Visos reklamos paslaugos     www.visainfouab.lt

Ekologiški liejimo produktai ACRYSTAL® dizaino objektams ir apdailai

Ekologiški liejimo produktai ACRYSTAL® dizaino objektams ir apdailai Ekologiški liejimo produktai ACRYSTAL® dizaino objektams ir apdailai

Šiuo metu ekologiški produktai tampa vis populiaresni. Tokie produktai nekenkia nei aplinkai, nei gamtai, nei tiesiogiai pačiam žmogui. Jų sudėtyje nėra kenksmingų produktų, agresyvių cheminių medžiagų ir tirpiklių. UAB „Topplastas“ taip pat pradeda platinti gamtą saugančias žaliavas – ekologišką liejimo produktą „Acrystal®“.

Ekologiški liejimo produktai ACRYSTAL® dizaino objektams ir apdailai

Ekologiškas liejimo produktas „Acrystal®“ – skirtingoms gaminių savybėms ir išvaizdai

„Acrystal®“ yra nekenksmingas, netoksiškas, dviejų komponentų liejimo produktas, susidedantis iš skystos akrilo dervos, vandens pagrindu ir užpildo miltelių. Priklausomai nuo užpildo medžiagos ir dažančių pigmentų, gaminiai įgauna skirtingas sąvybes ir paviršiaus išvaizdą. „Acrystal®“ dažnai pakeičia su poliesterinėmis, epoksidinėmis ar poliuretaninėmis dervomis gaminamus gaminius. Pats procesas galimas tiek rankiniu liejimu, laminavimu ar purškimu. Greitas stingimas ir išėmimo iš formos laikas (apie 40-90min) leidžia labai efektyviai padidinti darbo našumą.

Ekologiški liejimo produktai ACRYSTAL® dizaino objektams ir apdailai

„Acrystal® Prima“ liejimo produktas dizaino ir fasado elementams

Tai universali sistema, naudojama gaminti gaminiams eksploatuojamiems tiek patalpose, tiek ir lauke. Pavyzdžiui, scenos dekoracijoms, dizaino ir fasado elementams, sienų ir lubų plokštėms, skulptūroms ir statuloms, meno objektams, produktų modeliams ir t.t.

„Acrystal® Optima“ liejimo produktas suteikiantis gaminiui labai kietą paviršių

Tai produktas, suteikiantis gaminiui labai kietą paviršių. Naudojama architektūrinėms apdailoms, meno dirbinių kopijavimui, laipiojimo sienelėms, teatro ir kino dekoracijoms, modeliams ir t.t.

Ekologiški liejimo produktai ACRYSTAL® dizaino objektams ir apdailai

Minkšto produkto liejimas su „Acrystal® Soft“, kuriuo padengto gaminio paviršius gali būti dažomas

Tai vadinamas „minkštas“ produktas, kai išliejami blokai ar paviršinės gaminio dalys, su kuriomis po to lengvai dirbama tradiciniais pjovimo įrankiais, peiliais, skalpeliais arba CNC staklėmis. Gaminių kraštai būna gero stiprimo, o paviršius gali būti dažomas.

Ekologiški liejimo produktai ACRYSTAL® dizaino objektams ir apdailai

Produktas tvenkinių, baseinų, fontanų fasadų liejimui „Acrystal® Aqua“

Iš šio produkto pagaminti gaminiai gali būti veikiami sudėtingiausių oro sąlygų, dalinai arba nuolat būti vandenyje.

Naudojama tvenkinių, baseinų, fontanų, akvariumų, pastatų fasadų dekoravimui. „Acrystal® Aqua“ dar galima sustiprinti stiklo pluoštu.

Ekologiški liejimo produktai ACRYSTAL® dizaino objektams ir apdailai

Aukščiausios kokybės išvaizda su „Acrystal® Decor Metal“ ir „Acrystal® Decor Carrara“

Šios medžiagos yra su specialiais užpildais, kurie suteikia gaminiui aukščiausios kokybės išvaizdą. Priklausomai nuo gaminamo produkto, paviršius gali būti grūdėtas, lygus, su metaliniu blizgesiu arba su balto marmuro atspindžiu. Gali būti  bronzos, vario, alavo gaminių imitacijos. Pridedant pigmentus gaminiui suteikiamas norimas atspalvis.

Ekologiški liejimo produktai ACRYSTAL® dizaino objektams ir apdailai

UAB „Topplastas“ nuo 1996 m. siekia Lietuvoje besiplėtojančiai kompozicinių medžiagų gamintojų pramonei padėti nepasiklysti žaliavų aibėje, jų panaudojimo ypatumuose, pasirinkti gamintojui priimtiniausią technologiją.  Nuo 2004 m. „Topplastas“ teikia ir paslaugas paruošiant putplasčius pagal kliento pageidavimus, vakuuminiam ar rankiniam formavimui. „Topplastas“ prekiauja labai įvairia produkcija, skirta išskirtinai kompozicinių medžiagų gamintojams.

Informacija parengta UAB „Topplastas“. Kopijuoti ar publikuoti leidžiama tik su UAB „Topplastas“ sutikimu.

TOPPLASTAS, UAB

Daugiau informacijos: www.topplastas.lt

TOPPLASTAS, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus