimalią temperatūrą tiek šaltojo, tiek šiltojo periodo metu.

Specdarbai.lt komanda – profesionalai, išmanantys savo darbo sritį, kuri susijusi su grynu ir tyru oru patalpose. Elektroninėje parduotuvėje parduodami oro kondicionieriai, drėgmės surinkėjai, oro drėkintuvai, rekuperatoriai bei gausybė kitų įrenginių, kurie prisideda prie tinkamo mikroklimato patalpose kūrimo.

City-Line LT, UAB

Daugiau informacijos: www.specdarbai.lt

City-Line LT, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus