Visos reklamos paslaugos     Mob. 8 639 33 900

Dantenų uždegimas – kuo pasireiškia ir kaip gydyti?

Dantenų uždegimas – kuo pasireiškia ir kaip gydyti? Dantenų uždegimas – kuo pasireiškia ir kaip gydyti?

Jautrios dantenos signalizuoja apie rimtas dantenų ligas. Tai gali pranešti, kad išsivystė dantenų uždegimas – gingivitas. Gingivito sukeliamas uždegimas ir infekcija gali naikinti burnos audinį, kuris palaiko dantis. Nors tai yra nesunki dantenų uždegimo forma, jei nebus tinkamai gydomas, gingivitas gali išsivystyti į sunkesnes ligas.

Gingivitą sukelia tinkamos burnos higienos nesilaikymas. Maisto likučiai, bakterijos, gleivės kaupiasi ant dantų ir sudaro apnašas, kurios įtakoja dantų akmenų susidarymą, o šie dirgindami dantenas sukelia tinimą, uždegimą ir gingivitą. Taip pat uždegimą gali sukelti netinkamas, per kieto dantų šepetėlio naudojimas arba per stipriai juo brūžinant dantis.

Gingivitas pasireiškia paraudusiomis ar paburkusiomis dantenomis, dantenų skausmu, jų kraujavimu, dantenų sukietėjimu ar blogu kvapu iš burnos. Tad jei pastebėjote, nors vieną iš šių požymių, reikėtų kreiptis į gydytoją odontologą. Svarbu laiku pradėti gydytis, nes gingivitui vystantis gali pradėti nykti dantenų audinys, padidėti dantų jautrumas, imti klibėti ar net kristi dantys. Išvešėjęs gingivitas gali virsti periodontitu.

Gingivito gydymui yra sukurta burnos priežiūros priemonių. Dantų pasta „Emofluor“ su aukšto aktyvumo stabilizuotu alavo fluoru puikiai tinka esant jautriems dantims, dantenų recesijai (atsiskyrimui) bei kitoms dantenų ligoms. Ji apsaugo nuo karieso, dantų apnašų susidarymo, dantenų problemų, skatina seilių išsiskyrimą, todėl mažina burnos sausumą (kserostomiją).

Dantenų uždegimas

Dantų pastoje „Emofluor“ esantis alavo fluoridas danties paviršiuje sukuria apsauginį sluoksnį, dentino kanalėliai tampa nepralaidūs nerviniams impulsams, todėl mažėja dantų jautrumas. Alavo fluorido sluoksnis taip pat pasižymi kaip puiki fluoro saugykla, kuri apsaugo nuo dantų šaknų karieso. Be to, jis suteikia optimalią apsaugą nuo agresyvių rūgščių ir apsaugo nuo dantų erozijos.

Dantų pastos „Emofluor“ sudėtyje yra aukšto aktyvumo stabilizuotas dvivalentis alavo fluoridas SNF2 (1000 ppm F- ir 3000 ppm SN++), pasižymi kariostatiniu (emalio ir dentino), antibakteriniu ir desensibilizuojančiu (dantų jautrumą mažinančiu) poveikiu, kurie įrodyti klinikiniais tyrimais. Dantų pasta „Emofluor“ yra mažo abrazyvumo (RDA 37), o tai ypač svarbus faktorius jautrių dantų savininkams.

ARILIS, UAB

Daugiau informacijos: www.gaivuskvapas.lt

ARILIS, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus